"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" tam mogliśmy poznać Oliwię Ciesiółkę i Łukasza Kuchtę. Właśnie na tym programie zaczeła się ich wielka miłość. Para w bardzo szybki sposób wzięła ślub, co dla większości stało wielkim przerażeniem. Później dowiedziałyśmy się o tym, że Łukasz i Oliwia będą mieć dziecko. Na świat pojawił się mały synek Franek.

Magda Narożna pokazała drugą kreację z komunii córki. Tym razem fani byli zachwyceni

Popularne wiadomości teraz

Żona Johna Travolty zmarła. Aktorka przez dwa lata walczyla z ciężką chorobą

Dagmara Kaźmierska w stylizacji jak z Hollywood. Aby założyć takie buty trzeba mieć sporo odwagi

Znaki zodiaku, w których marzenia się spełniają w lipcu

Zyskała karierę dzięki komedii „Kogel-mogel”. Mało kto wie, jak nieszczęśliwe było jej życie prywatne

Łukasz dobrze się spełnia w roli ojca. W swoich sieciach społecznościowych mężczyzna dzieli się zdjęciami tego, jak na co dzień spędza czas ze swoim dzieckiem. Ostatnio zamieścił zabawne zdjęcie z Frankiem. Szczęśliwy ojciec przebrał się za kelnera, gdzie przyjmuje zamówienie od małego synka.

To co zawsze Panie Franku? Czy może chciałby Pan spróbować jakiś naszych nowości?😁 Taki klient to skarb. Zawsze wraca i zawsze mu smakuje. Jedynie z napiwkami kiepsko, ale jego uśmiech nadrabia to z nawiązką 😄😄 - napisał pod zdjęciem.

Anna Dereszowska szczerze o chorobie córki

Fanom takie zdjęcie bardzo się spodobało i one zostawiły kilka dobrych komentarzy. Żona Oliwia też postanowila napisać coś swojego i wyszło to u niej bardzo dobrze:

Niech zgadnę. Czyżby Prezes zamówił pierś? 🤔😅

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com