Z pewnością każda z nas jest świetną żoną, ale astrologowie mówią swoje! Oczywiście, podejdź do tego zestawienia z dystansem - w końcu my swoje wiemy! Przecież nie ma kiepskich żon, jedynie mężowie mogą się nieco gorzej sprawować.. 

Jednak gwiazdy ponoć porozdzielały specjalne umiejętności Wadze, Baranowi i Bliźniętom, które sprawiają, że uważane są za najlepsze żonki pod słońcem! A dlaczego?

Baran

Barany są uparte i wielu nawet uważa, że to najpodlejsze znaki zodiaku.. Jednak w kwestii partnerstwa radzą sobie znakomicie, bo.. nie dają sobie wejść na głowę, a są na tyle sprytne, że nie dają tego po sobie poznać. Wykonują minimum domowych obowiązków, bo potrafią tak dobrze zmanipulować mężów, że są oni przekonani o tym, że wszystko co robią, robią z własnej woli! Do tego, dziewczyny spod tego znaku zodiaku są bardzo gorące w łóżku.

Bliźnięta

Żonki urodzone w czerwcu to z reguły bardzo ciepłe osoby z ogromnym poczuciem humoru. Przy nich nigdy nie można się nudzić. Lubią planować, organizować i załatwiać wszystkie sprawy, których mężczyźni nienawidzą. Sprawa w urzędzie, opłata rachunków czy rozliczenie PIT-u - to one się tym zajmują. Mimo to bywają roztrzepane i mają szalone pomysły. Woda i ogień w jednym ciele!

Waga

Wagi są za to z reguły potulne jak baranki, choć kiedy trzeba, potrafią powiedzieć "nie". Kobiety spod tego znaku zodiaku idealnie dbają o dom. Po prostu z natury lubią porządek i krzątanie się po kuchni. To podoba się wielu mężczyznom, jednak najważniejsze jest to, że Ty się z tym dobrze czujesz. Takie żony są też bardzo delikatne i powabne. Uwielbiają dzieci. Lubią czułości, słodkie gesty i wielkie slowa, którymi na codzień obdarowują swoich partnerów, a oni odwdzięczają się potem tym samym.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Popularne wiadomości teraz

"Po "Pytaniu..." zaczęły się skurcze": Ida Nowakowska opowiedziała o swoim porodzie

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia