Takie podejście oczywiście uderzy w sytuację finansową, ale stabilizację sytuacji zapewniają liczne kontakty biznesowe i znajomości z wpływowymi ludźmi. Horoskop finansowy na maj radzi, aby nie przegapić lukratywnych ofert i starać się czerpać korzyści z tego, co się dzieje.

Bykowi brakuje otwartości, a Strzelcu brakuje taktu

Baran

Wpadną w epicentrum intryg, spisków i „szarych” schematów. Niezależnie od statusu zatrudnienia będą musieli dołączyć do jednej strony, dzieląc z nią zwycięstwo lub porażkę. Kobieta Barana będzie bardziej przenikliwa niż mężczyzna należący do tej samej konstelacji, zapewniają astrolodzy.

Byk

Popularne wiadomości teraz

Stawki na prezent z okazji komunii świętej

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Najmodniejsze fryzury na lato, które odświeżą Wasz wygląd (zdjęcia)

Majowy ślub to miłości grób: dlaczego nie warto brać ślubu w maju?

Zdolności organizacyjne obudzą się w „ziemskich parzystokopytnych”. Byk zostanie liderem drużyny, gdy nie ma innego wyjścia, i uratuje ją przed upadkiem. Nie zaleca się jednak rozrzucania funduszy w tym miesiącu, ponieważ podopieczni Wenus otrzymają później „wdzięczność” za niesamowity triumf.

Bliźnięta

Będą musieli się wysilić. Bez zwracania uwagi na szczegóły, jak to robią w standardowych warunkach, przedstawiciele tego znaku nie odniosę sukcesu.

Rak

Okres ten przyniesie „wodnym mieszkańcom” wiele niespodzianek, w końcu ich niepokojąc. Rak nie jest przyzwyczajony do życia w chaosie, więc jasno planuje każdy krok. Jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem, jest zgubiony. Stanie się to pod koniec wiosny, choć niespodzianki będą pozytywne.

Lew

Prognoza astronomiczna obiecuje im intensywny emocjonalnie okres. Ludzie wokół nich sprawdzą cierpliwość Lwów, drażniąc je i prowadząc do agresji. W efekcie nastrój znaku zmieni się na złość, co skoryguje bieg wydarzeń i zmusi „drapieżników” do pochopnych czynów i podejmowania pochopnych decyzji. Tylko nieliczni będą w stanie uniknąć problemów i nie ulec prowokacjom.

Wodnik dobrze dogaduje się z Baranem, a Lew dobrze dogaduje się ze Strzelcem

Panna

Dla osób urodzonych w konstelacji Panny nadchodzi czas na poszerzenie świadomości, poprawę umiejętności i uzupełnienie wiedzy, która pomoże zwiększyć dochody. Samorozwój pozwoli nie tylko ruszyć naprzód w działalności zawodowej, ale także uchronić się przed ciosami losu.

Waga

Waga będzie musiała znaleźć odpowiedzi na swoje pytania.  Dodatkowo miesiąc sprzyja zmianie pracy i uruchamianiu startupów. Najważniejsze to nie wahać się, ale „ruszyć do walki” bez zwykłego emocjonalnego nagromadzenia się. Wtedy wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Skorpion

Znak „trujący” stanie się ofiarą własnego pragnienia niezależności i wolności. Próbując udowodnić innym i sobie, że jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z wszelkimi trudnościami, Scorpion wciągnie się w wątpliwe historie i zaszkodzi własnej reputacji. Między innymi prawdopodobne są również spontaniczne wydatki, co zagrozi sytuacji finansowej tych.

Strzelec

Niezwykłe myślenie Strzelca okaże się kluczem do wszystkich drzwi napotkanych na drodze dzieci żywiołu ognia. Fala inspiracji obudzi się w przedstawicielach konstelacji pomysłowości i zdolności do obrócenia nawet negatywnych warunków na swoją korzyść.

Koziorożec

Krnąbrne, uparte Koziorożce będą miały szczęście. Nie będą musieli się wysilać, robić przebiegłych planów ani szukać lojalnych sojuszników. Sam fakt ich istnienia wystarczy, aby zwycięstwo w sferze monetarnej trafiło bezpośrednio w ich ręce. Jedynym błędem, jaki mogą popełnić parzystokopytne, jest popadnięcie w lenistwo.

Wodnik 

Wodnik stanie przed trudnymi wyborami dotyczącymi pracy, transakcji finansowych i podobnych procesów. Na przykład Wodnik może znaleźć lukratywną pracę lub potencjalnego klienta. Zwiększa również prawdopodobieństwo zdobycia szacunku osoby mającej bezpośredni wpływ na karierę znaku.

Ryba

Osobom urodzonym w żywiole wody nie zaleca się iść naprzód, starając się jak najszybciej dotrzeć do końca. Pośpiech doprowadzi Ryby do upadku, ponieważ po prostu nie mają czasu na poruszanie się po wydarzeniach, które mają miejsce. Jeśli będą poruszać się w swoim zwykłym tempie, to szanse na sukces wzrosną, zgodnie z horoskopem finansowym na maj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem