Fot. @joannakrupa

Modelka spodziewa się córeczki w listopadzie, jednak zorganizowała na jej cześć już trzecie przyjęcie. Pierwsze wyprawiły amerykańskie przyjaciółki gwiazdy, a drugie odbyło się w Polsce pod koniec sierpnia w eleganckiej restauracji w centrum Warszawy. Na imprezie nie zabrakło sław- z Krupą świętowała Joanna Jabłczyńska, która była również świadkową na jej ślubie, a także Rinke Rooyens, producent programów TVN, w tym "Top Model". Zjawili się również Kasia Sokołowska , Patrizia Kazadi, Jakob Kosel, Ida Nowakowska czy Anna Puślecka.

Fot. @joannakrupa

Popularne wiadomości teraz

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Ostatnie Baby Shower Joanny Krupy również odbyło się w Ameryce. Wystawne przyjęcie w plenerze wyglądało jak z bajki! Stoły uginały się pod bukietami pudrowych róż, a dekoracje z różowo-białych balonów zapierały dech w piersiach. Modelka dumnie prezentowała ciążowy brzuszek, ubrana w kwiecistą sukienkę o tej samej kolorystyce. Firma @petalsla, która przygotowała dla Krupy to zapierające dech w piersiach przyjęcie, była zachwycona współpracą z gwiazdą. Na ich Instagramie możemy przeczytać:

„Z niecierpliwością udostępniam babyshower Joanny. Jeśli ktoś mnie zna, wie, jak bardzo kocham moich klientów - większość zostaje przyjaciółmi, niektórzy nawet stają się rodziną, a Joanna jest jedną z najfajniejszych, najseksowniejszych i najśmieszniejszych. Zaprojektowanie jej baby shower było tak wyjątkowe”.

Fot. @joannakrupa

Joanna Krupa musi odczuwać wielką radość, skoro wyprawiła już trzy przyjęcia dla nienarodzonej córeczki. Jak myślicie, poprzestanie na trzech, czy powinniśmy szykować się na kolejną wystrzałową imprezę?

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem