Z drugiej strony astrologowie uważają, że pewne kolory są w stanie przynieść szczęście i są różne dla każdego znaku zodiaku.

Niepełnosprawny artysta rysuje wspaniałe ilustracje do książek

Kolory, które przynoszą sukces przedstawicielom elementu Ognia

Baranowi szczęście przyniesie czerwony - aktywny, nieco agresywny, nieodłączny od celowych osób, optymistów i liderów. Wszystko to można przypisać przedstawicielom tego znaku, którzy mają energię, ciśnienie i aktywność. Ale jeśli Baran nie czuje się zbyt dobrze, powinien preferować kolory fioletowe lub niebieskie - przywracają tło emocjonalne i pozwalają na regenerację.

Pomarańczowo-żółte kolory Lwa przyniosą szczęście, które kojarzy się z energią słoneczną, ciepłem i radością, ale głównym kolorem dla przedstawicieli znaku jest złoto - kolor luksusu, dostatku i hojności. A biały kolor pomoże ustabilizować stan emocjonalny i oczyścić negatywność.

Popularne wiadomości teraz

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Daniel Martyniuk pokazał nowe zdjęcie córki: mała Laura oczarowuje swoim dziecięcym uśmiechem

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Strzelec najlepiej nadaje się do fioletu, kojarzonego z dobrobytem i stabilnością - to kolor królów, można go zaakcentować zarówno w doborze elementów garderoby, jak iw wystroju domu. Również niebieski kolor, który wnosi mądrość i równowagę do wszystkich sfer życia, może przynieść szczęście przedstawicielom znaku.

Jakie kolory przyniosą szczęście znakom zodiaku żywiołu Ziemi?

Niebieski jest zalecany dla Byka - przyniesie komfort psychiczny. Również ten kolor kojarzy się z cierpliwością i szczerością. Ponadto kochający pokój róż, inspirujący i dający pewność siebie żółty i zielony może przynieść szczęście przedstawicielom znaku.

Blogerka z Kijowa z największymi kośćmi policzkowymi pokazała się 3 lata temu, a różnica zdenerwuje każdego

Panna powinna postawić na zielono-brązową kolorystykę kojarzoną z praktycznością, ciężką pracą i zasobami naturalnymi, w które jest bogata Ziemia. Astrologowie zalecają, aby przedstawiciele tego znaku nie używali jasnych kolorów w ubraniach i wnętrzach.

Brąz i wszystkie jego odcienie przynoszą szczęście Koziorożcom - są symbolem stabilności i niezawodności, pewności siebie i naturalności, pomagają skoncentrować się na sferze zawodowej. Ale do odpoczynku i podróży możesz wybrać ubrania i dodatki w kolorze fioletowym i jego odcieniach, które dodadzą jasności umysłu i pomogą oczyścić się na poziomie duchowym.

Jakie kolory powinny być preferowane względem znaków zodiaku żywiołu Powietrza

Kolor szczęścia dla Bliźniąt jest żółty, pomoże pozbyć się negatywności, ponieważ niesie silny ładunek dodatni. Potrafi także przyciągać nowych znajomych i stymulować ciągły rozwój osobisty. Przedstawiciele znaku mogą również używać zieleni, która działa dla nich leczniczo i uspokajająco.

Waga przyniesie sukcesy zielone i niebieskie kolory, a także ich odcienie - pomogą uzyskać jasność umysłu i wyciszenie, gdy zajdzie taka potrzeba, odnaleźć harmonię i pokazać talenty, a także „pomóc” w nowych znajomościach. Białe i różowe kolory można również nazwać udanymi dla przedstawicieli znaku.

Wodnik doskonale komponuje się z błękitem i zielenią - kolorami nieba i morskiej wody. Ale powinieneś używać ich spokojnych i miękkich odcieni, aby nie zakłócać wewnętrznej harmonii, ale ją wzmocnić - mogą również chronić przedstawicieli znaku przed negatywnością.

Jakie kolory i odcienie są najbardziej odpowiednie dla przedstawicieli żywiołu wody

Rakom lepiej preferować biel, srebro i szarość - kolory księżyca i blasku księżyca, które symbolizują harmonię, spokój i czystość myśli, a szarość odpowiada również za zmianę nastrojów. Przedstawicielom znaku zaleca się wykluczenie, jeśli to możliwe, niebieskiego i jego odcieni.

Ciemne odcienie czerwieni obiecują szczęście Skorpionom, które symbolizują siłę i moc przedstawicieli znaku, skłaniając ich do rozwoju i posuwania się naprzód. Możesz także preferować fiolet, który pomoże im zmienić wizję sytuacji, oczyścić się z negatywności. Czarny obiecuje sukces Skorpionowi.

Szczęśliwe kolory Ryb to fioletowy, liliowy, niebieski, zielony i srebrny. Zielony pomoże poprawić samopoczucie, niebieski - uspokoić i przywrócić witalną energię, a srebro doda cierpliwości i zminimalizuje negatywne wpływy zewnętrzne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia