Stacey Leming mieszka w Wielkiej Brytanii i ma trzydzieści trzy lata. Dwa lata temu została matką dziewczynki o imieniu Jersey.

Ta modelka może pochwalić się największymi pośladkami na świecie. Aby się nimi zająć, wstaje o 4 rano na trening

A ostatnio Leming postanowił opublikować zdjęcia zrobione przez położników podczas porodu. Złapana na nich nowonarodzona córka i wygląda bardzo nietypowo.

Jersey urodziła się na czas jako zwykłe zdrowe dziecko, ale zaskoczyła wszystkich swoją twarzą: jego wyraz był tak niezwykły jak na dziecko, że nawet sama Stacey była pod wrażeniem i zapamiętała wygląd dziecka na całe życie, co wcale nie jest zaskakujące.

Popularne wiadomości teraz

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Ujęcie pokazuje, że Jersey wydaje się być bardzo zdenerwowana lub obrażona przez coś. Jej małe brwi są zmarszczone, kąciki ust opuszczone, a jej oczy, choć nie otwarte, wydają się wyrażać ból całego świata. Wielu użytkowników sieci społecznościowych, po obejrzeniu zdjęcia, podejrzewało młodą matkę Leming o używanie Photoshopa, ale ta informacja została natychmiast obalona.

Stacey przyznała, że ​​sama była bardzo zaskoczona, gdy zobaczyła pierwsze zdjęcia swojej córeczki. Jak na ironię napisała, że ​​twarz była prawdopodobnie tak zdenerwowana, ponieważ Jersey wiedziała, że ​​po kilku latach planeta będzie pod rządami pandemii koronawirusa. Mała dziewczynka zdawała się wiedzieć o jakichś globalnych katastrofach, ale nie mogła opowiedzieć o nich całemu światu. Leming przyznała, że obserwowanie wyrazu twarzy dziewczyny było niesamowite.

Mama powiedziała, że ​​jej córka jest czwartym dzieckiem w rodzinie. Leming ma również trzech synów: najmłodszy Brooklyn ma tylko cztery lata, Leo siedem, a najstarszy Maddison ma już trzynaście lat. Wszyscy chłopcy urodzili się chaotycznie: Stacey miała trzy cięcia cesarskie, więc nie można było obserwować, co się dzieje.

A w przypadku mojej córki operacja została przeprowadzona zgodnie z planem i dokładnie w wyznaczonym dniu. Lekarze włączyli piosenkę Lany Del Rey, która prawdopodobnie zdenerwowała dziecko, ponieważ po prostu jej się to nie podobało. Stacey żartuje, że wszyscy wydawali się wtedy szczęśliwi, z wyjątkiem córki.

Internauci i znajomi mamy dziecka z aktywną mimiką twarzy porównywali niemowlaka Jersey do Grumpy Cat, który stał się internetowym memem, czyli Grumpy Cat, którego twarz również zawsze wygląda na zdenerwowaną i smutną. A podobieństwa są naprawdę zauważalne.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie