W świecie pełnym nienawiści i bólu bardzo trudno jest zachować swoją duchowość. Jak utrzymać wysoką częstotliwość wibracji, kiedy każdego dnia wokół nas dzieje się tak wiele rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy ciągle zdenerwowani i źli?

W świecie pełnym nienawiści i bólu bardzo trudno jest zachować swoją duchowość. Jak utrzymać wysoką częstotliwość wibracji, kiedy każdego dnia wokół nas dzieje się tak wiele rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy ciągle zdenerwowani i źli?

Współczucie może kosztować wam dużo wysiłku. Ale to jest całkiem normalne. Jak inaczej może zachować się osoba, która została zaatakowana? W końcu pokusa zemsty i poddania się złości jest tak wielka. Cóż, tylko wy możecie odpowiedzieć ba to pytanie. Najważniejsze jest, aby nie brać to wszystko sobie do serca.

Oto kilka wskazówek, które mogą okazać się przydatne:

 1. Nie pozwalajcie złym ludziom wpływać na siłę waszej miłości.

Ludzie są wredni i niegrzeczni, i wielu z nich podoba się zadawać innym bol. Natomiast tacy ludzie często kierują się własnymi zranionymi uczuciami i urazami. Powodem, dla którego te osoby tak bardzo nienawidzą innych, jest to, że nie wiedzą nic o miłości.

Popularne wiadomości teraz

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Chcecie wyrwać się z błędnego koła cierpienia? Czy jesteście gotowe, aby ich pokochać innych ludzi, nawet jeśli chcą was zniszczyć? Nikt nigdy nie wie na pewno, kto może potrzebować jego miłości.

 1. Zajrzyjcie w głąb siebie i stwórzcie tam bezpieczne miejsce.

Świat zewnętrzny jest zawsze pełen dramatów i cierpienia. Dlatego musicie stworzyć wyspę, której brzegi nie boją się burzliwych fal nienawiści. Z czasem nauczycie się je ignorować.

Waszą misją jest szerzenie miłości, której ten świat tak bardzo potrzebuje. Dlatego warto zawsze wybierać miłość i być gotowym okazywać ja innym ludziom, bez względu na to, co oni robią lub mówią.

 1. Dajcie innym ludziom dobry przykład.

Czy wiecie, że najważniejszą życiową misją jest niesienie miłości światu? Każde z waszych działań zmierzających do osiągnięcia tego celu wpływa nie tylko na tych, którzy tę miłość akceptują, ale także na tych, którzy ją obserwują z zewnątrz. Wasz przykład może pomóc znacznie większej liczbie ludzi, niż wam się wydaje. Dlatego warto stać się żywym ucieleśnieniem swoich przekonań. W dni, kiedy kochanie innych jest dla was trudne, po prostu kochajcie siebie. Jeśli nie możecie komuś wybaczyć, nie oceniajcie siebie zbyt surowo. Wcześniej czy później odniesiecie sukces, jeśli tylko nie zniszczycie siebie.

 1. Zawsze bądźcie ze sobą szczere.

Zawsze bądźcie ze sobą szczere. Nie probujcie ukrywać się przed sobą, usprawiedliwiając swoje zachowanie. Nigdy nie ignorujcie ​​swoich uczuć, dobrych lub złych. Jeśli czujecie się gorszymi od innych ludzi, nie warto ukrywać tych uczuć w sobie. Porozmawiajcie o nich ze sobą. Konfrontacja z samym sobą to jedyny sposób na poprawę. Zaakceptujcie ten fakt, że w życiu są dobre i złe dni. Lecz nie pozwalacie, aby to wpłynęło na wasze relacje z samym sobą.

 1. Zastanówcie się nad tym, jak można wnieść miłość do każdej nieprzyjemniej sytuacji.

Kiedy ludzie dobrze was traktują, bardzo łatwo ich kochać. Łatwo jest kochać, gdy w sercu panuje spokój i harmonia oraz gdy przebywamy w domu. Ale jeśli stoisz się w korku, na zewnątrz jest zbyt gorąco, a ktoś ciągle na ciebie krzyczy z żądaniem ustąpienia miejsca, to już nie jest takie łatwe. Ale właśnie w takich chwilach ponad wszystko ceni się umiejętność okazywania światu miłości. Nie ma nic łatwiejszego niż uleganie rozczarowaniu i złości, natomiast świadome opieranie się tym uczuciom nie jest takie łatwe. Lecz tylko w ten sposób można wnieść miłość tam, gdzie jej nie ma.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

 2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

 3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

   

 4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

 5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia