Czy wiesz, jakie słabości ma każdy ze znaków zodiaku? Proponujemy zapoznać się ze parami, których związek jest skazany na porażkę...

Baran i Waga

Ten związek jest prawdziwym wyzwaniem dla każdego z partnerów. Złożoność Wagi i seksualność Barana wydają się robić je zupełnie niekompatybilnymi partnerami, ale jakaś niewidoma siła przyciąga ich do siebie niczym magnes. Ten związek szybko się skończy, ponieważ złożoność, powściągliwość i spokojny styl życia Wagi bardzo denerwują Barana, który pomimo starań Wagi nigdy się nie zmieni.

Byk i Skorpion

Chociaż spory i konflikty w związku między tymi znakami są nieuniknione, atrakcyjność seksualna Skorpiona natychmiast uwodzi czułego Byka. Byk w związku zachowuje się raczej pasywnie, a Skorpiony tego bardzo nie lubią, co staje się przyczyną ich ciągłych kłótni. Dlatego, aby utrzymać związek, partnerzy muszą przenieść swoja namiętność z sypialni na inne aspekty życia.

Bliźnięta i Strzelec

Kiedy Strzelec spotyka Bliźnięta, iskry miłości między nimi można zobaczyć nawet z lotu ptaka. Chodzi tu nie tylko o atrakcyjność fizyczną, ale także o psychologiczny więź między nimi. Po prostu pasują do siebie. Bliźnięta nie lubią w Strzelcu jego samolubstwa. Natomiast Strzelec nienawidzi w Bliźniętach miłość do plotkowania.

Popularne wiadomości teraz

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

4 znaki zodiaku, które potrafią uczynić każdy związek toksycznym

Rak i Koziorożec

Te dwa znaki łączy siła Koziorożca i emocjonalność Raka. Jednak szczęście i pasję związku między nimi może zniszczyć zmysłowość Raka i zimne serce Koziorożca. Ponadto Koziorożca bardzo wkurza niezależność Raka.

Lew i Wodnik

Lew uwielbia fantazję Wodnika oraz siebie. On uważa siebie za króla tego świata i jednego z jego największych władców. Wodnik uwielbia bezgraniczną charyzmę Lwa. Natomiast pragnienie uwagi Lwa może bardzo zaszkodzić ich związku, ponieważ jego egocentryzm może bardzo irytować Wodnika.

Panna i Ryby

Przeciwieństwa się przyciągają. Ryby nie lubią rutyny, a Panna kocha porządek i kiedy wszystko jest w porządku. Pomagają sobie nawzajem i próbują nauczyć się czegoś nowego od siebie nawzajem: Ryby uczą się być bardziej zdyscyplinowanymi, a Panny – cieszyć się życiem.

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia