Skup się na chwilę i posłuchaj swojej intuicji. Następnie wybierz jedną z tych kart, która najbardziej do Ciebie przemawia. Gdy już to zrobisz, zejdź niżej artykułu, by dowiedzieć się - co to dla Ciebie oznacza.

Remote file

KARTA 1

Jeśli wybrałaś tę kartę to znaczy, że życie chce Ci powiedzieć: "Hej, życie jest piękne! Nie zamartwiaj się". Musisz być cierpliwa, konsekwentna i pozytywnie nastawiona na życie. Mówi się, że jeśli przygotujesz się na szczęście, zwizualizujesz je - wtedy ono do Ciebie przyjdzie. Przykre chwile w życiu tylko przygotowują Cię na te piękne chwilę, sprawdzają niejako Twoją siłę.  Dlatego nie pozwól, aby sytuacja dyktowała twoje zachowanie, to twoja postawa i odwaga powinny wpływać na rozwój każdej sytuacji.  Bądź wytrwała, a wkrótce zbierzesz wszystko, co zasiałaś.

Rusin kontra Rosati. Celebrytki gryzą koty w Internecie. Kinga tak tego nie zostawi

KARTA 2

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Jeśli to Twoja karta, to znaczy, że los chce Ci wyznać: "To jest Twój czas, aby być szczęśliwym, aby radość, szczęście i miłość zamanifestowały się w Twoim świecie." Wszechświat zawsze daje nam to, na co naszym zdaniem zasługujemy. Pamiętaj, jaka jesteś wspaniała! Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w swoim życiu i wkrótce to wszystko się spełni. Zaakceptuj wszystkie dobre rzeczy i zrób w swoim życiu miejsce na miłość, dobro i dobrobyt. Dziel się dobrem i pomnażaj je.

Minęło 35 lat od wydarzenia w Czarnobylu. Jak dziś wygląda opustoszałe miasto?

KARTA 3

Siła życiowa mówi Ci „wierz w siebie”, ponieważ wiara jest siłą natury. Gdy czasy stają się trudne, bardzo ważne jest, aby pamiętać, że masz ogromną siłę woli, że masz wiele celów do osiągnięcia i że Twoją główną motywacją są ludzie, których kochasz. Gdziekolwiek jest wiara, siła woli i pragnienie dobrobytu, zawsze zdarzają się cuda. Dlatego dziel się swoimi planami z Wszechświatem, abyś mógł otrzymać wystarczającą ilość mądrości i siły, aby przełożyć je na rzeczywistość. Kiedy wiesz, czego chcesz, kiedy wystarczająco mocno tego chcesz i kiedy wierzysz w siebie, zawsze znajdziesz ścieżkę, która doprowadzi Cię do celu.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia