21 czerwca w Polsce było obchodzone święto Dzień Ojca. Z tej okazji dużo polskich gwiazd opublikowali swoje mile rodzinne zdjęcia ze swoimi ojcami. Niektóre publikują zdjęcia z obecnych czasów, a ktoś w czasów dzieciństwa. Królewska rodzina też postanowiła opublikować swoje niesamowite zdjęcia ze swoimi ojacami.

Kuba Wojewódzki skomentował związek Anny Muchy

Na Instagram Kensington Royal widzimy słodkie zdjęcie księża Williama i Kate Middleton. Księże William milo przytula swojego ojca księcia Karola. Zdjęcie zrobione w grudniu 2019 roku. Widzimy syna i ojca naprawdę szczęśliwymi i to bardzo się podoba, dlatego że wcześniej, jak wiadomo, ojciec i syn mieli nie za bardzo dobre relacje po śmierci księżnej Diany. Z przyczyny nowej kobiety, która szybko pojawiła się obok księża Karola.

Jakiś czas później William pogodził się z ojcem. na jednej rozmowie w BBC księże William wspominał ojca dobrymi słowami:

Popularne wiadomości teraz

Zyskała karierę dzięki komedii „Kogel-mogel”. Mało kto wie, jak nieszczęśliwe było jej życie prywatne

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić


Jest wiele rzeczy, które podziwiam w moim ojcu – jego etyka pracy, jego pasje. Niemniej jestem osobną jednostką i chcę układać sobie życie po swojemu. Mam własne pasje i interesy, wiele rzeczy robię inaczej. Myślę, że to ważne, by każde pokolenie robiło rzeczy nieco inaczej. Teraz gdy ojciec skończył 70 lat, to idealny moment, by trochę się zjednoczyć, bo u nas jest jak w większości rodzin: obawiasz się o zdrowie i nieustannie upewniasz się, czy wszystko jest w porządku. On jest najsilniejszym mężczyzną, jakiego znam, ale chciałbym, żeby był w formie przynajmniej do ukończenia 95 lat.

Magda Narożna powiedziała jak jej się pracuje bez byłego męża. Padły mocne słowa

Tak samo możemy zobaczyć i mile zdjęcie z ojcem Kate Middleton. Księżna prezentuje się ze swoim tatą-Michalem Middleton w dzieciństwie. Sama Kate wygląda bardzo uroczo. Miała wtedy jasne włosy i słynny, dziecięcy uśmiech.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com