Czy zdarzyło się Wam kiedyś, że w najbardziej trudny moment w Waszym życiu otrzymaliście jakieś przesłanie, dzięki któremu udało się Wam uniknąć niebezpieczeństwa lub podjąć właściwą decyzję? To mogą być najbardziej nieoczekiwane, a nawet absurdalne przesłania, ale uwierzyliście w nie, i okazało się, ze całkiem słusznie.

To zasługa waszych aniołów. Ani przez chwilę nie zapominają o swoich podopiecznych, nawet gdy macie pewność, że tak nie jest. Dlatego tak ważne jest, aby żyć świadomie, uważnie obserwować wszystko wokół i uważnie wszystkiego słuchać, aby nie przegapić wiadomości, którą Wasze stróżowie starają się przekazać Wam. To zawsze odbywa się we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Poświęćcie trochę czasu na przeanalizowanie tych „drobiazgów”, ponieważ często od nich zależy Wasz los, a nawet życie. Ponadto przesłania, które wysyłają anioły, pomagają zrozumieć, czy jesteście we właściwym miejscu, czy robicie to, co musicie, czy jesteście z właściwymi ludźmi i czy kochacie ich. A co najważniejsze, delikatnie, ale uporczywie przypominają o tym, nad czym trzeba popracować, co należy w sobie zmienić.

Aniołowie są naszymi przewodnikami na Ziemi, więc nigdy nie doradzą niczego złego. Możecie im zaufać lub nie, ale co macie do stracenia, jeżeli jednak zaufacie?

Aniołowie wysyłają nam przesłania z różnych powodów. Poniżej opiszemy najpopularniejsze z nich. Dlatego jeśli zauważycie jakieś nieoczekiwane przesłania lub znaki, które przyciągają Was niczym magnes, nie ignorujcie tego. Jest ku temu jakiś powód – zwykle bardzo poważny.

6 nieoczekiwanych powodów, dla których aniołowie wysyłają nam przesłania:

 1. Wszystko jest w porządku.

Każdemu z nas zawsze czegoś brakuje w życiu. Nawet w najlepszych okresach wydaje się, że wszystko jest całkiem nieźle, gdyby tylko... Taka jest natura człowieka: nie potrafi docenić tego, co ma. Dlatego anioły „kontaktują się” z nami nawet wtedy, gdy wszystko jest w porządku. Ich cel: pomóc Wam uświadomić sobie, że jesteś szczęśliwy, że wszystko idzie dobrze, że musisz nauczyć się to doceniać, bo nie zawsze tak będzie.

Popularne wiadomości teraz

Kim była pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka

Ida Nowakowska pokazała się w prześlicznej ciążowej sesji zdjęciowej. Prezenterka odlicza dni do porodu

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Anioły wysyłają powtarzające się liczby lub ich kombinacje w najbardziej nieoczekiwane miejsca. Zrozumienie znaczenia tych symboli będzie wymagało dodatkowego wysiłku.

 1. Zapomnieliście o czymś ważnym i koniecznie musicie przypomnieć sobie o tym.

Nasze życie jest bardzo dynamiczne i przepełnione informacjami. Nic dziwnego, że natychmiast zapominamy o większości rzeczy, które codziennie słyszymy i widzimy. Niestety często pomijamy to, co tak naprawdę jest dla nas bardzo ważne.

I tu na ratunek przychodzą anioły: wiedzą, co musicie usłyszeć lub zobaczyć, nawet jeśli nie podejrzewacie o tym i dawno o tym zapomnieliście. Aniołowie regularnie wysyłają nam znaki, dopóki ich nie zauważymy.

 1. Jesteście w niebezpieczeństwie, ale nie zauważacie tego.

Nasze anioły to ciche, słodkie i delikatne istoty. Oni stają się naprawdę „głośne” i prawie nachalne tylko wtedy, gdy jesteśmy w niebezpieczeństwie. W końcu możemy nawet o tym nie podejrzewać! Oni chcą uchronić nas przed bólem i rozczarowaniem, dlatego robią wszystko, co w ich mocy, aby ostrzec nas przez tym. Chodzi o ludziach, którzy mają jakiś zły zamiar wobec nas, zbliżającej się chorobe i tym podobnych rzeczach.

W żadnym wypadku nie należy ignorować takich znaków: jeśli intuicja sugeruje, że coś jest nie tak, zatrzymajcie się na chwile i dokładnie zastanówcie się nad tym, kto lub co może zagrażać Waszemu samopoczuciu, lub życiu.

 1. Musicie coś zmienić, a anioły podpowiadają – co dokładnie i w jaki sposób.

Czasami musicie dokonać zmian w określonej dziedzinie swojego życia. Powstaje jednak pytanie: w której? I co dokładnie należy zrobić? Aniołowie będą podpowiadać Wam i pomagać: celowo będą kierować jedną sytuacją po drugiej, aż pojawi się zrozumienie, o co chodzi.

Ich celem jest uświadomienie wam, że powtarzające się przeszkody w tym samym obszarze są powodem do zmiany, a nie do walki z wiatrakami.

 1. Wasza dusza potrzebuje uzdrowienia.

Wszyscy potrzebujemy czasu, aby wyleczyć rany i blizny. Niestety nie znikają samoistnie. Musimy trochę się postarać, aby pozbyć się je. Jednak wiele osób odpuszcza sobie to, a potem zastanawia się: „Dlaczego życie nie polepsza się?”. Jeśli stłumisz emocje i swój ból, anioły z pewnością dadzą o tym sygnał. Przypomną o potrzebie uzdrowienia, podpowiedzą, jak to można zrobić. Oni chcą, abyśmy zawsze byli zdrowi i szczęśliwi.

 1. Straciliście wiarę.

Kiedy tracicie wiarę w siebie i swoje anioły, oni wyciągają rękę. Aniołowie próbują wysyłać takie znaki, takie symbole, abyście ponownie uwierzył w siebie, w ludzi i samo życie. Często ignorujemy te znaki, ale na próżno – warto nauczyć się zauważać ich przesłania.

Więc aby odzyskać motywację i wiarę w siebie, nie trzeba czytać specjalnej literatury, wystarczy przyjrzeć się bliżej znakom, które wysyłają nam aniołowie. Są dosłownie na każdym kroku. Ważne jest,  aby nauczyć się nie tylko patrzeć, ale także widzieć, nie tylko słuchać, ale także słyszeć.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
 2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

 3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

 4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

 5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem