Rozstanie jest zawsze trochę jak śmierć, ale w przypadku tych pięciu znaków zodiaku przetrwanie tego okresu jest znacznie trudniejsze niż w przypadku pozostałych znaków.

Kiedy przedstawiciele tych znaków w końcu zaczynają nowy etap, w ich życiu nadal istnieje niewidzialne zagrożenie związane z dawna miłością.

Rak

„Odpuść sobie i zapomnij o tym” zdecydowanie nie jest ulubionym zwrotem Raka, jeśli chodzi o związki. Raki mają skłonność przylepiać się do swoich byłych jak superklej.

Niestety samoocena Raka zależy głównie od obecności partnera w ich życiu, wiec zerwanie jest często postrzegane przeć nich jako osobista porażka.

5 znaków zodiaku, które nie potrafią zapomnieć o dawnej miłości
5 znaków zodiaku, które nie potrafią zapomnieć o dawnej miłości

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Joanna Koroniewska pochwaliła się słodkim zdjęciem swoich córek: Janina i Helenka razem pozują na plaży

Byk

Jeśli Byk przyjmuje jakieś zobowiązania lub ma swoją opinię na jakikolwiek temat – nie da się tego zmienić. Ta osoba bierze rozstanie sobie do serca, lecz nigdy nie przyzna się do winy.

Byk może przez długi czas obrażać się na byłego partnera i to jest główny powód, dla którego nie może przestać o nim myśleć.

Skorpion

Kiedy związek zaczyna się psuć, to, według Skorpiona, wina za to zawsze spoczywa na partnerze. Ponadto odrzucony przez partnera Skorpion jest bardzo mściwy. Tacy ludzie nie mogą zapomnieć o swoich byłych partnerach, ponieważ uważają ich za swoich wrogów. Skorpiony są gotowe do ataku w każdej chwili, aby tylko zemścić się na swoich krzywdzicielach.

Oni śledzą swoich byłych w Internecie, próbując znaleźć ukojenie w niefortunnych sytuacjach lub chwilach, z którymi spotkał się ich były chłopak lub dziewczyna.

5 znaków zodiaku, które nie potrafią zapomnieć o dawnej miłości
5 znaków zodiaku, które nie potrafią zapomnieć o dawnej miłości

Ryby

Nieudany związek może doprowadzić Ryb do depresji. Lecz oni szczerze wierzą w to, że z pomocą swojej miłości i oddania potrafią rozwiązać każdy problem.

W razie potrzeby są gotowi nawet poświęcić się, aby tylko wszystko naprawić. Osoby urodzone pod tym znakiem nigdy nie zapominają o swoich byłych i zawsze mają nadzieję na kolejną szansę.

Panna

Panna będzie starannie udawać, że ją nie interesuje jej były ani zakończony związek. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Zerwanie jest obrazą jej perfekcjonizmu.

Przedstawiciele tego znaku nie są w stanie zaakceptować faktu, że oni mogli popełnić błąd.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia