Baran

Z natury kobiety Barana przypominają szopy, które na zewnątrz wyglądają uroczo i puszysto, ale są gotowe stanąć w każdej chwili. Przedstawicielka znaku zawsze skłania się ku odkryciom, demonstrując swoje oddanie.

Lojalność i dobroć tych zwierząt jest niesamowita. Zdjęcia to potwierdzą

Lew

Kobieta Lew przyciąga uwagę otaczających ją osób swoją gracją i dokładnością. Takie nawyki są bardzo podobne do kotów domowych, które nieustannie wymagają czułości i troski. Przedstawiciel znaku wyróżnia się niezależnością.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Daniel Martyniuk pokazał nowe zdjęcie córki: mała Laura oczarowuje swoim dziecięcym uśmiechem

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Strzelec

Astrologowie porównują kobietę Strzelca do orki. Ten ssak wędruje po świecie przez wiele dni, nigdy nie atakując jako pierwszy. Jednak każda próba ograniczenia ich wolności może zakończyć się katastrofą. To zachowanie przypomina niezależnego Strzelca.

Byk

Kobieta Byk, podobnie jak niedźwiedzie, zawsze pozostaje mądra, ale jednocześnie zaprzecza społeczeństwu. Reprezentantka jest silna, jej charakter pozwala jej stworzyć silną i przyjazną rodzinę.

Niebieskooka dziewczyna zachwyciła sieć. Jak wyglądają jej dzieci

Panna

Przedstawiciele znaku to prawdziwe wilki. Kobieta Panna zawsze mądrze wybiera swojego partnera życiowego. Na czele każdego stada wilków stoi wilczyca. W prawdziwym życiu to właśnie Panna.

Koziorożec

Astrologowie porównują kobiety Koziorożca z lojalnymi psami. Zawsze pomoże swojej rodzinie, jest gotowa poświęcić się dla bliskich. Często taka kobieta ukrywa swoje pragnienie miłości.

Bliźnięta

Zachowanie kobiet w Bliźnięt jest podobne do dzikiego aksamitnego kota. Rzadko występuje w hałaśliwych miejscach. Bliźnięta są często w centrum uwagi, ale to, co się w nich dzieje, jest nieznane.

Wagi

Kobieta Waga przypomina pandę, co symbolizuje spokój i harmonię. Przedstawiciele, podobnie jak samo zwierzę, wolą rozwiązywać konflikty tylko pokojowo. Dla niej najważniejsze w życiu jest zachowanie równowagi.

Wodnik

Astrologowie zauważają, że zachowanie kobiety Wodnika jest podobne do zwyczajów fretki - jest porywcza i nagła, jak samo zwierzę. Przedstawiciel znaku jest trudny do oszukania, ponieważ jej intuicja nie pozwoli się oszukać.

Rak

Kobieta Rak przypomina leniwą lwicę, która szuka dla siebie silnego króla i władcy. Przedstawiciel znaku jest zawsze zaangażowany w prace domowe. Stara się znaleźć dobre wsparcie i ochronę.

Skorpion

Kobieta Skorpion jest często porównywana do prawdziwej tygrysicy. Trudno wytłumaczyć zachowanie przedstawicielki - zawsze przykuwa uwagę mężczyzn i „zabiera” ich serca. Kobieta Skorpion niczym tygrysica wabi mężczyzn tajemnicą.

Ryba

Przedstawiciele znaku to prawdziwy symbol wdzięku i przebiegłości. Takie zachowanie kobiety Ryby przypomina styl życia lisa. Zwierzę jest pełne gracji, ale jednocześnie niebezpieczne. Nie można zmusić przedstawiciela znaku do posłuszeństwa komuś.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia