Byk

Znaki zodiaku, które nie rozumieją żartów i źle na nie reagują

Nie wszyscy spodziewali się zobaczyć Byka na tej liście. Oznacza to, że nie znasz ich dobrze.  W życiu Byki to bardzo delikatni i sympatyczni ludzie. Zawsze pomogą, ale jest też minus. Przejawia się w momencie, gdy Byk staje się silną osobą, której nie można złamać.

Rzadko się to zdarza, ponieważ są przyzwyczajeni do rozwiązywania problemów poprzez rozmowę i kompromis. Ale są też wyjątki. Byk do końca będzie bronił swojej prawdy. I nie obchodzi ich, kto jest ich przeciwnikiem. Ale jeśli go skrzywdzisz, od tego momentu jesteś jego wrogiem.

Baran

Popularne wiadomości teraz

Stawki na prezent z okazji komunii świętej

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Majowy ślub to miłości grób: dlaczego nie warto brać ślubu w maju?

Baran w ogóle nie ukrywa swojej istoty. Nie możesz sprzeciwić się ich twardemu charakterowi. Barana można porównać do bomby, która wybucha przy najmniejszym dotknięciu. Zawsze utrzymują się na powierzchni i zajmują korzystne pozycje w sporach.

W bardzo rzadkich przypadkach Baran może pójść na ustępstwa ze względu na bliskich, ale tylko wtedy, gdy ich ego nie zostanie naruszone. Niemożliwe jest pokonanie Barana, w wyniku czego bardzo często znajdują się oni w epicentrum skandali.

Koziorożec

Są bojownikami o szacunek. Koziorożce nie charakteryzują się takim uporem jak Baran i urazą, jak Byk. Ale znają swoją wartość i nie pójdą na ustępstwa. Mogą walczyć nie tylko o swoją niewinność, ale także o słabszą osobowość. Koziorożce są doskonałymi sędziami, ponieważ jak nikt inny bronią sprawiedliwości i honoru. Przedstawiciele tego znaku nigdy nie wycofają się w walce o prawdę. W innych przypadkach starają się nie przeszkadzać.

Sześć wymagających znaków zodiaku. Ich uwaga jest bardzo trudna do zdobycia

Lew

Osoby urodzone w koronie nigdy nie będą prowadzone przez innych. Tylko w najrzadszych sytuacjach są gotowi ustąpić, ale z pewnością będą się kłócić. Bardzo często Lwy są liderami. Dlatego dyktują ludziom, co jest słuszne i jak to robić. Wytrwałość mężczyzn Lwa można obejść, używając kobiecej przebiegłości i bardzo ostrożnie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem