21 czerwca w Polsce było obchodzone święto Dzień Ojca. Z tej okazji dużo polskich gwiazd opublikowali swoje mile rodzinne zdjęcia ze swoimi ojcami. Niektóre publikują zdjęcia z obecnych czasów, a ktoś w czasów dzieciństwa. Królewska rodzina też postanowiła opublikować swoje niesamowite zdjęcia ze swoimi ojacami.

Kuba Wojewódzki skomentował związek Anny Muchy

Na Instagram Kensington Royal widzimy słodkie zdjęcie księża Williama i Kate Middleton. Księże William milo przytula swojego ojca księcia Karola. Zdjęcie zrobione w grudniu 2019 roku. Widzimy syna i ojca naprawdę szczęśliwymi i to bardzo się podoba, dlatego że wcześniej, jak wiadomo, ojciec i syn mieli nie za bardzo dobre relacje po śmierci księżnej Diany. Z przyczyny nowej kobiety, która szybko pojawiła się obok księża Karola.

Jakiś czas później William pogodził się z ojcem. na jednej rozmowie w BBC księże William wspominał ojca dobrymi słowami:

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska pokazała, jak karmi synka piersią na planie: w sieci opublikowała uroczy kadr

W białej sukience i z głębokim dekoltem: Anna Mucha w pięknej kreacji przekazała dobre wieści

Natalia Siwiec pokazała swoją siostrę: Malwina Siwiec oczarowała fanów swoją pięknością

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę: 66-letni aktor znalazł nową miłość


Jest wiele rzeczy, które podziwiam w moim ojcu – jego etyka pracy, jego pasje. Niemniej jestem osobną jednostką i chcę układać sobie życie po swojemu. Mam własne pasje i interesy, wiele rzeczy robię inaczej. Myślę, że to ważne, by każde pokolenie robiło rzeczy nieco inaczej. Teraz gdy ojciec skończył 70 lat, to idealny moment, by trochę się zjednoczyć, bo u nas jest jak w większości rodzin: obawiasz się o zdrowie i nieustannie upewniasz się, czy wszystko jest w porządku. On jest najsilniejszym mężczyzną, jakiego znam, ale chciałbym, żeby był w formie przynajmniej do ukończenia 95 lat.

Magda Narożna powiedziała jak jej się pracuje bez byłego męża. Padły mocne słowa

Tak samo możemy zobaczyć i mile zdjęcie z ojcem Kate Middleton. Księżna prezentuje się ze swoim tatą-Michalem Middleton w dzieciństwie. Sama Kate wygląda bardzo uroczo. Miała wtedy jasne włosy i słynny, dziecięcy uśmiech.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 
 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia