Każdy z nas ma do czynienia z ludźmi, którzy nie lubią innych ludzi. Jednak takie zachowanie jest bardziej typowe tylko dla niektórych znaków zodiaku. Co więcej, do tej grupy należą przedstawiciele najbardziej radosnych znaków zodiaku – tacy ludzie tez czasami nie są w stanie powstrzymać swoich negatywnych emocji. Na szczęście, astrologia potrafi wyjaśnić, dlaczego niektórzy ludzie zachowują się w ten sposób.

Jeśli jesteście bardzo wrażliwą osobą, ludzie mogą was irytować – nawet gdy nie zdajecie sobie z tego sprawy – co z kolei może wywołać u was reakcję obronną. Jednym z przejawów takiej reakcji jest izolacja społeczna. Aby uchronić siebie przed negatywem, zaczynacie udawać, że nie lubicie towarzystwa i że słowa lub czyny innych ludzi was w ogóle nie interesują.

Czasami wam ​​ się wydaje, że wszystko jest nie tak lub ze ludzie próbują wykorzystać wasze słabości. Chcą przekonać was, że są mądrzejsi, niż wy, że odnoszą większe sukcesy i że ich życie jest lepsze niż wasze. Są wszechwiedzącymi dorobkiewiczami, którzy potępiają was za to, że jesteście w tyle.

Kiedy wam się wydaje, że wszyscy wokół was są idiotami, którzy chcą was upokorzyć, waszą naturalną reakcją emocjonalną jest nienawiść do ludzi. Natomiast jeśli ktoś jest zły na cały świat, postarajcie się być dla tej osoby miłym – ona po prostu i potrzebuje waszej dobroci...

Skorpion

Skorpion wcale nie oczekuje tego, że wszyscy wokół będą starać się go zawieść i upokorzyć. Jest po prostu bardzo podejrzliwy i czeka, aż to się stanie. Według niego wszyscy są winni, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. Musicie wiec udowodnić mu, że można wam zaufać i przekonać go, że chodzenie bez zbroi jest w porządku.

Popularne wiadomości teraz

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Na pierwszy rzut oka ten dom był ruderą. Po metamorfozie wygląda obłędnie

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

4 znaki zodiaku, które potrafią uczynić każdy związek toksycznym

Skorpiony są niezwykle wrażliwe, dlatego je można bardzo łatwo zranić. Jeśli ktoś zawiedzie Skorpiona, będzie nosił w sobie urazę, dopóki nie zdecyduje, jak się zemścić. Jeśli osoba urodzona pod tym znakiem ma powody do ciągłego cynizmu, szybko zacznie nienawidzić wszystkich wokół.

Koziorożec

Koziorożce zaczynają nienawidzić ludzi, jeśli słyszą od nich wiele zastrzeżeń i jeśli ludzie wątpią w ich wiedzę. Koziorożce doskonale wiedzą, co robią, dlatego nie ma potrzeby kontrolować każdy ich krok. To niezawodny i bardzo pracowity znak zodiaku, a wszelkie próby kontrolowania jego działań bardzo go irytują.

Ci ludzie nie potrzebują niechcianych opinii ani porad. Dla nich nie ma nic gorszego niż usłyszeć zdanie: „Zrobiłbym to inaczej”. Przez krytykę Koziorożec może wpaść w stan, w którym zacznie uważać wszystkich wokół za idiotów.

6 znaków zodiaku, które potajemnie (lub otwarcie) nienawidzą innych ludzi
6 znaków zodiaku, które potajemnie (lub otwarcie) nienawidzą innych ludzi

Panna

Panny nienawidzą nieuważnych ludzi, którzy nie robią tego, czego się od nich oczekuje. Jeśli ktoś nie jest poważny, chociaż powinien być, lub jeśli Waga chce się bawić, a wszyscy wokół są zbyt leniwi, aby wstać z łóżka, przedstawiciele znaku Panny mogą być dość skrupulatni i wybredni. A jeśli nie włożycie brudnego naczynia do zlewu lub nie zwrócicie jakiejś rzeczy na jej miejsce, bardzo się zdenerwują.

Biorąc pod uwagę ich ogromną wiedzę, Panny mogą bardzo się złościć, jeśli inni ludzie nie dociągają do ich poziomu inteligencji. Ignorancja innych ludzi i/lub brak szacunku i niechęć do wzięcia na siebie odpowiedzialności mogą doprowadzić do tego, ze Panny po prostu zamkną się w sobie.

Wodnik

Przedstawiciele tego znaku akceptują innych ludzi takimi, jakimi oni są. Lubią szczerość, ale nienawidzą udawania. Dlatego jeśli będziecie udawać z siebie kogoś innego, Wodnik natychmiast zrozumie, że coś ukrywacie. Mają też  "alergię" na ludzi, którzy próbują je zmienić.

Narzekanie, oferowanie alternatywy lub wskazywanie Wodnikowi na to, że on robi coś złe, nie tylko nie zadziała, ale także zwróci się przeciwko was. Wodnik na pewno się nie zmieni i potajemnie będzie obrażać się na was za wszelkie uwagi.

Byk

Byk nienawidzi zbyt pewnych siebie i aroganckich ludzi. Zbytnia pewność siebie, duma i miłość do siebie są dobre, o ile mieszczą się w granicach zdrowego rozsądku. Jeśli ktoś ciągle się przechwala i rzuca w twarz innym ludziom swoje osiągnięcia, Byk zaczyna wrzeć z oburzenia.

Byk nie lubi czuć się gorszy od innych ludzi. Wiec jeśli wasza autoafirmacja odbywa się kosztem upokorzenia Byka, on nic wam nie powie, ale będzie potajemnie was nienawidzić. Przedstawiciele tego znaku nie uważają was za konkurentów, jeśli sami nie wyrazili zgody na te zawody. Więc przestańcie się tak wychwalać.

Rak

Raki nienawidzą ludzi, jeśli im się wydaje, że nikt ich nie słyszy. Jeśli uczucia Raka są ignorowane i on widzi, że ludzie nie przejmują się tym, przez co on teraz przechodzi (na przykład okres po zerwaniu), albo nie wierzą, że on zamierza coś zrobić, Rak zaczyna bardzo się denerwować.

Ten znak zodiaku jest bardzo wrażliwy, więc jeśli go w jakikolwiek sposób zdenerwujecie, on będzie przez długi czas się martwic. Jeśli Rak uważa, że w jakiś sposób szydzicie z niego, będzie mu trudno to zaakceptować.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia