Lekarze nie mogli zrozumieć, co wpłynęło na pojawienie się takich patologii i dali dziewczynie nie więcej niż pięć lat życia.

Przez 38 lat kobieta ukrywała, że ​​prawie nic nie widziała. W tym czasie zdobyła wykształcenie, urodziła dzieci i napisała książkę

Urodziła się bez rąk, ale była w stanie się zrealizować, a teraz lekarze uparcie nalegali, aby rodzice porzucili dziewczynkę, ale ani ojciec, ani matka nie mogli tego zrobić swojej córce. Teraz 35-letnia Wera sama jest mamą, żyje pełnią życia i jest absolutnie szczęśliwa.

Dlaczego Wera urodziła się bez rąk, a jedna noga jest o 20 centymetrów krótsza od drugiej, lekarze nie potrafili wyjaśnić jej rodzicom. Oczywiście było to dla niej trudne, ale i tak mogła chodzić na własnych nogach. Ze wszystkimi trudnościami poradziła sobie dzięki wsparciu rodziny. Rodzice, starsi bracia i siostry zawsze o nią dbali i pomagali.

Popularne wiadomości teraz

Jak wychowywane są dzieci Kate Middleton. Kilka nieoczekiwanych zasad

Anna Lewandowska pokazała swój szcześciopak: ciężko uwierzyć, że Ania jest matką dwójkę dzieci

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę: 66-letni aktor znalazł nową miłość

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Kiedy dziewczynka miała 7 lat i nadszedł czas do szkoły, uczyła się zdalnie, w domu. Nauczyła się pisać stopami tak zręcznie i pięknie, że nawet nauczyciele byli zaskoczeni. Vera jest bardzo pozytywną osobą, a czasem nawet żartuje ze swojego stanu.

Niezwykła sesja zdjęciowa. Gwiazdy, które stoją obok siebie młodych

„I zamiatać, odkładać zabawki dla dzieci, zmieniać je, karmić, gotować obiad - mam czas na wszystko. Nawet w ogrodzie pracuję stopami. Już jako specjalista nawet krewni są zaskoczeni i czasami nie nadążają za mną ”.

Wera ma też swoje ulubione hobby - haft. Teraz kobieta to prawdziwa sensacja, pisali o niej w gazetach i magazynach, filmowali programy telewizyjne.

Wera uczęszczała na kursy makijażu i obecnie jest certyfikowaną wizażystką.

W 2011 roku Wera poślubiła Petra, który przez pięć lat szukał jej uwagi. Rok po ślubie w ich rodzinie urodziła się córka Ewelina, a kilka lat później Arsenij. Wera sama opiekowała się dziećmi, karmiła je, zmieniała pieluchy, a nawet przebierała się.

Wera wyznaje, że jest bardzo szczęśliwa, jest całkowicie niezależna, opiekuje się dziećmi i zarabia pieniądze. Ma wszystko, o czym może marzyć kobieta!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia