Koziorożce

Wodnik idzie w cień, a Lew woli otwartą bitwę. Najbardziej obrażalskie znaki zodiaku

Przedstawiciele tego znaku są zwykle bardzo sprytni i starają się przemyśleć wszystko w najdrobniejszych szczegółach, poprawnie ocenić ryzyko. Kiedy widzą przyzwoity „jackpot”, są gotowi odważnie wyruszyć na przygodę, wykorzystując w swoich egoistycznych interesach nawet tych wokół siebie, którzy uważają, że nie jest im obojętny przedstawiciel znaku.

Koziorożce to ludzie zamknięci, więc trudno zrozumieć, jak podstępni i niebezpieczni są. Zwykle przedstawiciele znaku preferują duże przekręty, ale czasami nie gardzą nawet „małymi czynami”.

Ryba

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Nie oznacza to wcale, że przedstawiciele znaku to bezwstydne osoby, które bez żalu łamią prawo. Początkowo nawet o tym nie myślą. Ale z powodu swojej niezdolności do życia czasami po prostu nie znajdują innego wyjścia, jak tylko zrobić nielegalne rzeczy. Ryby potrafią zaimponować innym, wykorzystując swój urok i znajdując „klucz” dla każdego, kogo potrzebują, aby otrzymać korzyści materialne. Naiwni słuchacze przedstawicieli znaku są czasami gotowi dać im wszystko - tak są zafascynowani Rybami, a ci drudzy wcale nie cierpią z powodu wyrzutów sumienia, ponieważ sami szczerze wierzą w swoje historie.

Bezduszne znaki zodiaku, które mogą zranić bez wahania

Bliźnięta

Być może przedstawiciele tego znaku nie potrzebują dóbr materialnych, które można zdobyć nieuczciwie, ale i tak pójdą na oszustwo, ponieważ lubią sam proces gry. Ponadto, jako sadyści, preferują bezpośredni kontakt z ofiarą (a nie jakiś biznes online), patrzenie w oczy i obserwowanie każdego kroku. W zasadzie Bliźnięta często „wychowywały” nawet bliskich sobie ludzi - dla zysku lub dla własnej autoafirmacji. A jeśli ktoś, kto o tym wie, będzie obserwował ich udane „czyny” z boku, to przedstawiciele znaku pokażą świetną grę aktorską,  aby podnieść ich znaczenie w oczach " obserwator".

Strzelec

Przedstawiciele tego znaku Ognia uwielbiają żyć „ponad stan”, pozwalając sobie na dużo i niczego nie potrzebując, a Strzelcy wcale nie chcą pracować, uważając to za bezcelową stratę czasu. Dlatego wśród nich często spotyka się oszustów o różnym „wyszkoleniu” - wszystko zależy od doświadczenia oraz od ilości i jakości sumienia. Są nawet tacy, którzy są skłonni oszukiwać bliskich lub po prostu żyć ich kosztem przez długi czas bez psychicznej udręki. I tak, jeśli przedstawiciel znaku (bez względu na płeć) chce „odejść” - on (ona) to zrobi, pomimo ryzyka utraty wszystkiego i zadawania wielkiego bólu ukochanemu (ukochanemu). W końcu ich zdaniem całe nasze życie to gra.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia