Nie istnieje doskonałych związków i par. Nawet jeśli ludzi są szalenie zakochani, kłótni i skandali w związku nie da się uniknąć. Ale są znaki zodiaku, które mają talent do zepsucia relacji.

Byk

"Naprawdę?" – zdziwiła się druga połówka Byka i od razu zamyśliła się – ależ to prawda. Byk jest bardzo zazdrosny i meczów swojego partnera ciągłymi podejrzeniami i pretensjami. Oprócz tego Byk jest bardzo żądny władzy i chce, żeby wszystko było tak, jak on chce. Ponadto on jest bardzo mądry – niewielu osobom spodoba się związek, który przypomina grę „Milionerzy”. Tym bardziej że zwycięzca jest znany z góry, i to jest Byk.

Nawet jeśli ludzi są szalenie zakochani, kłótni i skandali w związku nie da się uniknąć
Nawet jeśli ludzi są szalenie zakochani, kłótni i skandali w związku nie da się uniknąć

Rak

Spokojny i infantylny Rak może zepsuć związek? Ależ kłamstwo! - powiedzą kochankowie i przyjaciele Raka i zaczną gorliwie bronić go. A Rak w tym czasie zamknie się w swojej skorupie i przygotuje nową porcję jęków i skarg. Rak uwielbia skomleć, i nawet jeśli wszystko jest w porządku, wymyśli problem i będzie suszyć głowę swojej drugiej polowce i wszystkim wokół.

Panna

Pedantyczna, punktualna, przyzwoita i generalnie najwspanialsza Panna jest w stanie zniszczyć każdy związek. Ona nie ma sobie równych – jest doskonała i wymaga tego samego od innych (ale to jest nierealne). Związek będzie wyglądał idealnie, ale jeśli zaczniesz kopać głębiej...wyleje się z niego wiele trucizny, a z pięknego związku pozostaną tylko wspomnienia.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

Doskonała Panna wymaga doskonałości od wszystkich wokół
Doskonała Panna wymaga doskonałości od wszystkich wokół

Koziorożec

Przestrzegaj zasad, trzymaj się tradycji, działaj zgodnie z planem – Koziorożec chodzi z tymi plakatami i patrzy z wyrzutem na każdego, kto nie spełnia ustalonych standardów. A jego związek nie jest toksyczny...on po prostu nie istnieje. Gwiazdy mogą usprawiedliwić Koziorożca – on chce tego, co najlepsze, i to nie jego wina, że nie ​​istnieje idealnych ludzi.

Jeśli te znaki się połączą, świat stanie się doskonały. Wszystko będzie gładkie, przejrzyste i w porządku. Ale mało kto chciałby budować z tymi znakami związek – ich przewlekła toksyczność natychmiast psuje każdy związek.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia