Sporządzenie horoskopu za pomocą kart tarota to jeden z wielu sposobów przewidywania przyszłości. Astrologowie od dawna szukają na kartach tarota porad i odpowiedzi na pytania. Tarot miesięczny da wskazówki na kwiecień dla każdego znaku zodiaku i powie, czego należy unikać w tym miesiącu.

Byk

Karta miesiąca: Cesarz odwrócony

W kwietniu wszyscy wokół ciebie będą próbowali przejąć inicjatywę i przypisać sobie twoje osiągnięcia. To sprawi, że będziesz bardzo zły, ale tak naprawdę problem tkwi w twojej niepewności i siebie. Bądź bardziej i aktywny i dbaj o swoje interesy. Póki zastanawiasz się nad czymś, inni już działają.

Baran

Karta miesiąca: Siedem Pucharów

Kwiecień da baranowi wiele niesamowitych możliwości i nowych perspektyw. Nie powinieneś jednak robić wszystkiego na raz – inaczej stracisz wszystkie przywileje. Wybierz jedną ścieżkę i podążaj nią, nigdzie nie skręcając.

Popularne wiadomości teraz

Stawki na prezent z okazji komunii świętej

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Bliźnięta

Karta miesiąca: Sześć Pucharów

Kwiecień będzie dla Ciebie jasnym i przyjemnym okresem. Przed Tobą wiele ciepłych chwil z przyjaciółmi i rodziną. W tym miesiącu będziesz promieniować życzliwością. Dobry moment na spotkania ze starymi przyjaciółmi. Ale nie wszystko pójdzie gładko – będziesz musiał zmierzyć się z nieprzyjemnymi wspomnieniami ze swojej przeszłości.

Rak

Karta miesiąca: Królowa pucharów

Trudno będzie ci dogadać się z innymi, możliwe są kłótnie przez jakieś drobiazgi. W kwietniu warto się spodziewać konfliktu z kobietą, która jest dla ciebie ważna: babcią, matką, siostrą lub żoną. Jej działania i słowa zranią cię, przez co będziesz chciał się zemścić. Jednak w jej działaniach nie ma złego zamiaru, więc nie postaraj się uniknąć konfliktu.

Lew

Karta miesiąca: Trójka Buław odwrócona

Nie wszystko, co zaplanowałeś, pójdzie zgodnie z planem, lecz nie warto się o to martwic. W kwietniu będziesz się czuć niezwykle zagubionym i niezgrabnym. Będzie Ci się wydawać, że wszystko się wali. Przyczyną tego są najprawdopodobniej napięte relacje z rodziną i współpracownikami. Konflikty i skargi w kwietniu znacznie wpłyną na Twoją zdolność do pracy.

Tarot miesięczny na kwiecień 2021 roku
Tarot miesięczny na kwiecień 2021 roku

Panna

Karta miesiąca: Czwórka Denarów

W kwietniu będziesz miał problemy związane z pieniędzmi. Wydajesz za dużo pieniędzy lub wręcz przeciwnie, nie kupujesz niezbędnych rzeczy. Kontroluj swoje wydatki i mądrze je planuj. Również w kwietniu możliwe są konflikty z kolegami, przyjaciółmi i krewnymi – również o pieniądze.

Waga

Karta miesiąca: As mieczy

W tym miesiącu czeka Cię sukces zawodowy. Osiągniesz swoje cele i zyskasz szacunek w oczach znajomych. Działaj stanowczo i energicznie. Nie skupiaj się na drobiazgach, inaczej możesz stracić szansę na sukces.

Skorpion

Karta miesiąca: Szóstka Mieczy

Kwiecień może bardzo pogorszyć twój stan finansowy. Dokładnie planuj swoje wydatki. Nie rob spontanicznych zakupów, nie zaciągaj długów i pożyczek. Lepiej od razu odłożyć pieniądze na obowiązkowe wydatki, aby nie było pokusy wydawać więcej, niż masz.

Strzelec

Karta miesiąca: Cesarzowa

Kwiecień będzie dla Ciebie owocnym miesiącem. Będziesz mógł wykonać wiele zadań i znaleźć rozwiązania starych problemów. Bardzo udany miesiąc pod względem miłości. Można śmiało planować ślub lub randki – wszystko pójdzie gładko. Kwiecień będzie bardzo romantyczny, więc wykorzystaj swoją szansę.

Koziorozec

Karta miesiąca: Czwórka Buław

Kwiecień będzie wesołym miesiącem z wieloma przyjemnymi spotkaniami. Czekają na Ciebie święta i ciepłe spotkania z bliskimi. W tym miesiącu będziesz mógł zakończyć sprawy rozpoczęte w marcu, a Twoje hobby zacznie przynosić dochody. W końcu uda Ci się wymyślić dobry plan na przyszłość i znaleźć rozwiązania wszystkich problemów.

Wodnik

Karta miesiąca: Królowa Pucharów

W kwietniu w Twoim domu zapanuje miłość – zarówno romantyczna, jak i rodzinna. Wszystkie spotkania rodzinne zakończą się sukcesem, a w Twoich relacjach z drugą połówką zacznie się nowy etap. W kwietniu możesz poprosić bliskich o pomoc lub radę. Pewna bliska Ci kobieta pomoże Ci na wiele sposobów. Polegaj na niej.

Ryby

Karta miesiąca: Piec Pucharów

Na początku miesiąca zanurzysz się w melancholii i smutku, ale wkrótce życie się poprawi. Wiele problemów rozwiąże się samoistnie, a przeszłe niepowodzenia nie będą cię więcej zasmucać. Ponadto w tym miesiącu będzie Ci towarzyszyć dobry stan zdrowia i stabilne samopoczucie. Musisz tylko nauczyć się relaksować i wybaczać sobie.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem