Jemima Packington, jest jedną z najbardziej znanych wróżek w Wielkiej Brytanii. Przepowiedziała m.in. Brexit, odsunięcie od władzy byłej premier Theresy May i wygraną angielskiej męskiej drużyny narodowej w Mistrzostwach Świata w krykiecie.

Agnieszka Chylińska zachwyca się swoimi dziećmi. Jest z nich bardzo dumna

Znana brytyjska wróżka


Co dziwne, kobieta nie używa żadnej astrologii, numerologii czy kart Toro, zamiast tego wszystkiego wykorzysta zwykłe...szparagi. Na to ona ma swój własny sposób. Polega on na wyrzuceniu szparagów w powietrze i interpretacji tego, jak dokładnie opadną one na ziemię.

Jest to może troche dziwne, ale widzimy, jak sporo rzeczy już się spełniło. Na ten raz Jemima przewiedziała jedną rzecz w królewskiej rodzinie. Niestety, to nie jest zbyt przyjemne. W 2020 roku ktoś ze członków opuści ten świat. Jemima Packington nie dała konkretnej odpowiedzi, kto to będzie. Przypominamy, że ostatnio w królewskiej rodzinie ma problemy ze zdrowiem książę Filip.

Królowa Elżbieta zebrała wszystkich członków królewskiej rodziny na poważną rozmowę

Popularne wiadomości teraz

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa z mamą. Są one bardzo podobne!

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Królewska rodzina

Na domiar tego, wróżka powiedziała jeszcze o Donaldzie Trumpu, który możliwe niezadługo odejdzie z prezydentury i o znacznych zmianach klimatycznych w przyrodzie. Będą występować huragany i trzęsienie ziemi.

Tak samo czytaj o tym, jak Meghan Markle w drugiej ciąży? Najnowsze zdjęcia księżnej na to wskazują. Media rozbrzmiewają na temat odsunięcia się Meghan i Harry’ego od rodziny królewskiej. Małżeństwo, zmęczone dwornymi zasadami postanowiło same pracować na swój rachunek. Jednak wokół małżeństwa krąży jeszcze jedna nowość, bowiem australijscy dziennikarze zauważyli jeden szczegół w zachowaniu Meghan, który sugeruje o jej ciąży. Mowa o zdjęciach księżnej z jej wizyty w kanadyjskim domu w Londynie, na których można zauważyć chowanie brzucha Meghan za przewieszonym na jej ramieniu płaszczem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com