Może się wydawać, że ta sama kombinacja sprawdzi się w przyjaźni, ale panują tam zupełnie inne prawa.

Bykowi brakuje otwartości, a Strzelcu brakuje taktu

Przyjaźń jest tak złożonym systemem relacji jak miłość. I nie wszystkie znaki zodiaku mogą stanowić idealny przyjazny tandem i nieść swój związek przez lata. Na przykład Rak nigdy nie zaprzyjaźni się z Baranem, a Waga z Rybami.

Baran i Waga

Baran i Waga to wspaniały, przyjazny tandem. Pomimo tego, że w relacjach osobistych Baran zasłynął jako zazdrosny i awanturniczy, są dobrymi, wiernymi przyjaciółmi, którzy naprawdę cenią przyjaźń. I idealna przyjazna para, w której są zrównoważeni i trochę nudni, ale aktywni i gotowi na wszystko, Wagi.

Popularne wiadomości teraz

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Najmodniejsze fryzury na lato, które odświeżą Wasz wygląd (zdjęcia)

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Dla Wagi każdy ognisty znak zodiaku jest odpowiedni dla pary, która naładuje ich energią, zainspiruje i będzie przykładem. Znaki ognia są również odpowiednie dla Wagi, a ponieważ rzadko płaczą i narzekają na życie, którego Waga nienawidzi, a sami rzadko obciążają innych swoimi problemami, nawet swoich najlepszych przyjaciół.

Byk i Panna

W przeciwieństwie do innych ziemskie znaki zodiaku nie potrzebują przeciwieństw, aby się zrównoważyć. Na przykład praktyczny i konserwatywny Byk doskonale rozumie Pannę, która ma te same cechy. Ale w przeciwieństwie do Byka, Panna jest bardziej mobilnym i zmiennym znakiem zodiaku, więc ma korzystny wpływ na Byka w tym sensie, że popycha go w kierunku czegoś nowego.

Panna nie jest najlepszym towarzyszem w kręgu zodiakalnym. Rzadko potrzebują szczerego i bezinteresownego przyjaznego sojuszu; Panna o wiele bardziej ceni partnerstwa iz tymi, od których mogą się czegoś nauczyć. A jednak Byk może uczynić z nich wspaniały przyjazny tandem, wolny od konfliktów.

Bliźnięta i Bliźnięta

Zwykle te same znaki zodiaku nie dogadują się ze sobą dobrze i są stale w stanie rywalizacji, zwłaszcza jeśli są przyjaciółmi, kolegami lub znajomymi i nie są w romantycznym związku. Ale Bliźnięta to wyjątek od reguły.

Paradoks polega na tym, że nawet jeśli u zarania przyjaźni Bliźnięta nie mają wspólnych zainteresowań, to z czasem zaczynają się nawzajem odzwierciedlać i przyjmować wszystko, co jest możliwe. Zainteresowanie jest zawsze głównym impulsem do komunikacji. Nikt nie może zainteresować Bliźniąt tak bardzo, jak inne Bliźnięta, dzięki ich wysokiej inteligencji i pragnieniu wiedzy.

Rak i Koziorożec

Raki to świetni przyjaciele. Są bardzo empatyczni, opiekuńczy i zawsze gotowi do wsparcia i pomocy, ale przed pierwszym poważnym konfliktem. Jeśli tak się stało, zaufanie Raka nie może zostać zwrócone, a przestępstwo nie może zostać odpokutowane. Dlatego Rak nie może przyjaźnić się ze znakami ognia, ale z ziemskimi, aw szczególności z Koziorożcem, nawet bardzo.

Koziorożce są bardzo uważne na innych, rzadko kiedy łamią niewypowiedziane zasady przyjaźni i są gotowe udzielić Rakowi niezbędnego wsparcia. Same Koziorożce szukają u przyjaciół emocjonalnego zaangażowania, łagodności i wrażliwości. Zawsze mają wiele problemów, a przede wszystkim cenią przyjaźń, jeśli przyjaciel może po prostu przyjść i narzekać na życie. Raki są zawsze gotowe udzielić im takiego wsparcia, a Koziorożce w zamian - wdzięczność i szacunek.

Lew i Strzelec

Z kimkolwiek Lew się przyjaźni, uwielbia być podziwiany w każdej sytuacji. Tylko kolejny ognisty znak może to znieść. Na przykład Strzelec. Te znaki zodiaku naprawdę doskonale się rozumieją i, co najważniejsze, zawsze mają o czym porozmawiać. Strzelców z kolei przyciąga do nich hojność i rozległość duszy, a także pragnienie nowych doświadczeń.

Skorpion i Ryby

Skorpiony to dobrzy, ale wymagający i wybredni przyjaciele. Należy zapracować na status ich przyjaciela, a to leży w mocy potulnych i lojalnych Ryb. W codziennych sprawach Skorpiony nie potrzebują wsparcia ani rady, ale w krytycznych sytuacjach przyjaciel jest dla nich niezbędny.

A współczujące, niewymagające Ryby zawsze radzą sobie z tą rolą. Jaki jest pożytek z takiej przyjaźni dla Ryb? Dla nich Skorpion jest znacznie silniejszym energetycznie znakiem zodiaku - źródłem inspiracji i siły. Swoim przykładem inspiruje amorficzne Ryby i zachwyca determinacją. Ponadto te dwa znaki zodiaku doskonale się rozumieją.

Wodnik i Baran

Niedowierzającemu Wodnikowi trudno jest zbliżyć się do kogoś, więc większość jego przyjaciół w rzeczywistości wcale nie jest przyjaciółmi, ale tylko znajomymi. A jednak jest pretendent do roli najlepszego przyjaciela, a jest to aktywny, ambitny Baran, zdolny docenić Wodnika w jego prawdziwej wartości. Wodnik z kolei inspiruje Barana, co rzadko im się zdarza i to ich rady Baran jest gotów wysłuchać. Te znaki zodiaku są razem idealnym tandemem najlepszych przyjaciół zodiaku, którzy podzielają wartości, światopogląd i styl życia.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem