Zauważyłaś kiedykolwiek, że pewne Twoje koleżanki, o tych samych imionach mają zawsze wianuszek mężczyzn wokół siebie? To nic dziwnego. Okazuje się bowiem że, że jest lista imion kobiet, które bardzo upodobali sobie mężczyźni. Działają one jak afrodyzjak. 

Prawdopodobnie, jest to związane ze znaczeniem imion, które ma w sobie zapisany pewen temperament, ale też oczywiście od brzmienia danego imienia.

Sprawdźmy więc, jakie żeńskie imiona działają na mężczyzn jak narkotyk!

#1 Izabela

Imię, które jest doceniane przez mężczyzn w pełnym brzmieniu. Kiedy mówimy Iza, podobno dla mężczyzn nie jest już tak seksowne. Izabele są zawsze bardzo kokieteryjne i walczą o swoje.

#2 Helena

Helena nie znalazła się na tej liście nie bez powodu. Mężczyźni walczyli o kobietę o tym imieniu już w starożytności. Wiele wskazuje na to, że nie inaczej jest teraz, bowiem wciąż podoba się płci przeciwnej. Heleny to synonim piękna, spokoju i mądrości.

#3 Oliwia

To imię znalazło się na naszej liście zwłaszcza dlatego, że kojarzy się ono mężczyznom z gorącymi wakacjami, a więc też z seksownymi opalonymi ciałami. Oliwie są też bardzo zawzięte i mają mocne charaktery, które pociągają mężczyzn.

Popularne wiadomości teraz

10 letni chłopiec uciekł z domu prosto na komisariat

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Jakie rośliny wybrać na balkon, by wyglądał pięknie i na wszystkich robił wrażenie?

#4 Kamila

Kobiety o tym imieniu wydają się być niedostępne. Jest w nich jakaś doza tajemnicy, którą chce się odkryć. Mężczyźni nazywają się drapieżnikami, a więc uwielbiają walczyć o swoje ukochane, stąd to upodobanie do tego imienia.

#5 Katarzyna

Imię Kasia brzmi bardzo kobieco i subtelnie. Idealne imię dla dobrej i delikatnej partnerki. Nie ma się więc co dziwić, że tak bardzo podoba się płci przeciwnej. Wielu mężczyzn marzy o takiej kobiecie, którą mogą się zaopiekować - a przyznajmniej o kobiecie, której imię to sugeruje.

#6 Julia

Imię Julia niemal natychmiast kojarzy się nam z miłością i oddaniem. Prawdopodobnie dzieje się tak za sprawą romantycznej powieści „Romeo i Julia”. Mężczyźni wyobrażają sobie związek z Juliami, który będzie obfitował w wielkie emocje.

#7 Karolina

Eleganckie i wyniosłe imię, które kojarzy się mężczyznom z kobietą sukcesu, a to już samo w sobie jest pociągające. Weroniki są też zawsze bardzo opanowane, a faceci nienawidzą królowych dramatu, więc taka dziewczyna, stroniąca od kłótni - jest dla nich na wagę złota.

#8 Róża

Jakby nie patrzeć Róża to jeden z najpiękniejszych kwiatów. Czy więc można sobie wyobrażać coś złego na temat kobiety posiadającej takie imię? Ależ skąd! To synonim czułości, ciepła i naturalnego piękna.

#9 Zofia

Imię Zofia wielu mężczyznom kojarzy się z filmową postacią słodkiej, a zarazem poważnej Zosi z „Pana Tadeusza”, która aż prosi się, by ktoś się nią zaopiekował. Zosie to zazwyczaj pogodne i uśmiechnięte dziewczyny, który każdy lubi.

Wybierz jedną z tych kart, a dowiesz się, co czeka Cię w najbliższej przyszłości

#10 Blanka

Blanka to rzadko spotykane, a zarazem bardzo kobiece imię, które pociąga mężczyzn. Jest tak z wieloma oryginalnymi imionami, ponieważ zwracają one siebie uwagę, można je zapamiętać, są tą jedną na milion.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia