To jest ton wewnętrzny i szybkość reakcji na bodźce zewnętrzne oraz siła, z jaką człowiek przeżywa i tłumaczy emocje oraz stopień narzucania swojej woli innym. Cokolwiek uwzględnimy w tej koncepcji, jedno jest pewne - poziom energii w dużej mierze zależy od cech znaków zodiaku.

Horoskop finansowy na maj 2021 roku

Energia jest nie tylko silna i słaba, ale także destrukcyjna, twórcza, skierowana na siebie lub ludzi wokół, niekontrolowana lub stabilna. Wszystko to wpływa na nasze sukcesy, porażki i relacje ze światem.

Baran

Baran jest zdecydowanym liderem wśród znaków zodiaku o najsilniejszej energii. Jej źródło jest niewyczerpane, a siła oddziaływania na innych jest niesamowita. Jednak tak potężne narzędzie musi sobie radzić, w przeciwnym razie zmieni się z konstruktywnego w destrukcyjne.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Przezabawny dialog między dwoma braćmi bliźniakami podbił cały Internet

Niestety, Baranowi rzadko się udaje. Ten znak zodiaku ma wyjątkowo niską samokontrolę, więc ich energia raczej im szkodzi niż pomaga, niszcząc relacje z ludźmi.

Lew

Kolejny znak zodiaku o potężnej energii - Lew - różni się od Barana tym, że jest bardziej egocentryczny i mniej zwrócony w świat zewnętrzny. Lwy wykorzystują wszystkie wewnętrzne zasoby dla własnego dobra, budując ochronę przed negatywnością i zachowując celowość, zdrowy egoizm i aktywność. Lew nikomu nie szkodzi swoją energią, wydając wszystko na siebie.

Strzelec

Zamyka trzy znaki ognia i przywódców energii w horoskopie Strzelca. Strzelec ma bardzo pozytywną i twórczą energię, która jest dosłownie w pełnym rozkwicie. Ten znak zodiaku zawsze chętnie dzieli się swoją siłą i inspiracją z innymi, więc ci, którzy nie mają wystarczającej ilości energii, bardzo często gromadzą się wokół niego, co czasami przekształca się w prawdziwe pasożytnictwo, dlatego hojny Strzelec powinien uważać.

Byk

Przedstawiciele znaków ziemi nie są gorsze od ognistej energii, mają po prostu inną naturę. Najbardziej energetycznie silnym ze znaków ziemi jest Byk. Ma bardzo szczegółową, stabilną, mierzoną energię, co sprawia, że ​​Byk jest silny i wytrwały w obliczu trudności życiowych. Byk jest prawie niemożliwy do rozwścieczenia, prowokując niepotrzebny wydatek energetyczny, więc są doskonale chronieni przed wpływami zewnętrznymi.

Koziorożec

Koziorożce mają dość silną, ale wyjątkowo niestabilną energię. Co więcej, często tęsknią za momentem, w którym zaczynają wampirować, czyli wysysać witalność z innych ludzi, choć nie celowo. Powodem tego jest trudna natura Koziorożca i podświadome pragnienie pochylenia całego świata pod sobą i narzucenia swojej woli otaczającym go osobom.

Wodnik dobrze dogaduje się z Baranem, a Lew dobrze dogaduje się ze Strzelcem

Panna

Nie oznacza to, że Panny mają wybitną energię, ale też nie odczuwają jej niedoboru. Mają wystarczające zasoby wewnętrzne, aby przekształcić znienawidzony chaos wokół nich w kosmos i powoli, ale skutecznie wdrażać wszystko, co zaplanowali. Panny są również doskonale chronione przed wampirami energetycznymi i nie pozwalają nikomu żyć własnym kosztem.

Bliźnięta

Bliźnięta mają bardzo miękką i twórczą energię, której wysokość uzależniona jest od aktualnych potrzeb. Ten znak zodiaku jest w stanie gromadzić siły wewnętrzne i skutecznie chronić się przed wampirami energetycznymi i negatywnymi skutkami złych życzeń. Kolejną wyróżniającą cechą Bliźnięt jest to, że są w stanie chronić nie tylko siebie, ale także swoich bliskich, przykrywając ich kopułą energii.

Waga

Wagę można nazwać najbardziej zrównoważonym energetycznie znakiem zodiaku spośród wszystkich. Bardzo kompetentnie korzystają z zasobów wewnętrznych, nie są od nikogo zależni i wiedzą, jak czerpać siłę i inspirację dosłownie ze wszystkiego dookoła. Waga jest również gotowa dzielić się swoją energią z innymi, a to na swój sposób pobudza ich do twórczej aktywności.

Wodnik

Podobnie jak w przypadku Lwa, energia Wodnika jest skierowana wyłącznie na siebie. Ten znak zodiaku nie ma potężnych zasobów energii, więc dość często cierpi na brak energii i mocy twórczych i nieustannie poszukuje ciekawego zajęcia, ekscytującego biznesu lub inspiracji w osobie innej osoby. Ale nie ma to nic wspólnego z wampiryzmem - pod tym względem Wodniki są absolutnie nieszkodliwe.

Skorpion

Wodne znaki zodiaku nie różnią się tak silną energią jak ogniste i tak stabilne jak ziemskie, tak kreatywne jak powietrzne. Ale Skorpion jest wyjątkiem. Jego energia jest podobna do niszczycielskiej mocy Barana, ale tylko z jeszcze większą falą porażki. Skorpiony wyróżniają się również zdolnością do pobierania energii z innych znaków zodiaku i nie dają własnej kropli, co oczywiście zaburza ich równowagę energetyczną.

Rak

Raki mogłyby być znacznie bardziej energiczne, gdyby nie marnowały swoich zasobów energetycznych na prawo i lewo. Empatycznym sympatykom raka bardzo trudno jest utrzymać granicę między wspieraniem a dawaniem ostatniego, dlatego często tak hojnie dzielą się swoją energią z innymi, że nie zostawiają sobie absolutnie nic. Dla raka jest niezwykle ważne, aby właściwie wybierać otoczenie, w przeciwnym razie ryzykują, że zawsze znajdą się na minusie.

Ryba

Ryby mają bardzo niestabilną i słabą energię. Równie często, jak wzloty, doświadczają dołków emocjonalnych, a czasami nie mają wystarczającej siły nawet na elementarne codzienne czynności. Dobrze rozwinięta intuicja rekompensuje tę sytuację, której Ryby używają znacznie częściej niż inne znaki zodiaku, a dzięki temu osiągają w życiu wiele.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem