Byk i Lew

Byk i Lew to duet, który jest w stanie podbić świat. To idealnie dopasowane dusze. Majestatyczny i pewny siebie Lew jest drogowskazem dla szalonego i często niezdecydowanego Byka, który jest stworzony do życia w stadzie i to nie w roli lidera. Przyjaźń z Lwem jest dla Byka stymulująca. Dzięki niemu uczy się panować nad swoim życiem. Natomiast dzięki Bykowi w Lwie tłumią się jego gorzkie cechy takie jak: zbyt niepochamowana szczerość czy naiwność. To Byki potrafią wstrząsnąć Lwem i doprowadzić ich do pionu. Przez to, że nie nie znają pojęcia złej rywalizacji - jako jedni z nielicznych potrafią szczerze doradzić i wyrazić swoje zdanie nie oszczędzając w słowach - a tego Lwy często potrzebują.

Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

Panna i Skorpion

Najlepszym przyjacielem Skorpiona jest uparta i zadziorna Panna. Te dwa znaki to dwa odrębne żywioły, dlatego tak bardzo się uzupełniają. Panna jest nieposkromioną duszą, pełną marzeń, pasji i lęków - ma milion myśli na minutę, trudno to więc poskromić, jednak Skorpionowi się to udaje. Skorpion przypomina Pannie o jego obowiązkach, o odpowiedzialności, ale też potrafi nakierować ją na odpowiednią drogę. Wie jak zmotywować Pannę i rozmawiać z nią, by ta słuchała. Panna natomiast wprowadza odrobinę szaleństwa u w zwykle poważnych Skorpionów. To one sorytnymi sposobami potrafią otworzyć zamkniętego i nieufnego Skorpiona. 

Żona odkryła zdradę męża. Jej zemsta była słodka

Bliźnięta i Strzelec

Najlepszym przyjacielem Bliźniąt może być pełen życia Strzelec, który nie boi się życia i bierze z niego garściami - w porównaniu do lekko strachliwych Bliźniąt. Będzie on umiał zrozumieć i docenić introwertyczną naturę Bliźniąt. Odważne Strzelce zachęcą Bliźnięta do zmian natychmiastowo. Tylko oni potrafią to zrobić. Bliźnięta natomiast są cierpliwymi słuchaczami często długich rozmyślań Strzelca. To oni potrafią przemówić im do rozsądku, kiedy w głowach Strzelców pojawia się własńie zupełnie abstrakcyjny pomysł.. To trochę tak, że Bliźnięta potrafią przytemperować Strzelców, a Strzelce pchają Bliźnięta do realizacji marzeń i zmian.

Popularne wiadomości teraz

Naprawdę chcieli mieć dziecko, ale dostali pięć na raz. Jak dzisiaj żyje ta rodzina

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Wnuczka umalowała 80-letnią babcię, a teraz babcia jest gwiazdą internetu

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem