A wszystko zaczęło się od wyjazdu służbowego, który radykalnie zmienił jej życie.

Test: wybierz piórko i dowiedz się, czego naprawdę chcesz

„Pod koniec października 2008 poleciałam na reklamę na Malediwach. Wydawałoby się to zwykłym wyjazdem służbowym, lecę z grupą biur podróży! Przy wyjściu z lotniska najpierw spotyka mnie jakiś miejscowy mężczyzna i z jakiegoś powodu nie pyta, jak się tam dostaliśmy? Jak zwykle najpierw sprawdzamy z naszymi gośćmi! Gdzie są pieniądze? ”, mówi 37-letnia Marina.

Nieznajomym okazał się dyrektor firmy turystycznej o imieniu Walid. To do niego dziewczyna musiała przelać pieniądze, od tego czasu pojawiły się trudności z przelewami za granicę. Mężczyzna umieścił grupę na transferze i uciekł. Ale trzeciego dnia, nieoczekiwanie dla wszystkich, dołączył do biura podróży.

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

„Nierealne piękno”, „Usunęła usta, stała się pięknością”. Uzerli pokazała ślad stroju kąpielowego na nagim ciele

Według Mariny była bardzo zaskoczona. Dziewczyna nie rozumiała, dlaczego właściciel firmy musiał jeździć z nimi po hotelach. Ale sam Walid wiedział od tego momentu, że jego przyszła żona jest przed nim.

Dużo rozmawiali, jakby byli przyjaciółmi, którzy dawno się nie widzieli. A przed wyjazdem, czyli tydzień później, mężczyzna złożył ofertę. Marina poleciała na Ukrainę, ale miesiąc później wróciła na wezwanie serca.

W wieku 2 lat tancerz William zdołał zebrać 31 milionów wyświetleń na YouTube

Od tego momentu zaczęło się zupełnie nowe życie. Dziewczyna wyszła za mąż za obcokrajowca i wkrótce wraz z mężem otworzyli własny biznes turystyczny na Malediwach. Ale najważniejsza dla niej jest miłość i rodzina.

Przyjaciele i krewni Mariny nie wierzyli, że będzie mogła długo mieszkać na wyspach. Powiedzieli, że za kilka miesięcy wrócą do domu. Jak bardzo się mylili.

„Rzeczywiście, między nami istnieje mentalna otchłań i nie da się tego zmienić! Ale czy to jest najważniejsze w życiu rodzinnym? Dla mnie najważniejsze jest pokrewieństwo dusz, a jak się okazało, bratnia dusza może być dowolnej narodowości, wieku i religii!” - zapewnia kobieta.

Para wkrótce została rodzicami. Marina urodziła dziewczynkę o imieniu Amira.Teraz Marina ma dwa domy - Ukrainę i Malediwy. Jest szczęśliwą kobietą, żoną i matką, która na pewno wie, że losu nie da się uciec.

Czy mógłbyś oddać wszystko dla miłości?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational