I nawet w tak delikatnej i złożonej dziedzinie, jak wychowywanie dzieci, okazuje się, że wiele zależy od tego, pod jaką gwiazdą się urodziłeś.

Znaki zodiaku, które powinny popracować nad sobą w kwietniu 2021 roku

Baran

Jesteś aktywną matką, gotową rzucić się na oślep w rodzicielskie radości, aby osiągnąć nieosiągalne wyżyny w tej dziedzinie. Nic dziwnego - patronuje ci wojowniczy Mars, więc Baran przygotowuje się na każde wydarzenie, jak na decydującą bitwę (którą oczywiście zamierza wygrać).

Twoim zdaniem najbardziej niesamowitą i najtrudniejszą rzeczą w macierzyństwie, szczególnie w pierwszych kilku latach, jest uświadomienie sobie, że Twoje dziecko zależy całkowicie od Ciebie. Baran to jeden z najbardziej dumnych znaków, który po mistrzowsku umie stawiać własne potrzeby na pierwszym miejscu. I bez względu na to, jak bardzo kochasz swoje dziecko, zawsze będziesz postrzegać je jako oddzielną osobę od siebie.

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Szczerze mówiąc, to całkiem zdrowe podejście do rodzicielstwa. I chociaż możesz oczekiwać od swojego dziecka zbytniej niezależności, świetnie modelujesz rzeczywistość, co jest niezwykle przydatne dla dzieci. Nigdy nie poprosisz nikogo o pozwolenie na bycie sobą - i na pewno nie poświęcisz się. Jesteś wspaniałym wzorem do naśladowania, od którego możesz tylko nauczyć się kochać siebie i akceptować siebie.

Byk

Jesteś poważną mamą: najpierw biznes, potem zabawa. Przez kilka dni z rzędu możesz być ucieleśnieniem rygoru. Ale gdy tylko będziesz pewien, że wszystko idzie zgodnie z planem, od razu zamień się w idealną osobę. Podążasz za swoim przekonaniem, aw niektórych sprawach kierujesz się szczególnie zasadami - a twoja rodzina doskonale to rozumie, więc po raz kolejny starają się nie zaprzeczać.

Który ze znaków zodiaku ma najsilniejszą energię

Byk jest oszczędny, dlatego świetnie radzi sobie z planowaniem budżetu rodzinnego. Jesteś świetnym inwestorem i wiesz dokładnie, w jakie hobby Twojego dziecka warto inwestować. Ponadto, jeśli już w coś zainwestowałeś, zażądasz zwrotu! Dla swojego dziecka jesteś gotowy być tylko najwyższym bóstwem i niczym więcej - i to nie tylko w dzieciństwie, ale przez całe jego życie. Macierzyństwo daje potężny bodziec do rozwoju Twoich talentów menedżerskich: możesz śmiało nazywać się dyrektorką swojej rodziny. I nawet te matki, które spóźniają się na imprezy towarzyskie, zawsze mają czas na wszystko: zaaranżować dziecko w najlepszej szkole w mieście i zorganizować przyjęcie dla pięćdziesięciu gości z okazji urodzin syna.

Bliźnięta

Bycie matką z milionem twarzy nie jest łatwe, ale z pewnością nie jest nudne. Bliźnięta po prostu takie są. Zawsze sprawiasz, że najbliżsi zastanawiają się, jaki będzie twój następny krok. Twoje standardy i poglądy na temat prawidłowego wychowania dziecka mogą się zmienić bez ostrzeżenia - i to dramatycznie.

Możesz spędzić cały dzień na szukaniu przepisu na zrobienie naturalnego hipoalergicznego mydła do kąpieli swojego dziecka, a potem rzucić wszystko i pójść z nim na koncert rockowy w dusznym klubie lub spacerować z ukochanym dzieckiem po zanieczyszczonym centrum miasta. Spójrzmy prawdzie w oczy, często sobie zaprzeczasz, ale nic nie możesz na to poradzić. Gdyby cały czas trzymali się tych samych zasad, po prostu nie byliby przewiewnymi i zmiennymi Bliźniętami.

Rak

Rak jest najbardziej matriarchalnym znakiem zodiaku, więc jako matka będziesz naprawdę wyjątkowa. Większość kobiet jest przekonana, że ​​urodziły się dla macierzyństwa i od najmłodszych lat szkolą się w wychowaniu: lalki, zwierzaki, młodsi bracia, siostry i towarzysze ...

Dużo inwestujesz w swoje relacje z dziećmi i oczekujesz, że zawsze będziesz dla nich w specjalnej pozycji.
 
Lew
Kreatywna i artystyczna mama-Lew zawsze zostawia ślad, którego nie można pomylić z nikim innym. Wychowywanie dzieci jest dla niej sposobem wyrażania siebie - i zanurzają się w to z głową i wrodzoną pasją. Lwy uwielbiają angażować się we wszystkie aspekty życia swoich dzieci i nie ukrywają dumy z wychowanej przez nie osoby odnoszącej sukcesy.
Domagasz się bezwzględnego posłuszeństwa, ponieważ sam byłeś znakomitym uczniem - i w zasadzie zostałeś z nią.
Ty sama nie masz trudności z przestrzeganiem ustalonych standardów, dlatego szczerze nie rozumiesz, dlaczego Twojemu potomstwu jest tak trudno robić to, czego się od nich wymaga. Jednocześnie zawsze nalegasz, że kiedy twoje dzieci wyrosną na lekarzy, prawników, wielkich biznesmenów, artystów, będą ci wdzięczne. I nawet jeśli twoje dzieci wyrosną na całkowite przeciwieństwo obrazu, który namalowałeś w swojej głowie, nadal pozostaniesz jedną z najbardziej wpływowych osób w ich życiu.
Jeśli Mama-Lew przygotowuje przyjęcie dla dzieci, możesz być pewien: to będzie impreza roku! Niektórym może się wydawać, że rozpieszczasz swoje dzieci.
Panna
Mama Panny to niesamowita mieszanka kochającego wolność rodzica, który kontroluje wszystko i wszystkich. W pewnym sensie to macierzyństwo pomaga Ci stać się osobą uporządkowaną, zebraną i niezwykle konsekwentną - klasyczną Panną. Podczas gdy niektórzy przedstawiciele znaku czują się w roli matek tak, jakby zostali do tego stworzeni, inni muszą się wiele nauczyć w trakcie tego procesu, zwłaszcza jeśli są nietowarzyskimi introwertykami. A inwazja w przestrzeń osobistą, która jest nieunikniona wraz z pojawieniem się dzieci w domu.
Wagi
Wiesz doskonale, że Waga nieustannie poszukuje idealnej równowagi, a macierzyństwo to najskuteczniejszy sposób na odnalezienie siebie. Rodzisz się pod znakiem prokrastynacji, ale jako rodzic możesz łatwo stać się wzorem opanowania.
Waga to także znak relacji. Lubisz żyć dla innej osoby, a dzieci dają ci możliwość realizacji tego twojego aspektu: możesz łatwo nauczyć się budować swoje sprawy wokół potrzeb dzieci. Uwielbiasz też wszystko, co dotyczy dzieciństwa. Masz supermoc, aby bezbłędnie wybierać najlepsze prezenty w sklepie z zabawkami, czy to zestaw do herbaty dla lalek, czy miniaturowa replika linii kolejowej. Ponadto będziesz filozoficznie podchodzić do tego, że te zabawki będą wtedy leżeć w domu.
Matki Wagi zawsze dbają o to, aby ich dzieci były nie tylko szczęśliwe z życia, dobrze odżywione i dobrze traktowane, ale także odpowiednio wyglądały - próżność nie jest Ci obca. Od czasu do czasu przypominaj sobie, że Twoje dzieci nie urodziły się, aby być Twoimi „ambasadorami”. Staraj się zachować zdrową równowagę obecności w życiu swojego dziecka, szanuj jego własne pragnienia i pamiętaj: czasami bardzo przydatne jest, aby Twoje dziecko przebywało bez Ciebie. 
Skorpion
Mamy Scorpiony są wyjątkowe: jesteś zabawny i jednocześnie uwielbiasz trzymać wszystko pod ścisłą kontrolą, inspirujesz i jednocześnie przerażasz. W zależności od Twojego nastroju, Twoje dzieci mogą na Tobie wisieć lub wręcz przeciwnie, starać się trzymać od Ciebie z daleka.
Większość z tych kobiet szybko opanowuje rolę matki - jesteś emocjonalnym znakiem wodnym, a obszar twoich uczuć jest doskonale rozwinięty. I chociaż Skorpiony często bardzo powoli nasycają się sentymentem do otaczającego ich świata, czują miłość do własnego dziecka, gdy tylko je zobaczą. Trudniej jest Ci pogodzić się nie ze statusem matki, ale z tym, że Twoje dziecko jest osobą niezależną, a na pewno nadejdzie moment, kiedy będziesz musiała go puścić.
Jednocześnie możesz wyczołgać się ze skóry, aby zapewnić jasną przyszłość swojemu potomstwu. Skorpion jest związany z zodiakalnym ósmym domem bogactwa, więc materialne bezpieczeństwo twoich dzieci jest dla ciebie nie mniej ważne niż fizyczne.
Strzelec
Strzelca można nazwać najbardziej kochającym wolność znakiem zodiaku, a wychowywanie dziecka będzie dla niego niezwykle interesującym doświadczeniem. Spontaniczny Strzelec żyje w teraźniejszości i działa pod wpływem impulsu i instynktu. Cenisz swoją niezależność, a więź między rodzicem a dzieckiem stanie się dla ciebie ucieleśnieniem surrealizmu.
Możesz świetnie dogadać się z dziećmi i postrzegać je jako osobę, zamiast podejmować wszystkie decyzje za nie, ale powinieneś zrozumieć, że dzieci będą musiały poświęcić dużo czasu i energii. A twój wcześniej spontaniczny styl życia będzie niezgodny z twoimi obowiązkami jako rodzica. Zawsze będziesz musiał brać pod uwagę nie tylko swoje życzenia, ale także potrzeby Twojego dziecka, a znalezienie równowagi między zainteresowaniami własnymi i innych zajmie Ci trochę czasu.
Koziorożec
Koziorożec nie jest matczynym, ale raczej ojcowskim znakiem zodiaku, co dodaje pikanterii twojej roli jako mamy. Jesteście rodzicami w jednej butelce iz wyraźną przewagą męskiej roli. Nie znaczy to, że nie ma w tobie kobiecego sentymentalizmu, ale ty, jako kierowany przez Saturna znak, jesteś dobrze świadomy takich cech charakteru, jak władczość, a nawet surowość.
Nie boisz się stawiać granic i uczyć dzieci trudnych, ale niezbędnych lekcji. Chciałbyś być blisko swoich dzieci, ale nie czujesz potrzeby bycia ich najlepszym przyjacielem - hierarchia wiekowa Ci odpowiada. Możesz nie być najbardziej wrażliwą osobą na ziemi i wolisz okazywać lojalność swoim działaniom, a nie emocjom.
Wodnik
Wodnik to niezwykle ciekawa postać, której nie da się wbić w żadną ramę. Jesteś czuły, chociaż zachowujesz się dość powściągliwy, surowy, ale spontaniczny, delikatny, ale z obsesją na punkcie kontroli. Specjalizujesz się w uporządkowanym chaosie, a twoje nawyki rodzicielskie mogą się zmienić bez ostrzeżenia.
Patrzysz na swoje życie jako na wielką i ekscytującą przygodę i marzysz, aby Twoje dzieci były jak najdłużej w utopii, którą sam dla nich stworzysz. Twoja planeta to Uran, co wyjaśnia twój emocjonalny dystans, bunt i zamiłowanie do niespodzianek. Jak wiecie, wodnicy nie są wielkimi miłośnikami zbyt bliskich związków - są całkiem zadowoleni z dyskretnej przyjaźni.
O wiele łatwiej jest im należeć do całego świata, niż do jednej małej osoby. Dlatego macierzyństwo i głębia uczuć, które budzi, często stają się dla Wodnika ogromnym zaskoczeniem. W jednej chwili można być sentymentalnym, w innym - porównać „wrażliwość” z chorążym. Przygotuj się na to, że nie będziesz w stanie od razu znaleźć równowagi między pierwszym a drugim.
Ryba
Mamy Ryby to bardzo rzadkie kobiety, którym nawet w dresach udaje się wyglądać luksusowo. Ale jednocześnie promieniujesz takim ciepłem, że nikt nawet nie pomyślałby o nazywaniu cię arogancką osobą: inne mamy na placu zabaw po prostu szaleją za tobą. Możesz być wybredny, ale twoje serce jest zawsze otwarte na świat.
Ryby to ostatni znak zodiaku, w którym koncentruje się empatia, zmysłowość i duchowość. Wiesz doskonale, jak się rozpieszczać i pod każdym względem zachęcasz innych do takiego traktowania.
Twoje uczucia zawsze kierują się na to, co naprawdę ważne, nawet jeśli w tej chwili Twoja głowa jest zajęta czymś zupełnie innym. Nie ma dla Ciebie rutyny, możesz sprawić, że każdy dzień będzie niezapomniany - z którego oczywiście Twoje dzieci są zachwycone. Twoja szalona wyobraźnia ma też wadę - czasami Twoim bliskim brakuje stabilności. Im starsze dzieci, tym trudniej jest im pozostać na tej samej długości fali z nieprzewidywalną mamą. A to może prowadzić do tak nieprzyjemnego zjawiska, jak zamieszki dziecka lub nastolatka. Nienawidzisz, gdy ktoś ci mówi, co masz robić, więc samemu może być trudno posłać zabawne dzieci do łóżka na czas lub sprawdzić, czy ich praca domowa jest odrobiona. Najlepszą opcją dla Ciebie jest obecność w pobliżu osoby, która może przejąć organizacyjną część wychowywania dzieci.
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia