Jeśli nie udało Ci się jeszcze w pełni zrozumieć oraz poznać siebie, nadszedł czas, aby to zrobić. Tym bardziej, ze to nie zajmie dużo czasu, a nowe odkrycia nie tylko zaskoczą Cię, ale także dadzą powód do dumy lub zastanowienia się nad tym, jak pozbyć się negatywnych cech swojego charakteru.

Ponadto, jeśli masz nowego znajomego i nie miałeś czasu, aby go dobrze poznać, zwróć uwagę na jego paznokcie i spróbuj porównać poniższe charakterystyki z własnymi wnioskami na temat jego osobowości.

Cóż, nadszedł czas, aby przyjrzeć się swoim paznokciom. Oni mogą być długie albo krótkie, kwadratowe lub prostokątne, szerokie lub płaskie.

1. Długie i prostokątne

Jeśli masz długie i prostokątne paznokcie, najprawdopodobniej jesteś osobą bardzo towarzyską, która ma także bystry umysł. Lubisz nowe znajomości, ekscytujesz się nowymi doświadczeniami i zawsze starasz się poszerzać swoje horyzonty.

Popularne wiadomości teraz

Przepiękna willa Małgorzaty Sochy. Tak właśnie wygląda dom idealny

Jak mieszka Maryla Rodowicz? Jej dom wykonany w nietypowym stylu

Ida Nowakowska pokazała się w prześlicznej ciążowej sesji zdjęciowej. Prezenterka odlicza dni do porodu

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Jeśli chodzi o pracę, Twoim głównym mottem jest „Długo myśl, prędko czyń”. Zawsze dokładnie analizujesz każdy szczegół i dopiero potem podejmujesz decyzję. Jesteś osobą bardzo precyzyjną i skrupulatną.

2. Szeroka i płaska płytka paznokcia

Jesteś osobą o jasnym umyśle, która analizuje dosłownie wszystko i wszystkich wokół. Zawsze myślisz, zanim coś powiesz, a ludzie często zwracają się do Ciebie o radę oraz uważnie słuchają twojej opinii. Dobrze znasz się na ludziach i zawsze możesz polegać na swoich instynktach.

Osoby takie jak Ty lubią tworzyć coś nowego, oraz wiedzą na pewno, że później ich praca się opłaci. Interesują ich przede wszystkim praktyczność i użyteczność, dlatego uwielbiają wymyślać nowe skuteczne rozwiązania złożonych problemów.

3. Krótkie i okrągłe

Jesteś energiczną, kreatywną osobą z dużym (być może ukrytym) talentem. Promieniujesz radością i stanowczością, dlatego ludzie zawsze chętnie nawiązują z Tobą kontakt. Pozostajesz wiernym prawdziwym przyjaciołom przez całe życie i robisz wszystko, aby chronić ludzi, których szczerze kochasz.

Jest kilka rzeczy, które kochasz bardziej niż cokolwiek innego. Duch awanturniczy jest Twoim motorem, i jeśli jakiś cel lub pomysł zawładnął twoim umysłem, nigdy się nie wycofasz, dopóki tego nie osiągniesz. Ktoś może powiedzieć, że jesteś trochę uparty, ale tylko dlatego, ze zawsze wiesz, czego chcesz!

4. Krótkie paznokcie z postrzępionymi krawędziami

Może są nierówne, ponieważ cały czas je gryziesz? Wtedy najprawdopodobniej jesteś osobą bardzo empatyczną i spostrzegawczą. Cenisz sobie międzyludzkie relacje i ostrożnie podchodzisz do nowych znajomości.

O ludziach takich jak ty mówią: „Cicha woda brzegi rwie”. Na zewnątrz możesz wydawać się spokojny, ale w środku możesz mieć burze emocji. Twoi przyjaciele zawsze wiedzą, że mogą usłyszeć od Ciebie prawdę, nawet jeśli jest ona gorzka.

5. Duża prostokątna płytka paznokcia

Jesteś bardzo pracowitą osobą i urodzonym liderem, który podchodzi do biznesu w sposób bardzo odpowiedzialny. Wam można powierzyć ważne spotkanie, ponieważ każdy wie, że można na tobie polegać. Kiedy coś robisz, zawsze robisz to dobrze.

Jednak nie jesteś po prostu pracoholikiem. W głębi duszy jesteś osobą bardzo wesołą, która uwielbia spędzać czas w dobrym towarzystwie.

6. Migdalki

Jesteś odważną i zdeterminowaną osobą, która zawsze wie, czego chce. Z wielką pasją podejmujesz się każdego zadania.

Jeśli chodzi o pracę, Twoje motto brzmi następująco: „Lekkość kluczem do sukcesu”, ponieważ, zanim zaczniesz działać, zawsze przeanalizujesz i zaplanujesz każdy szczegół. Twoja ciężka praca zawsze się opłaca i daje świetne wyniki.

7. Dlugie paznokcie o owalnej budowie

Jeśli Twoje paznokcie są owalne, najprawdopodobniej jesteś bardzo kreatywną osobą. Masz dobrą wyobraźnię i cieszysz się, że otaczają Cię piękne rzeczy. Przyciągasz ludzi niczym magnes, zwłaszcza gdy w ich duszach szaleje ocean emocji – w twojej spokojnej i cichej przystani zawsze można znaleźć zbawienie.

Niektórzy mówią, że za dużo bierzesz na siebie, ale w rzeczywistości zaangażowanie w prace sprawia, że jesteś szczęśliwy, zwłaszcza gdy przynosi to korzyści także innym ludziom.

8. Niezwykly kształt skorek

Oznacza to, że jesteś bardzo jaskrawą osobowością, która unika słowa „zwykły”. Zawsze znajdziesz niestandardowe rozwiązania. Twoje motto brzmi następująco: „Nie pracuj ciężko, a mądrze!”. Potrafisz żyć pełnią życia, więc nuda jest ci cudza.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem