Ale są dzieci, które rodzą się bardzo wyjątkowe. Na przykład dzieci fotografki Judith Nvokochi, Kanadyjki pochodzenia nigeryjskiego.

Słynna miłośniczka chirurgii plastycznej pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa

Chłopiec Kamis ma ciemną skórę, czarne włosy i brązowe oczy, podobnie jak jego matka. Ale jego siostra, Kachi, jest albinosem i radykalnie różni się od swojego brata.

Judith mówi, że zawsze marzyła o bliźniakach, a już kiedy poszła na USG była pewna, co jej powiedzą. W szpitalu potwierdzili, że jej marzenie się spełni, bo pod jej sercem jest naprawdę dwoje dzieci.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Podczas następnego USG kobieta była zdenerwowana przez lekarzy, którzy powiedzieli że jedno z dzieci prawdopodobnie urodzi się z zespołem Downa.

„W wieku 7 tygodni Kachi była w tyle we wszystkim, była bardzo mała i nie urosła. Pamiętam, że lekarze powiedzieli, że może nie przeżyć - tak się cieszę, że przeżyła! ”

W 37 tygodniu ciąży podczas badania stwierdzono, że dziewczynka przestała rosnąć. Aby przeżyć, potrzebna była natychmiastowa operacja. Matka miała cesarskie cięcie. Kamsey urodził się pierwszy o 21:44, a następnie Kachi.

Niemożliwe do zapomnienia. Znaki zodiaku, z którymi trudno się rozstać

Kiedy Judith po raz pierwszy wzięła dziecko w ramiona, nie wierzyła, że ​​to jej córka i czekała, aż lekarze powiedzą, że było zamieszanie, ale jedyne, co usłyszała od pielęgniarki, to to, jak piękna jest dziewczyna.

„Tak się ucieszyłam, że urodziła się idealnie! Oba dzieci były zdrowe. Poza tym, że jest w innym kolorze, to moja kopia ”.

Rzeczywiście, oprócz słabego wzroku i wrażliwej skóry, Kachi jest absolutnie zdrowa. Oczywiście przyciąga uwagę wielu, a osoby wokół niej nie patrzą na nich ze zdumieniem, to wcale nie przeszkadza matce dziecka.

„Zajęło mi trochę czasu, zanim zdałam sobie sprawę, że będę musiał wychować albinosa. Martwiłam się, co powiedzą ludzie. Urodzenie jednego albinosa i jednego czarnego dziecka jest bardzo niezwykłe. Byłam zdenerwowana i martwiłam się, jak dopasuje się do społeczeństwa, jak zostanie potraktowana ”.

Między bratem i siostrą panuje bardzo ciepła i przyjacielska relacja, a mama mówi, że „nie zauważają niczego dziwnego”.

Oboje mają szczęście, że mają siebie nawzajem!
 
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.comRedaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia