Małżeństwo z Wielkiej Brytanii długo nie mogło mieć dzieci, a decydując się na sztuczną inseminację, zostali rodzicami kilku dzieci. Małżonkowie mieli trojaczki, których różnica wieku między pierwszym a pozostałymi dwojgiem dzieci wynosi siedem lat.

Czarny księżyc w Bliźniętach 18 lipca 2021 roku po 14 kwietnia 2022 roku. Czas uniknąć pokusy

Według The Sun była modelka Helen i elektryk Oliver Baker przeszli dziesięć procedur zapłodnienia in vitro i zostali zmuszeni do sprzedaży domu, aby zapłacić prawie 25 000 dolarów w desperackim dążeniu do zostania mamą i tatą.

Podczas pierwszych ośmiu zabiegów in vitro kobieta była wielokrotnie hospitalizowana. Dwukrotnie zachorowała na zespół hiperstymulacji jajników - stan, w którym jajniki puchną i stają się bolesne, poroniła, zaszła w ciążę pozamaciczną i musiała usunąć jajowody.

Popularne wiadomości teraz

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

"Nigdy nie myślałam, że nie będę miała dzieci, więc byłam bardzo zdenerwowana, gdy się o tym dowiedziałam. Jesteśmy jedną z tysięcy par w Wielkiej Brytanii, które były w rozpaczy po tym, jak powiedziano nam, że nie można począć dziecka naturalnie lekarze powiedzieli nam, że zapłodnienie in vitro jest jedyną opcją, wkładam w to serce i duszę ”- powiedziała 42-letnia Helen.

Dziewiąta próba zakończyła się sukcesem. W maju 2010 roku Brytyjka zaszła w ciążę, aw lutym 2011 roku urodziła syna Hugo. Następnie para zdecydowała się zamrozić zapłodnione jaja, które były trzymane w prywatnej klinice.

„Koniec jest bliski”: mistyczne znaki, które mogą uratować ci życie

W grudniu 2017 roku para zdecydowała się na poczęcie kolejnego dziecka i przeszła dziesiątą procedurę zapłodnienia in vitro. Tak więc para została rodzicami dwójki kolejnych dzieci - syna Monty'ego i córki Coco.

Pomimo różnicy wieku wszystkie dzieci są uważane za trojaczki, ponieważ zostały poczęte w tym samym czasie przy użyciu tej samej partii komórek jajowych i nasienia.

Szczęśliwa mama mówi, że rodzeństwo ma uderzające podobieństwa i wydaje się, że podróżuje w czasie. Dzieci są bardzo przyjazne i zawsze nierozłączne.

„Ludzie mówią mi, że kiedy widzą Monty'ego, myślą, że patrzą w przeszłość, kiedy urodziłam moje pierwsze dziecko” – mówi matka wielu dzieci.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie