Dobry okres dla miłości, randkowania, propozycji małżeństwa i zawarcia ślubu.

Energie Byka są aktywne w okresie od 15 kwietnia do 20 maja 2021 roku. Wenus, planeta miłości, piękna, komfortu, rządząca znakiem Byka (zwanym również małym szczęściem), weszła 14 kwietnia w ten znak zodiaku, i zostanie w nim aż do 9 maja. To bardzo korzystny okres dla biznesu i uregulowania kwestii finansowych. W tym okresie można również osiągnąć stabilność i znaleźć harmonię w relacjach partnerskich. Ponadto ten czas jest uważany bardzo korzystnym dla miłości, randkowania, propozycji małżeństwa i zawarcia ślubu. Warto się spodziewać polepszenia stanu zdrowia i wyglądu.

Byk – drugi znak zodiaku, który należy do znaków żywiołu ziemi. Jako utrwalenie charakterystycznych właściwości ziemi, takich jak zdolność do gromadzenia energii w sobie i formowania nagromadzonej energii w rzeczywistą formę, ziemia w oczekiwaniu na zasianie lub sadzenie na niej drzew, lub kwiatów jest odpowiednia jako analogia. To jest piękno naturalnych form, harmonia przyrody we wszystkich jej przejawach. Różnorodność kolorów, zapachów, wrażeń. Forma, dotyk, formułowanie własnego traktowania piękna natury jest przejawem Byka. Ten znak zawiera w sobie energię i wskaźniki początkowych momentów związanych z rozwojem i wzrostem, tj. należy do strefy stworzenia. Ta strefa opisuje aktywne, początkowe, pierwsze cechy kręgu zodiakalnego, które mogą opisywać zarówno osobę, jak i każdy proces, który ma jakikolwiek punkt wyjścia. Innymi słowy, znak Byka ujawnia potencjał, który będzie się rozwijał w przyszłości. To jest początek, moment, w którym wszystko się zaczyna. Znak ten ujawnia nasze wewnętrzne możliwości, energie, zdolności i potencjał.

19 kwietnia Merkury i Słońce wkroczyły w znak Byka. Pozycja Słońca w Byku czyni nas bardziej wytrwałymi, opanowanymi, cierpliwymi, celowymi, co prawie zawsze przyczynia się do osiągnięcia celów. W okresie od 20 kwietnia do 20 maja poczucie własnej wartości i postrzeganie świata w dużej mierze zależą od poczucia bezpieczeństwa materialnego i satysfakcji zmysłowej. Nadszedł czas na wyważoną, wytrwałą i spokojną pracę. W okresie ruchu Słońca wzdłuż znaku Byka (od 20 kwietnia do 20 maja) najbardziej skuteczna jest strategia „śpiesz się powoli”. Merkury w znaku Byka do 4 maja sprzyja myśleniu o wartościach materialnych, zarządzaniu i powiększeniu tych wartości. Każda twórcza aktywność przyniesie pieniądze i psychologiczną satysfakcję.

W okresie aktywnych energii Byka, czyli od 15 kwietnia do 20 maja, warto rozwijać w sobie zdolność do akumulacji. Dotyczy to nie tylko pieniędzy, ale także innych wartości, na przykład wiedzy. Otrzymana w tym okresie wiedza z pewnością przyniesie Ci satysfakcję finansową w przyszłości. Każdy powinien zadbać o swój fundament, nabrać siły, tk. już 20 maja rozpocznie się okres retrogradacji Merkurego i korytarz zaćmień.

Popularne wiadomości teraz

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Joanna Koroniewska pochwaliła się słodkim zdjęciem swoich córek: Janina i Helenka razem pozują na plaży

W kwietniu-maju wszyscy będą starać się przestrzegać wcześniej ustalonego porządku. Ale warto pamiętać o tym, że Uran, który ma status upadku, oraz Czarny Księżyc, który jest ujemnym punktem karmicznym, poruszają się po znaku Byka, dlatego uczucie szczęścia i spokoju w okresie od 15 kwietnia do 20 maja, nie będzie trwać wiecznie, wiec warto być w pogotowiu i zachować ostrożność. Dotyczy to przede wszystkim pieniędzy, majątku i relacji partnerskich. Postarajcie się wykorzystać ten okres, aby rozwiązać swoje problemy finansowe oraz wyeliminować trudności w relacjach osobistych i biznesowych. Szukajcie dodatkowych źródeł dochodu, dokonujcie transakcji kupna-sprzedaży, zawierajcie oficjalne sojusze nawet mimo to, ze w tym okresie nam będzie się chciało się zrelaksować i nic nie robić. To może być pułapka, przez która możecie przegapić korzystny okres, nowe szanse oraz możliwości. Pracujcie teraz, aby odpocząć w czerwcu.

To właśnie w okresie aktywnych energii Byka wzmacnia się umiejętność stanowczej obrony własnych poglądów i pokonywania trudności. Wszystko, co zostało zrobione teraz, zapewni wam harmonię, komfort, spokój i dobrobyt w przyszłości. Z drugiej strony ludzie często są zbyt uparci, chciwi i leniwi. Oczywiście wszystko zależy od świadomości człowieka, wewnętrznej pracy nad sobą, zrozumienia prawdziwych wartości, które nie zawsze są materialne. Najważniejsze są wartości duchowe, które pozwalają uzyskać harmonie i rozwijać się, co w efekcie przyczyni się do powiększenia komfortu życia, rozwoju kariery i osiągnięcia dobrobytu.

Merkury w Byku w okresie od 19 kwietnia do 4 maja wpłynie także na szybkość przyswajania informacji. W tym okresie ta szybkość maleje, zapominamy nowe informacje wolniej, ale na długo. Zmiana rytmu pracy może powodować pewny dyskomfort. Jeśli drażni was czyjaś powolność, postarajcie się zachować cierpliwość, zwłaszcza to dotyczy rodziców, którzy obciążają swoje dzieci dodatkowymi kursami edukacyjnymi. W ten sposób możecie po prostu zniechęcić dziecko do nauki, dlatego nie warto wymagać od niego więcej, niż ono jest w stanie wchłonąć. Po prostu zostawcie go w spokoju lub delikatnie zaoferujcie mu swoja pomoc. Można również zachęcić go do tego jakimś wynagrodzeniem.

Wasze możliwości w okresie od 19 kwietnia do 4 maja zależą głównie od waszej rozwagi i ostrożności we wnioskach, spokoju, i umiarkowanej wytrwałości w pracy. Wytrwałość pomaga osobie osiągnąć dowolne cele. A upór ogranicza możliwości, psuje relacje z ludźmi i przeszkadza w podejmowaniu właściwych decyzji. W tym okresie ludzie koncentrują się na korzyściach materialnych, dlatego wielu osiąga wzrost dochodu. Nadmierne dążenie do własnej przyjemności kosztem innych i obsesja na punkcie pieniędzy na pewno nie przyniesie nic dobrego.

27 kwietnia nastąpi pełnia księżyca wzdłuż osi Byk-Skorpion, co dodatkowo wzmocni tematy związane z pieniędzmi, wygodą i związkami. W dni pełni księżyca wielu osób będzie chciało fundamentalnych zmian, ponieważ Księżyc w pełni w Skorpionie zachęca do głębokiego zanurzenia się we własnych uczuciach i doświadczeniach. Pojawia się potrzeba przekształceń i zmian, aby w końcu uzyskać stabilność.

Okres od 15 kwietnia do 20 maja jest najkorzystniejszy dla przedstawicieli znaków Byka, Panny i Koziorożca, czyli znaków żywiołu ziemi. W tym okresie wielu z nich otrzyma długo oczekiwany zysk: ktoś znajdzie nową pracę lub dodatkowe źródła dochodu, jeśli oczywiście będzie dążyć do tego.

To jest również dobry czas dla przedstawicieli znaków Raka i Ryb, czyli znaków żywiołu wody. Oni dostaną nowe możliwości – ziemia i woda wzmacniają się nawzajem, wiec można osiągnąć nowy poziom komfortu potrzebny do życia i dalszego rozwoju.

Skorpion również należy do znaków żywiołu Wody, ale przedstawiciele tego znaku staną przed trudnym wyborem. Byk jest silny od 15 kwietnia do 20 maja, a Skorpion jest jego przeciwnikiem na mniej korzystnej pozycji. Księżyc w pełni 27 kwietnia to punkt zwrotny, kiedy Skorpion może zmienić wszystko w korzystną dla siebie stronę.

To będzie trudny okres dla Lwa i Wodnika – oni będą odczuwać zmęczenie i chęć odpoczynku, ale zewnętrzne czynniki drażniące wskazują na to, że warto dołożyć starań, aby nie wypaść z korzystnego strumienia. Lew i Wodnik powinni polegać tylko na sobie, ponieważ ich szczęście zależy tylko od chęci przyjęcia odpowiedzialności, zaakceptowani tego, co nie można zmienić, oraz znalezienia kompromisu. Jeśli im uda się pokonać pierwszą przeszkodę na drodze do sukcesu, ich praca przyniesie dobre długoterminowe rezultaty. Warto być cierpliwymi i wytrwałymi, a odniesiecie sukces.

Dla Barana, Bliźniąt, Strzelca i Wagi ten okres będzie neutralny. Otrzymacie pewien scenariusz rozwoju wydarzeń, lecz wasz los nadal zależy tylko od was i waszego wyboru. Możecie zostać widzem, lub też wyciągnąć wnioski i wybrać odpowiednią strategię, wykorzystując wszystkie możliwości tego całkiem korzystnego dla was okresu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia