Styczeń. To miesiąc narodzin najbardziej cierpliwych i opanowanych kobiet. Jednocześnie takie kobiety mogą mieć męski, stoicki charakter. Nie będą narzekać ani dzielić się rewelacjami, wolą radzić sobie z problemami z dumą i na własną rękę. Kobiety w styczniu są utalentowane w sztuce kulinarnej, ale nie lubią sprzątać.

Jakie znaki zodiaku nie wiedzą, jak być przyjaciółmi

Luty. To miesiąc narodzin wytrwałych i upartych kobiet o złożonym charakterze. Mają załamania nerwowe, ale jednocześnie jest dość wysoki poziom samokontroli. Nigdy nie boją się trudności i szybko podejmują decyzje, które nie zawsze okazują się trafne. Są drażliwi i mściwi. Dobrze manipulują ludźmi, dzięki czemu mają udaną karierę. Bardzo kochają dzieci.

Marzec. Miesiąc urodzenia najbardziej wrażliwej kobiety. Są bardzo wrażliwi, więc często wykazują upór, który ostatecznie okazuje się dla nich szkodliwy. Są bardzo podejrzliwi i uważają się za nieszczęśliwych. Tym kobietom naprawdę trudno jest odnieść sukces z powodu ich nieśmiałości. Natura obdarzyła te kobiety kruchością i wdziękiem, dlatego tak bardzo przyciągają prawdziwych mężczyzn.

Kwiecień. Charakter kobiety na ten miesiąc urodzenia wyróżnia się takimi cechami, jak odwaga, wytrwałość i determinacja. Idealnym uzupełnieniem jest rozsądek i praktyczność. Ci ludzie zawsze wiedzą, czego chcą, więc powoli, ale pewnie osiągają to, czego chcą, ale absolutnie nie mogą znieść niestabilności. Emocje i uczucia są zawsze za umysłem.

Maj. Kobiety silne i wymagające, bezkompromisowe i zdecydowane. Nie wybaczają wykroczeń, więc z łatwością mogą rozwieść się z mężem, choć później będą tego żałować. To uparte kobiety z przymiotami, więc łatwiej jest im zająć gabinet szefa niż znaleźć męża. Na pierwszym miejscu jest bogactwo materialne.

Popularne wiadomości teraz

Ile naprawdę lat mają polskie gwiazdy? Niektóre z nich wyglądają na o wiele starsze

Daniel Martyniuk pokazał nowe zdjęcie córki: mała Laura oczarowuje swoim dziecięcym uśmiechem

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Kobiece znaki zodiaku, które są bardzo atrakcyjne dla mężczyzn

Czerwiec. Główną cechą kobiet urodzonych w pierwszym letnim miesiącu jest ostrożność. Często tacy ludzie są bardzo wrażliwi i podejrzliwi, ale jednocześnie są tak mili, że nigdy się nie zemszczą. Nie lubią konfliktów, mają dobrą intuicję, która nawiasem mówiąc, pomaga ich unikać. Na działania ma wpływ nastrój.

Lipiec. W tym miesiącu rodzą się najbardziej skromne i nieśmiałe kobiety. Często są niespokojni i ciągle introspekcyjni. O nastroju decyduje całe ich życie. Skromne i romantyczne, potrafią bardzo głęboko czuć i przeżywać, ale nigdy tego nie okazują. Dom i rodzina dla kobiet w lipcu to najważniejsze w życiu.

Sierpień. W tym miesiącu rodzą się najbardziej dumne i niezależne kobiety. Są również mili i szlachetni, ale z natury żądni władzy i przywódcy. Uwielbiają być w centrum uwagi, ale są niezależni. Mają wielką charyzmę i pomimo tego, że nieustannie przyciągają do siebie mężczyzn, bardzo cenią relacje rodzinne. Są bardzo uczciwi i porządni, dlatego często są oszukiwani.

Wrzesień. Gorące i emocjonalne kobiety tego miesiąca wyróżniają się celowością i rozwagą. Są niezwykle dumni i skąpi, więc trudno rozstać się z długami. Uwielbiają przebywać w firmach, ale zawsze pamiętają o własnej korzyści. Są bardzo zazdrośni i niezależni, super czyści, pedantyczni i potrafią bardzo smacznie gotować.

Październik. Łatwe w komunikacji, bardzo obowiązkowe, dowcipne w komunikacji kobiety. Te kobiety są praktyczne, ale bezinteresowne w kontaktach z przyjaciółmi i hojne. Decyzje są podejmowane dopiero po dokładnym rozważeniu. Mają dobrą pamięć. Te kobiety są bardzo pryncypialne i nie wybaczają zdrady, chociaż zawsze starają się zachować rodzinę, w której działają jako przywódcy. Bardzo ekonomiczne.

Listopad. Bardzo wyrachowane, samolubne i samolubne kobiety. Ich małżonkowie będą musieli pogodzić się z faktem, że ich opinie rzadko będą brane pod uwagę. Bardzo namiętne w miłości, seksowne i pełne temperamentu, umieją kochać głęboko i mocno. Dodatkowe cechy charakteru określa data urodzenia.

Grudzień. Emocjonalne kobiety o wybuchowym charakterze. Wytrwali i nieustraszeni, niezależni i bezpośredni, z powodzeniem pokonają każdą przeszkodę. Bardzo towarzyski, romantyczny, idealistyczny, dobrzy przyjaciele. Nie wyróżniają się oszczędnością i porywczością, dlatego często doświadczają trudności w życiu rodzinnym.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia