Jeśli chcesz poznać tajemnice swojej osobowości, wystarczy, że wskażesz jedno z tych drzew.

Skup się na chwilę i posłuchaj swojej intuicji. Następnie wybierz jedną z grafik, która najbardziej do Ciebie przemawia (zwróć uwagę także na korzenie). Gdy już to zrobisz, zejdź niżej artykułu, by dowiedzieć się - co to dla Ciebie oznacza.

fot. diapordiamesupero.com

Drzewo nr 1

Ufasz sobie i swoim mocnym stronom, dlatego nie boisz się przeszkód, które los rzuca Ci pod nogi. Nie możesz nazywać się egoistą, ponieważ zawsze myślisz nie tylko o sobie, ale także o swoich bliskich. Jesteś godnym zaufania i oddanym przyjacielem i osobą rodzinną.

Właśnie zaczyna się miesiąc Byka. Co wiemy o tym znaku zodiaku?

Drzewo nr 2

Jesteś osobą decydującą, nie boisz się ryzykować. Ufasz własnej intuicji, która rzadko Cię zawodzi. Nie boisz się też zmian, łatwo dostosowujesz się do nowych warunków.
Lubisz uczyć się nowych rzeczy, nowych umiejętności. Masz wiele zainteresowań, łatwo „przełączasz się” od jednego do drugiego bez uszczerbku dla efektów swoich działań.

Popularne wiadomości teraz

10 letni chłopiec uciekł z domu prosto na komisariat

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Drzewo nr 3

Kochasz, a co najważniejsze, wiesz, jak samodzielnie podejmować świadome i właściwe decyzje. Nie lubisz, gdy ktoś próbuje to zrobić za Ciebie. Jesteś wrażliwą osobą, ale nie otwierasz swoich emocji na wszystkich. Masz bardzo bogatą wyobraźnię i czasem wolisz uciec w świat nierzeczywisty.

Drzewo nr 4

Nie lubisz przebywać w tym samym miejscu przez długi czas i wykonywać tę samą monotonną pracę. Masz wiele talentów, które możesz w pełni wykazać tylko uczestnicząc w zajęciach wymagających wyobraźni i niezwykłego skupienia. Masz silną intuicję, której musisz częściej słuchać.

Drzewo nr 5

Jesteś uczciwą i poprawną osobą o silnej woli. Cenisz sobie w życiu zasady. Lubisz gdy wszystko jest poukładane i zaplanowane. Zawsze dotrzymujesz danego słowa, nie spóźniasz się. Potrafisz też świetnie zarządzać ludźmi. Jesteś idealnym kandydatem na dobrego szefa.

Drzewo nr 6

Jesteś osobą samowystarczalną, która zawsze dokładnie wie, czego potrzebuje. Nie boisz się samotności, bo zawsze wiesz, co ze sobą zrobić. Dużo myślisz, szukasz nowej wiedzy, analizujesz i wyciągasz bardzo ciekawe wnioski, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i innych.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia