Jego niezwykły wygląd naprawdę zaskoczył wszystkich w szpitalu, ponieważ czarny chłopiec miał nierówną skórę i kolor włosów.

Nie ma rąk ani nóg, ale doskonale kręci filmy, robi zdjęcia, szyje, a nawet jeździ samochodem

Potem Samuel stał się bardzo popularny w swojej ojczyźnie, pisały o nim media, jego zdjęcia były we wszystkich gazetach i magazynach, a jego nazwisko było wymieniane w każdym komunikacie prasowym.

Wszyscy byli zaskoczeni jego wyglądem, ale nie jego matka. W końcu chłopiec był przedstawicielem czwartego pokolenia, które ma taką cechę.

Popularne wiadomości teraz

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Niviavea Silva ma taki sam wygląd i odziedziczyła go po matce, ale lekarze ze względu na swój wiek nie wierzą, że kobiety tak się rodziły, są skłonni wierzyć, że ta choroba pojawiła się w nich w toku życia.

W przeciwieństwie do matki i babci, które zawsze miały kompleksy ze względu na swój wygląd, Samuel zawsze czuł się pewnie. Już w wieku dwóch lat wiedział, że chciałby stać się sławny i wie o nim jak najwięcej osób. I stopniowo zaczął o to zabiegać.

66-letnia Ornella Muti oczarowała sieć swoimi świeżymi zdjęciami

Chłopiec stał się częstym gościem na różnych castingach, przesłuchaniach reklamowych, a nawet w filmach. I został zauważony! Tak ciekawy wygląd bardzo dobrze wpisuje się w sferę modelowania.

Od 2018 roku Samuel z powodzeniem buduje karierę modelki. Ma kontrakty z najpopularniejszymi markami odzieżowymi, swoje zdjęcia w różnych magazynach modowych, a na wybiegach jest prawdziwą gwiazdą! Chłopak lubi pracować 6-8 godzin dziennie, co zwiększa jego popularność w Brazylii.

W tej chwili Samuel ma już 7 lat, jako model jest znany na całym świecie. A w Brazylii produkują nawet lalki podobne do niego.

Od dzieciństwa chłopiec miał nie tylko marzenie, ale cel - stać się sławnym i zrobił wszystko, aby tak się stało. Teraz jest znany, rozpoznawany na ulicach i stać go na podróżowanie i pomoc rodzinie za pieniądze. Następnym celem Samuela jest gra w filmach i jesteśmy pewni, że mu się uda!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia