Baran - optymizm

Swoim entuzjazmem i optimizmem zarażasz innych. Zawsze do wszystkiego podchodzisz z radością, a to sprawia, że ludzie Cię uwielbiają. Takich dusz jak Twoja potrzebujemy na tym smutnym świecie.

Byk - wrażliwość

Dla Ciebie najważniejsze jest dobro innych. Twoja troska o ludzi i zwierzęta jest cudowna. Ty po prostu pomnażasz dobro. Kiedy ludzie są w potrzebie, kierują się do ciebie, bo wiedzą, że u Ciebie znajdą pomoc.

Bliźnięta - niezależność

Nie należysz do osób, które wiecznie potrzebują pomocy. Ty wolisz do wszystkiego dojść sama, nawet jesli daną czynność będziesz wykonywać bardzo długo. Jesteś pełna pokory i nie lubisz chodzić na skróty. 

Rak - emocjonalność

Zawsze grasz w otwarte karty i nie ukrywasz swoich uczuć. Jesteś wybuchowa, ale przynajmniej dzięki temu ludzie wiedzą, co Ci gra w duszy. Takie zachowanie jest o wiele lepsze, niż duszenie w sobie złych emocji.

Wygrała na loterii 10 mln zł! Nie uwierzysz, jak dziś wygląda jej życie. Nie tego się spodziewała

Popularne wiadomości teraz

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Lew - charyzma

Lwy to dusze towarzystwa, które na każdym spotkaniu grają pierwsze skrzypce. Nie są jednak nachalni. Swoją charyzmą potrafią rozkręcić każdą imprezę. Są pomysłowi i szybko działają, dzięki czemu nie da się z nimi nudzić.

Panna - dobry gust

Nikt nie jest zawsze tak dobrze wystylizowany jak Panna. Osoby spod tego znaku zodiaku mają świetny zmysł i poczucie estetyki. Można powiedzieć, że wszystko czego się dotkną zamieniają w złoto. We wnętrzach i towarzystwie Panny można poczuć się jak w galerii sztuki. Wciąż jest co podziwiać.

Waga - uprzejmość

Waga jest po prostu dobra i zawsze ma dobre intencje. Osoby spod tego znaku zodiaku nie zazdroszczą, nie spiskują i nie robią nikomu na złość. Zawsze są dobrze nastawione do ludzi, pełne tolerancji, opanowania i spokoju. Aż chciałoby się tylko takich ludzi spotykać na co dzień.

Strzelec - zorganizowanie

Nie ma rzeczy, które Strzelec nie jest w stanie zrobić. To istne petardy pełne energii i pomysłów - na dosłownie wszystko. Wraz ze swoją zaradnością połączoną właśnie z organizacją sprawiają wrażenie osób przygotowanych na wszystko. Jedno jest pewne - z nimi możesz czuć się bezpiecznie.

Skorpion - ambicja

Kiedy inni narzekają na brak czasu, by iść na siłownię czy nauczyć się czegoś nowego - Ty jesteś w stanie spełniać swoje zainteresowania, być aktywna, robić karierę i spełniać się w domu. Wszystko dlatego, że uwielbiasz stawać przed sobą wyzwania i wciąż masz mało. 

Znaki zodiaku kobiet, które są najlepszymi żonami. Ich mężowie to prawdziwi szczęściarze

Koziorożec - komunikatywność

Osoby spod tego znaku zodiaku znajdą wspólny język z każdą osobą. Potrafią się dopasowywać do otoczenia, dzięki czemu w każdym towarzystwie im dobrze. Ich wypowiedzi zawsze są jasne, zwięzłe i na temat.

Wodnik - szczerość

Jesteś sobą i nigdy niczego nie udajesz. Nie zgrywasz w towarzystwie kogoś kim nie jesteś i nie mówisz czegoś pod publikę. Mówisz to, co myślisz, nawet jeśli prawda jest okrutna, a ludzie to doceniają, nawet jeśli potrzebują do tego czasu.

Ryby - asertywność

Jak mało kto potrawisz powiedzieć głośno "nie", gdy Ci się coś nie podoba. Nie podążasz ślepo za tym co modne. Kierujesz się swoim kodeksem moralnym i zawsze go przestrzegasz. Bez problemu też potrafisz innym zwrócić uwagę, kiedy ich zachowanie Ci się nie podoba.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia