Może lubisz krytykować wszystkich lub cierpisz z powodu nadmiernej skromności? Niewielu z nas można nazwać idealnymi i zwykle każdy ma wady.

Co można powiedzieć o charakterze kobiety według miesiąca jej urodzenia

Baran

Jesteś pierwszym znakiem w zodiaku, „niemowlęciem” zodiaku, więc twój główny problem jest oczywisty - infantylizm. Z jednej strony to słodka dziecinna spontaniczność, z drugiej egoizm i nadmierna emocjonalność. Wyrażenia niezależności czasami przybiera agresywne formy, a aby znaleźć się w centrum uwagi, jesteś gotowy, aby zrobić wszystko.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Najbardziej znaną cechą twojego znaku jest upór. Czasami dla Ciebie są tylko dwie opinie: Twoja własna i niewłaściwa. Zakładasz, że Twoja subiektywna prawda jest jedyną prawdą i tracisz szacunek dla ludzi, którzy nie pasują do Twojego sposobu myślenia.

Bliźnięta

Twój znak charakteryzuje się dwulicowością! Tak widzą cię inni, chociaż w rzeczywistości jesteś jednym z najbardziej realnych znaków! Po prostu masz tak krótki okres uwagi, że twoja osobowość ciągle się zmienia w zależności od twojego obecnego nastroju i otoczenia.

Rak

Emocje obfitują we wszystkie obszary twojego życia, nawet jak na znak wodny, który jesteś zbyt wrażliwy. Twoja empatia dla innych jest czasami przytłaczająca. Kiedy nie ma nikogo, kto by podzielał twoje uczucia lub ktoś nie chce ich zrozumieć, stajesz się humorzasty. Wchodzisz w skorupę lub ostrzysz pazury.

Jakie znaki zodiaku nie wiedzą, jak być przyjaciółmi

Lew

Jasne, ogniste i olśniewające - te epitety są często używane do opisania Ciebie! Jednak w przeciwieństwie do Słońca, patrona twojego znaku, świat nie kręci się wokół ciebie. Możesz torturować ludzi swoim żądaniem uwagi. Twoje ego jest największe w zodiaku, a także kruche!

Panna

W najlepszym razie jesteś osobą sumienną, rozważną i praktyczną, która pracuje niestrudzenie i pragnie uszczęśliwić bliskich. Ale z drugiej strony jesteś obsesyjnym perfekcjonistą, który skrupulatnie rejestruje wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Twoje bystre oko świetnie nadaje się do korygowania niedoskonałości, ale kiedy używasz go do nieustannego krytykowania kogoś, odbija się to na Twoim związku.

Wagi

Chociaż Bliźnięta cieszą się opinią dwulicowości, tak naprawdę cecha ta jest charakterystyczna dla Wagi. Stajesz się zakładnikami swojej pozytywnej aury, ludzie się w Tobie zakochują, zawsze masz wielu przyjaciół i fanów, co na pewno jest dla Ciebie przyjemnością. Chcąc zachować uniwersalną miłość, starasz się zadowolić wszystkich, co czasami prowadzi do tego, że z różnymi ludźmi wypowiadasz się i zachowujesz zupełnie odwrotnie.

Skorpion

We wszystkim znajdujesz drugie dno i sięgasz po wszystko, co ciemne i ukryte. Ale w rzeczywistości nie wszystko ma jakieś podłoże i nie każda osoba ukrywa swoje prawdziwe motywy, bez względu na to, jak bardzo się starasz je znaleźć.

Strzelec

Twój znak znany jest z ciągłego ruchu i niekończącej się pogoni za wiedzą. Ciężko pracujesz i przy każdej okazji wychodzisz ze swojej strefy komfortu. Nie ma w tym nic złego, a pewność, której doświadczasz ze wszystkich swoich doświadczeń i wiedzy, jest z pewnością przydatna. Jednak tendencja do pozycjonowania się jako „wiedzący wszystko” jest cechą, która bardzo irytuje otaczających Cię osób! Z łatwością stajesz się kaznodzieją i narzucasz swoją opinię, gdy nikt o to nie prosi.

Koziorożec

Jesteś celowy i pracowity, Twoje motto to „czas na biznes i godzina na zabawę”. W rzeczywistości twoja niesamowita motywacja i wysoka motywacja wynikają z potrzeby poczucia kontroli. Może to przejawiać się w Twoim niesamowitym poświęceniu i dyscyplinie, zmuszając Cię do wspinania się na szczyt, w ten sposób osiągasz wszystkie swoje cele. Ale jednocześnie absolutnie nie wiesz, jak się zrelaksować i to jest twoja ogromna wada.

Wodnik

Uwielbiasz się wyróżniać i komunikować. W efekcie okazuje się, że wystarczy zmusić innych do ponownego przemyślenia swojego stanowiska i zaakceptowania swojego punktu widzenia jako poprawnego. W rezultacie robisz wszystko, co w twojej mocy, aby dzielić się swoimi szczególnymi przemyśleniami zi bez.

Ryba

Czasami żyjesz w swoim małym świecie fantazji i złudzeń bardziej niż w prawdziwym. Bez względu na to, jak bardzo inni starają się zwrócić Twoją uwagę lub Cię zrozumieć, zawsze możesz wymknąć się im z rąk i ukryć się we własnym świecie. Jednak w pewnym momencie musisz poradzić sobie z prawdziwym światem, a twoja nadwrażliwość może zrobić z ciebie okrutny żart.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia