Macierzyństwo jest ekscytującym, złożonym, nieprzewidywalnym, ale jednocześnie przyjemnym momentem w życiu każdej kobiety. Po tym, jak kobieta rodzi dziecko, jej życie całkowicie się zmienia. Ona już myśli nie tylko o sobie, ale także o swoim dziecku.

Jolanta Kwaśniewska obchodzi urodziny

Twoje dni nabierają nowych kolorów i na pewno jesteś szczęśliwy, że w twoim życiu pojawiła się odrobina szczęścia. Macierzyństwo następuje dla kobiet w różnym wieku: ktoś zostaje matką w wieku 30 lat, ktoś w wieku 40 lat, a ktoś w wieku 14 lat.

Barbara Brylska obchodzi 79. urodziny. W młodości była jedną z najpiękniejszych na świecie

Tak, matką w takim dość wcześniejszym wieku stała i amerykańska instagramerka Natalie Shay. Młoda matka prowadzi aktywnie swój Instagram i nie wstydza się tego, że w 14 lat u niej pojawiło się dziecko. W jej sieciach społecznościowych możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z jej córką. Oczywiście jest takie wrażenie, że to są jako dwie siostry. Blogerka jest dobrą matką, studjuję, a wieczorem pracuje w sieci sprzedającej jedzenie typu  fast food.

Tak samo czytaj o tym, jak 10 zdjęć dzieciaków, które po raz pierwszy uśmiechali się do całego światu. Nasze dzieci są kwiatami naszego życia. To oni sprawiają, że nasze życie jest bardziej kolorowe, zabawne i pełne. Kiedy dziecko pojawia się w rodzinie, patrzymy inaczej na naszą rzeczywistość. 10 zdjęć dzieciaków, które po raz pierwszy pokazali swój uśmiech do całego świata. Patrzysz na te zdjęcia i nie możesz się sam nie uśmiechać. Te foto robią twój dzień bardzo pozytywnym i radosnym!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia