Konstelacje wpływają również na to, jak długo różne znaki zodiaku utrzymają w duszy wyrządzone krzywdy. Są tacy, którzy długo nie zapomną wyrządzonych im przestępstw, i tacy, którzy wolą w ogóle nie pamiętać o przestępstwach.

Bezduszne znaki zodiaku, które mogą zranić bez wahania

Byk

Uważany jest za jeden z najbardziej mściwych znaków. Zapomnienie o przestępstwie i przebaczenie sprawcy nie daje mu wrodzonego uporu. Ale nie ogranicza się tylko do zapamiętywania przestępstw - wypędzony z siebie Byk z pewnością się zemści. Na początek zerwie relacje z osobą, która go poważnie obraziła, a potem spróbuje zamienić jego życie w piekło.

Rak

Popularne wiadomości teraz

10 letni chłopiec uciekł z domu prosto na komisariat

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ten znak zostanie zapamiętany na bardzo długo. Nawet jeśli sam je wymyślił. Przestępca z pewnością będzie oczekiwał wyrafinowanej zemsty Raka, i to najczęściej wtedy, gdy się tego nie spodziewa. W końcu skargi Raka nie mają przedawnienia. Komunikując się z przedstawicielami tego znaku, powinieneś dokładnie przemyśleć każdą frazę i spróbować złagodzić możliwe tarcia, aby później nie patrzeć ciągle przez ramię, spodziewając się kłopotów.

Skorpion

Ten znak jest uważany za króla zemsty i urazy. Sam niesamowicie drażliwy, nigdy nie przegapi okazji, by skrzywdzić ludzi wokół siebie. Jego żywiołem są kłótnie i konflikty. Celowo próbuje nadmuchać konflikt, aby móc karmić się emocjonalną energią pochodzącą od wroga. Ponadto Scorpion bezlitośnie kłuje przeciwnika, uderzając w najbardziej bolące miejsca, wyczerpując go psychicznie i fizycznie. Ale kłótnia nie jest powodem, aby sądzić, że Scorpion ostygł i zapomniał lub wybaczył obrazę. Przy każdej okazji zemści się w wyrafinowany sposób.

Wyczyn tej matki zasługuje na wszystkie nagrody. Dla swojej córki kobieta przez ponad 40 lat udawała mężczyznę

Baran

Ludziom urodzonym pod tym znakiem można zarzucić wszystko (są porywczy, bezceremonialni, samolubni), ale nie mściwość i długotrwałe przechowywanie żalów. Wolą natychmiast rozwiązywać wszelkie spory i konflikty. Co więcej, podczas kłótni często mogą poważnie urazić osobę, której wkrótce będą żałować. Barany szybko się wybucha i szybko odchodzi.

Ryba

Są wrażliwi, mają tendencję do obrażania się z jakiegokolwiek, nawet najmniejszego powodu. Ale nie pamiętają przestępstwa przez długi czas, woląc od razu narzekać na sprawcę od znajomych, przyjaciół i krewnych, a także wymyślać dla niego różne kary w swojej głowie. Być może Ryby okażą swoje niezadowolenie słowami, ale nie dojdzie do prawdziwej zemsty. Ten znak łatwo prowadzi do pojednania, wystarczy okazać mu uwagę, troskę i przywiązanie.

Lew

Lwy nie lubią ukrywać urazy i snuć plany zemsty. Oczekuje się, że osoba, która ich obraziła, otrzyma natychmiastową odpowiedź z przytłaczającą siłą. Co więcej, wpływ może być zarówno moralny, jak i fizyczny. Kiedy wybuch gniewu minie, Lwy, widząc pokonanego przeciwnika, mogą nawet zmienić swoje oburzenie na protekcjonalny protekcjonizm. Na pewno się nie zemszczą.

Bliźnięta

Zachowanie w konflikcie jest zupełnie nietypowe dla tego znaku. Oni, wyczuwając zbliżającą się kłótnię, ze wszystkich sił starają się jej uniknąć. Ale jeśli to się nie powiedzie, a osoba obrazi Bliźnięta, natychmiast wyrzucą w zamian wszystkie nagromadzone, mimochodem, negatywne i obciążające dowody, a aby się nie denerwować, zapomną o przestępcy na zawsze. Ta osoba przestanie dla nich istnieć.

Wodnik

Wodnik nie toleruje kłótni i urazów, choć z całych sił starają się nie udawać, że ich duma jest zraniona lub obrażona. Agresywność i mściwość nie są ich mocną stroną. Wodnik będzie wolał się wycofać, starać się nie zauważać sprawcy i nie podejmować żadnych działań odwetowych.

Koziorożec

Skrupulatny Koziorożec dokładnie podchodzi do analizy konfliktu. Musi zdecydowanie prześledzić jego pochodzenie, a także spróbować rozwiązać go z jak największym zyskiem. Ten znak nie zmarnuje nerwów, czasu i zasobów mózgu na bezużyteczne pretensje. Łatwiej mu zignorować oprawcę.

Strzelec

Znak ten jest w stanie przez długi czas „ignorować” wyrządzane mu krzywdy, unikając konfliktów. Ale kiedy kielich cierpliwości się przelewa, Strzelec jest całkiem zdolny do rozpoczęcia wojny ze sprawcą. Ale to nie jest dla niego cel sam w sobie. Jeśli trochę przeczekasz gniew tego znaku i spokojnie wyjaśnisz mu przyczynę konfliktu, porozmawiasz z nim o życiu, wtedy całkiem możliwe jest pogodzenie się z nim.

Panna

Rozsądną, nieśmiałą i niezwykle wrażliwą Panną bardzo łatwo jest urazić. Ale ten znak nie odpowie natychmiast sprawcy. Potrzebuje czasu, aby dobrze zrozumieć siebie i przyczyny konfliktu. Przy każdej okazji Panna nie omieszka przypomnieć sprawcy o wyrządzonym jej przestępstwie. Jej zemsta będzie raczej nieświadoma niż wyrafinowana i przemyślana.

Waga

Ten znak bardzo łatwo się obraża, ale dość łatwo jest się z nim pogodzić - wystarczą uzasadnione przeprosiny i skromny prezent. Obrażona Waga jest bardzo zdenerwowana i zagubiona. Jednak w kwestii zemsty często nie wykraczają poza opowieści dla wszystkich i wszystkich o niedociągnięciach i tajemnicach sprawcy, ponadto w formie okraszonej brutalną fantazją Wagi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia