Bliźnięta i Strzelec również mają takie cechy. To z nimi związek będzie mocny i trwały.

Najbardziej hojne znaki zodiaku. Kim oni są

Byki cenią przede wszystkim wygodę, przytulność i spójność. To może ich zjednoczyć z Rakami, a jeszcze silniej z Koziorożcami. Koziorożec zrozumie Byka dosłownie z pół słowa - ich poglądy na życie są prawie takie same, więc związek będzie trwał „na wieki”.

Bliźnięta są zawsze trochę niepoważne i starają się żyć na pozytywnej fali. Ich problem polega na tym, że przy pomocy pozytywów unikają rozwiązywania ważnych problemów. W tym mógłby im pomóc tak niezawodny i odpowiedzialny towarzysz jak Wodnik. Z biegiem czasu przedstawiciele tego znaku mogliby wysłać Bliźnięta na właściwą ścieżkę.

Raki są idealne dla Skorpiona i Panny. Tylko Rak może wytrzymać trudną naturę Skorpiona, a także matczyną opiekę Panny i stworzyć dobrze prosperującą rodzinę.

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Lwy odnoszą sukcesy w życiu i zachowują się jak prawdziwi królowie. Są dumni i samolubni, cierpią na „gorączkę gwiazd”. Tylko Waga, która zawsze zgadza się być numerem dwa ze względu na szczęście ukochanej osoby, może zrównoważyć ich trudne cechy charakteru. Lew może zbudować relację z Wodnikiem. W takiej parze zawsze będą się gotować poważne namiętności, bo Wodnik jest nie mniej uparty niż „król zwierząt”, ale wybrany nigdy nie zrezygnuje z kariery i sukcesu.

Związek Panny i Raka może stać się najsilniejszy spośród wszystkich konstelacji. Przedstawiciele tych znaków zodiaku są bardzo podobni w chęci zbudowania silnego fundamentu i mogą naprawdę związać się ze sobą emocjonalnie. Panna i Koziorożec dobrze się dogadują. Choć mają zupełnie inny charakter, zawsze się uzupełniają, starają się wspierać partnera w trudnych chwilach.

20-letnia studentka porzuciwszy wszystko, sama podjęła się wychowania siedmiorga dzieci

Waga jest spokojna i przemyślana, doskonale uzupełniają ją „ogniste” Lwy. Związek tych przedstawicieli znaków zodiaku jest jak bardzo harmonijna reakcja chemiczna. Waga dobrze dogaduje się z Bykiem, chociaż wydawałoby się, że wcale nie są podobni pod względem charakteru i sposobu myślenia. Obie konstelacje znajdują się pod auspicjami Wenus, co oznacza, że ​​ich poglądy na temat piękna są niewidoczne.

Rak i Panna, które mają wysoko rozwinięty instynkt macierzyński, potrafią dostosować się do trudnego charakteru Skorpiona. Panna będzie w stanie wygładzić wszystkie nierówności w relacjach ze Skorpionami i uczynić ten związek harmonijnym.

Małżeństwo Koziorożca i Panny można nazwać superideałem. Obaj partnerzy są pracowici, wytrwali w swoich aspiracjach, ale jednocześnie gotowi na kompromis w ramach związku. Ponadto Koziorożce są przyzwyczajone do natychmiastowego rozwiązywania swoich problemów i nie płaczą nad nimi (są prawdziwymi materialistami), co oznacza, że ​​ich związek z Bykiem zakończyłby się sukcesem.

Wodnikowi będzie bardzo łatwo znaleźć wspólny język z Wagą. Staną się prawdziwymi przyjaciółmi i nawet po roku bycia razem na bezludnej wyspie nie będą sobie przeszkadzać - będą mieli o czym porozmawiać. Doskonały związek może również rozwinąć się dla Lwa i Wodnika, ponieważ ten ostatni uwielbia pokonywać trudności i będzie w stanie oswoić dominującego i samolubnego partnera.

Rybom nie jest trudno znaleźć swoją miłość. Ich łagodny charakter i ciągła romantyczna postawa pozwala im zamknąć oczy na wszelkie wady i dostosować się do przedstawicieli wszelkich znaków zodiaku. Niemniej jednak astrologowie uważają, że Ryby najlepiej będą czuły się z Rakami, z którymi mają pełne duchowe zrozumienie, oraz z Koziorożcami, których praktyczność i przyziemność inspirują bohaterskie czyny.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia