Małżonkowie Talia i Oliver byli zachwyceni, gdy dowiedzieli się, że wkrótce będą mieć dziecko, ale kiedy okazało się, że będzie ich dwoje naraz, ich szczęście wzrosło.

Kobieta w ciąży była bardzo zaskoczona widokiem twarzy swojego nienarodzonego dziecka na USG

Ale od 17 tygodnia ciąża zaczęła postępować z powikłaniami i lekarze zaczęli odradzać kobiecie poród, ale zdecydowała się urodzić dzieci, nawet po usłyszeniu rozczarowującej diagnozy.

W 23 tygodniu, 16 kwietnia 2019 roku woda Thalii pękła i urodziły się dzieci, były tak przedwczesne, że ich oczy nawet się nie otworzyły.

Popularne wiadomości teraz

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Kobieta urodziła jednocześnie 10 dzieci, bijąc światowy rekord Guinnessa

W którym miesiącu urodziła się twoja żona, tak będzie z nią życie

Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie

„Kiedy zaczęły się problemy, zaproponowano mi przerwanie ciąży. Następnie w worku owodniowym (jednej z ochronnych błon płodu) Joe stracił wodę. Lekarze powiedzieli mi, że może nie przeżyć lub umrzeć po urodzeniu. Rodziłam. Joe urodził się naturalnie, a Ashley przez cesarskie cięcie. Znajdowały się blisko siebie, więc istniało ryzyko. Pomimo tego, że są bliźniakami, mieli oddzielne worki owodniowe ”- powiedziała matka bliźniaków.

Mały Joe ważył tylko 429 gramów, podczas gdy Ashley ważył 403 gramów.

Jak wyjaśniają lekarze, takie małe dzieci mają bardzo małą szansę na przeżycie, zwłaszcza jeśli mają brata lub siostrę bliźniak.

Noworodki natychmiast trafiały na oddział intensywnej terapii, gdzie pozostawały przez 4 miesiące. Początkowo Thalia nie mogła nawet dotykać swoich dzieci. Ich skóra była nadal tak cienka, że ​​każdy dotyk mógł spowodować cierpienie. Poza tym dzieci były podatne na infekcje.

Kilka znanych kobiet, które w latach 90 doprowadziły cały świat do szaleństwa

„Musiałam czekać 5 tygodni, aby je odebrać. W tym czasie nie były dużo większe niż w chwili urodzenia. Na oddziale noworodkowym powiedziano mi, że jest tak zwany miesiąc miodowy - okres (około tygodnia), w którym niemowlęta nie mogą dostać infekcji. Ale potem zaczęli się pojawiać. To było straszne, bo nie wiedzieliśmy, czy przeżyją - przyznała kobieta.

Bliźniacy spędzili 129 dni na oddziale intensywnej terapii, dzięki Bogu ich stan się poprawił i już można było je przewieźć do szpitala, który znajduje się w pobliżu domu Thalii i Olivera. Tam byli jeszcze w maskach tlenowych, zdiagnozowano u nich nadciśnienie płucne, wynika to z faktu, że urodzili się tak wcześnie.

„Kiedy dorosną, choroba minie. Wynika to z faktu, że ich płuca będą miały normalną wielkość ”- powiedziała Talia.

Bliźniacy zostali wypisani ze szpitala dopiero w sierpniu. Bracia czują się wspaniale, w tamtym czasie byli wielkości maluchów w wieku 3 miesięcy.

„To było bardzo traumatyczne doświadczenie, ale jesteśmy po prostu wdzięczni, że są z nami. To nas bardzo zbliżyło. To takie błogosławieństwo, że te wspaniałe dzieci pojawiły się w naszej rodzinie ”- skomentował Oliver.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia