Ale w poszukiwaniu prawdziwej przyjaźni nie powinieneś ujawniać swoich tajemnic każdemu, kogo znasz. W przeciwnym razie w poszukiwaniu prawdziwego przyjaciela stracisz wszystkie swoje sekrety.

Najbardziej pomysłowe znaki zodiaku

Koziorożce nie widzą sensu w przyjaźni, a Lew nie potrzebuje uczciwych przyjaciół.

- Na podstawie horoskopu trudno określić, kto będzie dobrym przyjacielem - wszystko jest zbyt indywidualne. Ale możesz powiedzieć, które znaki zodiaku sprawiają, że są najgorszymi przyjaciółmi.

Koziorożec

Popularne wiadomości teraz

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Ten znak zodiaku uważa się za mądrzejszego od innych, więc nie widzi sensu w przyjaźni. Woli przyjaźnić się tylko z tymi, z którymi jest to dla niego korzystne, którzy pomogą mu awansować po drabinie zawodowej lub społecznej. Reszta ludzi Koziorożec uważa za przegranych i nie chce mieć z nimi nic wspólnego, aby nie zarazić się syndromem przegranego.

Koziorożce uważają się za geniuszy, którzy już wkrótce trafią w dziesiątkę, więc nie pozwalają nikomu w pobliżu, aby później nie podzielić się tym jackpotem. A potem okazuje się niesprawiedliwie - oni, geniusze, zrobili wszystko, a jakiś freeloader dostanie część ich sukcesu. Koziorożce są samotnikami, co również nie czyni ich dobrymi przyjaciółmi.

Jakie znaki zodiaku często okłamują innych

Panna

Przyjaźń z Panną nie jest taka zła, ale po prostu nieprzyjemna. Ten znak to znany perfekcjonista, który zna 100 i 1 sposobów na wyczyszczenie plamy z ubrania i dobrze, gdyby tylko wiedziała, powie to również wszystkim swoim przyjaciołom i znajomym, sugerując, że są brudni. Panna uwielbia krytykować, tak bardzo, że po kilku dniach komunikacji z nią przyjaciel będzie płakać.

Odkryje w sobie milion wad i zrozumie, że Panna jest jego prawdziwym przyjacielem, bo przyjaźni się z nim nie „z powodu”, ale „pomimo”. Przedstawiciele tego znaku zodiaku to egoiści, którzy na pierwszym miejscu stawiają wyłącznie własne interesy. Żadna normalna osoba nie może być z nimi prawdziwym przyjacielem.

Skorpion

Skorpiony mają zły humor, więc przyjaźń z nimi jest jak chodzenie po polu minowym z zawiązanymi oczami. Może szczęście, może nie. Skorpiony nie tolerują słabości innych ludzi, więc łatwo mogą wyśmiać każdego, kto ich zdaniem jest słaby i nieudolny.

Ci bezczelni ludzie są tak toksyczni, że zatruwają wszystko w promieniu kilometra. Skorpion faworyzuje tylko tych ludzi, którzy mogą im się przydać. Skorpiony są również mściwe i pamiętają uczynki minionych lat, kiedy ich przyjaciel już o tym zapomniał.

Lew

Lwy są kolejnym pretendentem do Czarnej listy Przyjaciół. Krążą legendy o próżności tego znaku zodiaku i niestety wszystko jest prawdą i tylko kropla fałszu w nich. Lwy cierpią na megalomanię, a ich przyjaciele i bliscy cierpią na nie. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są pewni, że każdy jest im winien i nic nikomu nie są winni, ponieważ pomoc komuś „nie jest królewską sprawą”.

Lwy są podatne na pochlebstwa, więc jeśli ich przyjaciele nie wiedzą, jak schlebiać (lub nie chcą), bardzo szybko się z nimi rozstają. Lew lepiej otoczy się mistrzami tajnych gier, którzy będą go wychwalać. Ale nawet tutaj nie może być mowy o przyjaźni, ponieważ Lew szybko odprawi pochlebcę, gdy tylko się nim znudzi.

Baran

Z jednej strony wydaje się, że na całym świecie nie można znaleźć lepszego przyjaciela niż Baran, ale tak nie jest. Ludzie tego znaku zodiaku są towarzyscy, łatwo nawiązują znajomości i utrzymują przyjazne więzi, ale tak naprawdę nie mają bliskich przyjaciół.

Wynika to z porywczej natury Barana - jeśli dostaniesz się pod gorącą rękę, możesz usłyszeć wystarczająco dużo, co nie wydaje się mało prawdopodobne. Ponadto Baran jest maksymalistą, który we wszystkim musi być pierwszy, więc nie będzie tolerował najmniejszych przejawów rywalizacji. A jeśli znajomi będą musieli się czymś podzielić, Baran weźmie dla siebie kawałek grubszy, ponieważ jest szczerze pewien, że ten, który jest bardziej przebiegły, bezczelny i zwinny, będzie szczęśliwy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia