Przedstawiciele niektórych znaków łatwo znoszą przejawy wieku, stając się uroczymi i swojskimi dziadkami, inni zaciekle walczą ze starością, używając całego arsenału kosmetyków i osiągnięć chirurgii plastycznej, inni są młodzi z całej siły, nie rezygnując z mini -spódniczki, nawet nie będąc w wieku dziewczynki, a czwarta starzeją się na długo przed nadejściem prawdziwej starości ...

Znaki zodiaku, pewne siebie. Ci ludzie znają swoją wartość

Baran woli nie zwracać uwagi na swój wiek. Żyje przez jedną chwilę, próbując myśleć, że jutro w ogóle nie nadejdzie. Jego dobry duch podtrzymuje w nim energię młodości aż do późnej starości. Być może w wieku 60 lat Baran nie będzie chodził w skórzanej kurtce, ale zaangażuje się w motocykle z tą samą szaloną energią, co czterdzieści lat wcześniej.

Byk uwielbia dobrze jeść - czasami zbyt dobrze - więc z wiekiem ma tendencję do przybierania na znacznej nadwadze. Z biegiem lat uparty Byk staje się jeszcze mniej elastyczny - zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Mają jednak dobrą wytrzymałość i nawet pomimo chorób będą żyć bardzo, bardzo długo.

Bliźniaki w młodości wyznaczają sobie cele i idą naprzód, absolutnie nie zamierzając zwalniać przez lata. Nie spodziewaj się, że Bliźnięta wrócą wcześniej z pracy do domu, nawet na starość nie zobaczysz, jak odpoczywają przed kominkiem. Ich kariera trwa aż do przejścia na emeryturę, a jeśli nadarzy się okazja, długo po niej.

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

W wieku 7 lat zostali uznani za najpiękniejsze bliźniaki na świecie. Jak wyglądają po trzech latach

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Istnieją dwa rodzaje Raków: ci, którzy nigdy nie dorastają i ci, którzy na starość uwielbiają opiekować się wszystkimi wokół siebie, jak Matka Teresa. Podobnie jak Lew, Rak naprawdę chce, aby otaczający go ludzie szanowali jego „szlachetne siwe włosy”. Rak jest wspaniałymi „klasycznymi” dziadkami, tak jak chce większość dzieci.

Znaki zodiaku, które nie rozumieją żartów i źle na nie reagują

Lwy są z natury spokojne i protekcjonalne, co z biegiem lat będzie się coraz bardziej objawiać. Na starość są już przyprawione, spokojne, dostojne i porośnięte nadmiarem tłuszczu. Coraz bardziej będą chcieli powszechnego szacunku, autorytetu, a nawet uwielbienia, a także być wzorem do naśladowania, dlatego będą starać się osiągnąć podstawowe cele życiowe i jak najwcześniej ustatkować się.

Większość Pann staje się coraz bardziej negatywnie nastawiona do otaczającego ich świata, gdy się starzeją, zwłaszcza jeśli pozwalają, by ich nadkrytyczne tendencje wymknęły się spod kontroli. Lubią dbać o dobrą kondycję i zdrowie, stale poprawiają aktywność mózgu, więc starość z reguły spotykają z mądrymi paniami i panami, choć dość surowymi, ale sprytnymi.

Waga bardzo troszczy się o swój wygląd, więc zrobi wszystko, aby jak najdłużej zapobiec pojawianiu się zmarszczek i dodatkowych kilogramów. Z reguły im się to udaje. Nawet w wieku 80 lat Waga przekona innych, że nie mają jeszcze czterdziestki.

Z wiekiem Skorpiony stają się przystojne i dostojne. Lubią myśleć o sobie jako o filozofach, którzy przez lata zgromadzili wystarczającą ilość mądrości i faktycznie nimi są. Niestety, bardzo często starsze Skorpiony zbytnio skupiają się na swoich ideach i wierzeniach, aż do uporu, a nawet obsesji.

Strzelec, podobnie jak Baran, nie chce z całej siły myśleć o starości. Czasami tak bardzo, że staje się to dla nich obsesją i zaczynają dręczyć innych pytaniami o szacunkowy wiek w nadziei, że otrzymają kilka komplementów. Jednak te komplementy są zwykle uzasadnione, ponieważ Strzelec, pomimo niechęci do dbania o siebie w pełni, udaje mu się zachować swoją atrakcyjność i seksapil do dojrzałej starości.

Koziorożec jest znakiem najbardziej kojarzonym z czasem, głównie dlatego, że rządzi nim Saturn, planeta odpowiedzialna za czas. Ale co ciekawe - dla samych Koziorożców czas płynie niejako w przeciwnym kierunku. Koziorożce rodzą się jako „mali staruszkowie”, poważni, odpowiedzialni i mądrzy ponad swoje lata, ale w miarę dorastania do ich charakteru dodaje się coraz więcej dziecinnego charakteru, a na starość Koziorożce są już doskonałymi dziećmi.

Wpływ Saturna na Wodnika jest również dość silny, więc podobnie jak Koziorożce są bardzo poważni w dzieciństwie, czasem nawet aroganccy i pompatyczni. Z biegiem lat Wodnikowie stają się coraz bardziej ekscentryczni, przestają przejmować się tym, co myślą o nich inni, a mając 80 lat nadal mogą nosić raczej wyzywające ubrania i zachowywać się tak, jak im się podoba.

Ryby, jak żaden inny znak zodiaku, są przerażone nadejściem starości. I to nie tyle ze względu na własny wygląd, ale dlatego, że tak wiele nie zostało jeszcze zrobione, przeżyte, niespełnione! Dlatego Ryby lubią podsumowywać etapy swojego życia, porównywać salda i kalkulować oszczędności. Ale im mniej Ryby będą się tym martwić, tym dłużej będą żyć, ponieważ nic tak nie skraca życia, jak wieczny niepokój.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia