Po szkole Ketty miała okazję studiować na prestiżowym uniwersytecie, ale wybrała dla siebie inną drogę - wyjechała do odległego afrykańskiego państwa.

Dwa lata temu dziewczyna wyszła mąż za Afrykanina. A teraz ich córka oczarowuje wszystkich swoją niezwykłą urodą

Tam zaangażowała się w działalność charytatywną: pomagała ubogim, uczyła dzieci i opiekowała się chorymi. Rok później jej misja została zakończona, ale nie wróciła do domu, lecz pozostała w Ugandzie.

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Włodarczyk pokazuje swój pobyt w szpitalu. Polskie porodówki nie zachęcają do rodzenia

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Później Ketty tworzy "Amazima", specjalny ruch, który pomaga ludziom w tarapatach.

Misjonarze przyjeżdżający do Ugandy mogą adoptować sieroty. Ketty postanowiła skorzystać z tego prawa, mimo młodego wieku. Ale adoptując jedną dziewczynę, nie mogła opuścić innych, więc teraz ma 13 córek. Dziewczyna mówi, że to nie ona pomaga dzieciom, ale one pomagają jej, bo to dzięki nim jest teraz w pełnej harmonii ze sobą - nauczyła się prawdziwie kochać i współczuć.

Ketty wkrótce spotkała Benjamina Majorsa, który przybył do tego kraju z tą samą charytatywną misją - pomagać ludziom. Zaczęły się relacje między młodymi ludźmi i pobrali się. Dziewczyna wierzy, że to spotkanie nie było przypadkowe, a ich miłość jest błogosławiona.

Jak wyglądają aktorzy sagi „Władca Pierścieni” po 16 latach

Na swojej stronie w sieciach społecznościowych Ketty opublikowała wzruszające zdjęcie ślubne, na którym jest w białej sukni, otoczona przez 13 córek. To zdjęcie ma niesamowitą energię!

Rok później młodym rodzicom urodziło się dziecko. „Bóg chce, aby nasza rodzina trochę się powiększyła. Zostaliśmy pobłogosławieni małym cudem, który pojawi się w maju!” Majors mają syna. Chłopiec ma na imię Noe.

„Benji to kolejny dowód na to, że Bóg troszczy się o mnie i moje dziewczyny. Czuję się niesamowicie szczęśliwa, gdy słyszę, że jedno z dzieci nazywa go tatą ”- pisze Ketty.

Dziewczyna napisała książkę o swoich przygodach i życiu w Ugandzie. Jej historia została sprzedana w dużym nakładzie na całym świecie. New York Times nazwał jej historię bestsellerem.

Dziś młoda rodzina mieszka nad Jeziorem Wiktorii w małej wiosce Jinja. Dochody rodziny nie są duże, ale to nie jest najważniejsze w ich życiu! Otacza ich miłość, troska o bliskich oraz spokój i szczęście.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia