Niektóre dzieci wcale nie boją się okazywać uczuć rodzicom, siostrom, braciom i dziadkom. Trzymają się ich na ulicy, przytulają i całują.

Córki Sylvestra Stallone zachwycają fanów swoim pięknem

Ale są tacy, którzy nie okazują swoich wrażliwych impulsów. Wszystko zależy od charakteru. Trudny charakter (szczególnie u dziewcząt) jest całkowicie niemożliwy do naprawienia. Jak się okazało, wszystko zależy od miesiąca i daty urodzenia dziecka. Czy tak jest? Spróbujmy zrozumieć tak trudną kwestię.

Maj

Dziewczęta, które urodziły się w tym miesiącu, są najbardziej delikatne i wrażliwe. Z łatwością znajdują wspólny język ze wszystkimi i starają się okazać swoją miłość.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Urodzone w maju dziecko nie rozumie, jak zrazić krewnych. A babcia staje się dla dziecka prawdziwym autorytetem. Dzieli się z nią tajemnicami, opowiada wszystko, co się nagromadziło i nieustannie rozmawia o miłości.

Majowa księżniczka nie boi się okazywać miłości poprzez uściski i stały dotyk. Babcia też się odwzajemni. Jeśli spojrzysz na nich z zewnątrz, odniosłeś wrażenie, że ci tubylcy nie będą w stanie bez siebie żyć. W ich związku nie ma nieporozumień.

Matka wielu dzieci. Trzyletnia Nelly urodziła 18 szczeniąt dalmatyńczyków

Sierpień

Mimo trudnego charakteru ta dziewczyna jest bardzo czuła i całym sercem kocha swoją babcię. Nigdy nie zbliży się do swojej matki, a jeśli zostanie zapytana, kogo kocha bardziej, to nawet nie pomyśli o odpowiedzi.

Sierpniowa dziewczyna nie boi się swojej miłości. Uwielbia spędzać czas z babcią, chodzić na zakupy, spacerować i po prostu milczeć z nią w tym samym towarzystwie.

Babcia ją kocha. Dziewczyna całkowicie rozpuszcza się w tej miłości i tonie w uwielbieniu.

Wrzesień

Kolejna delikatna i kochająca dziewczyna, która nie kocha wszystkich. Woli całą swoją miłość, uwielbienie i czułość oddać swojej babci.

Urodzona we wrześniu księżniczka otrzymała od gwiazd dość kontrowersyjną postać. Długo przygląda się ludziom uważnie i gdy tylko się do tego przyzwyczai, zaczyna budować wokół siebie świat, w którym wszyscy się szanują, kochają i doceniają.

Babcia rozumie ją lepiej niż inni. Dzieli się swoimi poglądami na życie i stara się we wszystkim oddawać. Uściski, miłe i czułe słowa, pocałunek stają się koniecznością. Nie może rozpocząć dnia bez rozmowy z ukochaną osobą.

Ta dziewczyna jest bardzo delikatna, a współczucie dla niej jest podstawą życia. Zawsze wszystko czuje i z góry przewiduje, co stanie się z jej bliskimi.

Urodzone w pierwszym miesiącu wiosny to dziecko rozkwitło naturą. Ale dziewczyna nie wszystkim okazuje swoją miłość. Babcia jest dla niej najdroższą i najbliższą osobą. Chroni księżniczkę przed wpływem innych ludzi, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zawsze będzie rozmawiać z sercem.

Marcowa dziewczyna traktuje swoją ukochaną babcię z wielkim szacunkiem i miłością. Będzie ją kochać przez całe życie, a takie zachowanie często wywołuje zazdrość u matki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia