Ten niezwykły test ujawni sekrety twojej duszy i da ci przydatne wskazówki.

Motyl to starożytny i piękny symbol, który symbolizuje duszę, a także życie wieczne i związek naszej duszy z Wszechświatem.

Ten niezwykły test ujawni sekrety twojej duszy i da ci przydatne wskazówki. Możesz nie wierzyć, ale nikt nigdy nie przechodzi ten test przez przypadek. Wiec jeśli się na go natknąłeś, to się miało stać!

Musisz jedynie wybrać motyla, który najbardziej Ci się podoba! Zaczynamy przygodę?

Popularne wiadomości teraz

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Motyl 1

Jesteś bardzo uczciwą i pozytywną osobą. Przyciągasz do siebie innych ludzi niczym światło. Masz szeroką duszę, w której jest miejsce dla każdego. Rzadko myślisz o sobie, natomiast dużo robisz dla innych... Wszechświat radzi, abyś zwracał większą uwagę na siebie i sprawiał przyjemność sobie, bo kiedy się uśmiechasz, cały świat tez się uśmiecha.

Motyl 2

Jesteś osobą kreatywną, masz wiele talentów i zdolności. Masz delikatną i wrażliwą duszę, chociaż niewiele osób o tym wie. Pędzisz przez życie z uśmiechem na twarzy...

Twoim głównym wrogiem jest brak pewności siebie. Wszechświat radzi, abyś bardziej polegał na własnych siłach i ufał swojemu sercu.

Motyl 3

Jesteś wrażliwą osobą i masz związek z innym światem. Masz silną intuicję, czasami masz prorocze sny, możesz łatwo rozpoznać dobrą lub złą osobę.

Jesteś bardzo szczery, więc czasami nie jest łatwo się z tobą porozumieć. Wszechświat radzi, abyś nie martwił się przez działania innych ludzi, ale szukał „swoich” ludzi, czyli takich, którym można w pełni otworzyć swoją duszę.

Motyl 4

Jesteś człowiekiem kontrastów. Twój nastrój często się zmienia, czasem możesz być czuły, czasem silny. Ludzie często się w tobie zakochują, natomiast ty bardzo rzadko zakochujesz się, ale na długo. Nie wybaczasz zdrad.

Często martwisz się drobiazgami. Wszechświat radzi, abyś nie zwracał uwagi na przykre, małe kłopoty w życiu. Otaczaj się pięknymi przedmiotami i dobrymi ludźmi i wszystko będzie dobrze.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia