Nie potrzebujesz żadnego testu, aby zrozumieć, że kochasz kogoś. Ale aby zidentyfikować swoje słabości w związku, taki test może ci się przydać.

Oczywiście psychologowie mogą wyjaśnić przyczynę naszych uczuć biochemicznymi procesami, które odbywają się w naszym mózgu, kiedy jesteśmy zakochani. Eksperci powiedzą, że to właśnie gra hormonów wywołuje w naszym organizmie „motyle w brzuchu” itp. Jeśli jednak będziemy trzymać się istniejącą teorii, to jak wytłumaczyć szczególną słabość, powiedzmy, do mężczyzn z brodą? Albo miłość mężczyzn do kobiet z tatuażami?

Gdyby miłość można było wytłumaczyć samą chemią, byłoby znacznie łatwiej. Ale to magiczne uczucie wykracza daleko poza hormony i zwierzęce instynkty. W rzeczywistości dla każdej zakochanej osoby temat miłości jest wyjątkowy i indywidualny. Jakaś drobnostka, na którą ktoś by nawet nie zwrócił uwagi, osobliwość, nawet dziwność – i ty nagle czujesz słabość w kolanach i nie możesz oderwać wzroku od tej osoby...

Ten prosty test to szybki i łatwy sposób, aby dowiedzieć się, co najbardziej przyciąga Cię w twoim partnerze.

Dzięki wynikom tego testu Ty nauczysz się wielu nowych rzeczy o sobie i będziesz zaskoczony tym, co tak naprawdę Cię kreci i przyciąga. Dowiesz się, jakie są twoje słabości w związku.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska po raz pierwszy pokazała synka: razem z mężem podziwiają się nad dzieckiem

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

4 znaki zodiaku, które potrafią uczynić każdy związek toksycznym

Szybki test
Szybki test

Jedyne, co musisz zrobić, to zapamiętać obraz, który rzuci Ci się w oczy jako pierwszy, gdy patrzysz na poniższe zdjęcie.

Zapamiętałeś ten obraz? A teraz przeczytaj, co ten obraz symbolizuje. Uzyskane informacje pomogą Ci zidentyfikować wszystkie twoje słabości, jeśli chodzi o miłość i wybór partnera.

Kobieta w masce…

Jeśli spojrzałeś na ten obraz i od razu zobaczyłeś kobietę w masce, oznacza to, że twoją największą słabością w miłości jest gonitwa. To jest to, co najbardziej przyciąga Cię w związku. Jeśli nie czujesz się łowcą ani ofiarą, nie czujesz dynamiki i dramatu, nudzisz się i tracisz zainteresowanie swoim partnerem.

Niekoniecznie oznacza to, że jesteś zwolennikiem seryjnej monogamii, ale bądźmy szczerzy: jeśli taka okazja się nadarzy, to całkiem możliwe, że ją nie przegapisz… To nie jest ani dobre, ani złe. Ty nic nie możesz na to poradzić. Uwielbiasz świt miłości, pierwsze dni i miesiące związku, kiedy w waszych relacjach wciąż jest jakaś intryga, i nie jest jasne, jaki będzie rezultat tej gonitwy, ale… Ale gdy tylko miłość wejdzie w spokojniejszą fazę, zaczynasz czuć, ze ci czegoś brakuje.

Pierwsze dni romantycznej miłości to coś wyjątkowego i magicznego. Oni na zawsze pozostaną w naszej pamięci i sercu. Ale musisz zdać sobie sprawę, że miłość jest znacznie głębsza i więcej niż gonitwa. I ma pewne logiczne etapy rozwoju, które tylko wzmacniają związek. Pozostawanie na samym początku i „nadrabianie zaległości” lub „ucieczka” przez całe życie oznacza skazanie się na to, że każdy kolejny związek będzie się rozpadał. A ty nadal będziesz po prostu biec… Więc musisz wziąć pod uwagę tę swoja słabość i szukać rozsądnych kompromisów.

Para…

Jeśli zobaczyłeś parę, kiedy spojrzałeś na ten obraz, najbardziej atrakcyjną rzeczą w związku jest dla ciebie poczucie bezpieczeństwa.

Tak będzie zawsze i nic na to nie poradzisz. W pewnym momencie ci się zechce stać się fajnym, ryzykownym i nie bać się niestabilności w związkach, ale… Ale to wszystko nie dla ciebie. Ważne jest, abyś czuł się bezpieczny. Jest coś cholernie atrakcyjnego w spokojnym i wyważonym życiu z kimś, kogo kochasz i komu ufasz. To jedyny powód, dla którego nawet nie chodzisz na randki z innymi ludźmi! Jedna osoba wystarczy Ci na całe życie!

Poczucie bezpieczeństwa jest niesamowite, ale pamiętaj, że z czasem wszystko przemija. Nadejdą dni, kiedy poczujesz niepokój, niepewność i zwątpienie. I to obok ukochanej osoby. To jest całkiem normalne.

Pusta łódź

Jeśli zobaczyłeś pustą łódź, gdy spojrzałeś na ten obraz, najbardziej atrakcyjną rzeczą dla ciebie jest pragnienie nieznanego.

Dla niektórych osób to, co nowe i niezwykłe, jest przerażające. Dlatego oni unikają wszystkiego, co nieznane, uciekają i chowają się, ale Ty na pewno nie należysz do the grupy osób. Dla ciebie spotkanie kogoś nowego i zakochanie się jest niesamowitą i najbardziej atrakcyjną rzeczą w związku. To również cię przeraża, ale jednocześnie przyciąga i sprawia, że ​​twoje serce wyskakuje z klatki piersiowej. Duch przygód inspiruje cię, jak nic innego w życiu!

Wszystko nowe jest zawsze wspaniałe i przyjemne, ale pamiętaj, że ludzie to coś więcej niż tylko fajne przygody. Nie mniej interesujące jest głębsze poznanie kogoś. Każda osoba to książka, którą możesz czytać przez całe życie i każdego dnia odkrywać coś nowego.

Łódkarz…

Jeśli zobaczyłeś łódkarza (w oddali), kiedy spojrzałeś na ten obraz, to najbardziej atrakcyjną rzeczą dla ciebie jest w końcu „otworzenie się na świat”.

Dla Ciebie każdy dzień to nieustanna walka z własnymi lękami i niepewnością. Kiedy się z kimś spotykasz, to na jakiś czas zapominasz o wewnętrznych sprzecznościach. To naprawdę magiczne: patrzeć, jak miłość barwi twoje myśli w zupełnie innych kolorach – jasnych i pozytywnych.

Dobrze, że teraz wiesz, jak uzdrawiająca może być miłość. Nie zapominaj jednak, że nikt i nic na świecie nie może „naprawić” Ciebie, Twoich myśli ani Twoich problemów. W końcu miłość nie zapewnia nam harmonii ze sobą, a tylko wspiera nas wtedy, gdy brzemię życia wydaje się zbyt ciężkie.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia