Jednym z niezwykłych sposobów patrzenia w przyszłość jest wróżba na kartach tarota. Astrolodzy od dawna szukali odpowiedzi na pytania o swojej przyszłości na tych kartach. Czasami dość trudno zrozumieć, jak to działa, ale wróżba z kart tarota często daje ludziom bardzo mądre rady.

Baran

Karta miesiąca: Królowa Denarów

W maju czekają na was niespodzianki losu: mogą pojawić się nieprzewidziane zyski lub nieoczekiwana pomoc ze strony nieznanej wam, lecz bardzo wpływowej kobiety. Ona stanie się dla was zbawicielka i pomoże wyjść z trudnej sytuacji. Horoskop zaleca Baranowi nie marnować pieniędzy w tym miesiącu.

Byk

Karta miesiąca: Dwójka Mieczy

Byk w maju będzie w stanie umiejętnie unikać konfliktów i błędów. Nikt nie będzie w stanie was zaniepokoić ani zdenerwować. Jeśli wam jednak nie uda się uniknąć konfliktu, na pewno wyjdziecie z niej jako zwycięzca.

Popularne wiadomości teraz

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Bliźnięta

Karta miesiąca: Dwójka Buław

Ten miesiąc będzie dla Bliźniąt miesiącem planowania i budowania planów. Można nawet trochę pomarzyć. Bliźniętom będzie łatwo wykonywać pracę twórczą i umysłową, ale praca fizyczna będzie dla nich prawdziwym wyzwaniem.

Rak

Karta miesiąca: Piątka Mieczy

Dla Raków to będzie dość trudny miesiąc – głównie z powodu częstych konfliktów. Będzie musiał nieustannie bronić swoich granic. Koledzy i znajomi będą niegrzecznie ingerować w wasze życie osobiste. Nie pozwólcie niechcianym gościom dostać się do waszej duszy.

Lew

Karta miesiąca: Odwrócona Piątka Mieczy

Lewom zaleca się częściej być w centrum wydarzeń oraz interesować się tym, co się dzieje wokół. Inaczej można przegapić coś bardzo ważnego dla swojej rodziny i kariery. Dobry miesiąc na rozpoczęcie nowych projektów i wyjazdy służbowe.

Panna

Karta miesiąca: Koło fortuny

Nazwa karty mówi sama za siebie: fortuna zawsze będzie po waszej stronie. Wszelkie trudne sytuacje, spory i zagrożenia zakończą się dla was zwycięstwem. Samotne Panny będą miały szanse spotkać swoją miłość w zupełnie nieoczekiwanym miejscu.

Waga

Karta miesiąca: Odwrócony Rycerz Denarów

W tym miesiącu może wam przeszkadzać jakiś konkurent lub po prostu zazdrosna osoba. Jego psoty mogą prowadzić do strat finansowych. Jeśli to możliwe, postarajcie się nie kłócić się z nikim i kontrolować swoje dochody.

Skorpion

Karta miesiąca: Czwórka Denarów

W tym miesiącu czeka na was dobre i bogate życie. Być może otrzymacie drogi i przydatny prezent. Generalnie w maju w waszym życiu nie będzie żadnych niespodzianek ani strat, ale będzie więcej wolnego czasu.

Strzelec

Karta miesiąca: Odwrócona Sprawiedliwość

Strzelcom nie warto liczyć na dobre nastawienie i intencje innych ludzi. W maju Strzelec może zostać niesprawiedliwie urażony, nawet jeśli on ma całkowitą rację. Istnieje również prawdopodobieństwo ataków ze strony kolegów i krewnych. Po prostu spróbujcie przetrwać ten miesiąc.

Koziorożec

Karta miesiąca: Umiarkowanie

Najbardziej przydatnymi cechami w maju będą dyplomacja i umiejętność negocjacji. Będziecie mogły rozwiązać każdy konflikt i udzielić swoim bliskim niezbędnych porad. Ponadto Koziorożce będą mogły pozyskać wsparcie ludzi, z którymi wcześniej źle się dogadywali.

Wodnik

Karta miesiąca: Odwrócony Diabeł

Horoskop zaleca Wodnikowi zachować powściągliwość i nie poddawać się własnym emocjom w maju. Wasze niekontrolowana emocjonalność może spowodować poważne problemy. Nie poddawajcie się swoim słabościom i złym nawykom.

Ryby

Karta miesiąca: Król Pucharów

Rybom warto spędza więcej czasu z rodziną, a zwłaszcza z rodzicami. Oni mogą mieć całkiem dobre pomysły lub pomoc wam rozwiązać problem. Polegajcie na swoich bliskich i zaufajcie im – to pomoże wam pozbyć się wielu problemów. Twój ojciec odegra szczególnie ważną rolę w waszym życiu w tym miesiącu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia