Każda zmiana zaczyna się od świadomości tego, co dokładnie należy zmienić.

Te pary zodiaku mają piękne dzieci

W przypadku niektórych znaków zodiaku łatwo jest je zmienić w zależności od okoliczności - nazywane są również znakami zmiennymi, podczas gdy inne muszą wskazać swoje wady, aby w końcu zaczęły pracować nad sobą.

Baran

Baran ma nieutwardzone pole do pracy nad sobą, ale wszystkie ich wady można sprowadzić do jednego: ten znak zodiaku nie ma takiej jakości jak powściągliwość. I we wszystkim: w ambicji, pod presją, z jaką podchodzą do nowego biznesu, w komunikacji z ludźmi i oczywiście w konfliktach. Jeśli Baran w magiczny sposób nauczy się powstrzymywać siebie, ich życie i relacje z innymi natychmiast się poprawią.

Popularne wiadomości teraz

Kim była pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Przezabawny dialog między dwoma braćmi bliźniakami podbił cały Internet

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Byk Gromadzącemu się i konserwatywnemu Bykowi brakuje otwartości. Dość niejasna koncepcja, ale myślę, że Byk rozumie, co to jest. Zwykle dążą do jednego celu i nie widzą niczego innego dookoła. A jednocześnie mija wiele ciekawych rzeczy.

Bliźnięta

Bliźniętom brakuje stabilności. Są z natury bardzo inteligentni, ale ze względu na swoją niestałość nie potrafią wykorzystać swoich talentów, często marnują pieniądze, zmieniają partnerów i nie przywiązują się do nikogo. Gdyby Bliźnięta mogły rozwinąć bardziej świadome podejście do życia i bardziej odpowiedzialnie traktować uczucia innych ludzi, w końcu odnalazłyby swoje miejsce w życiu i przestałyby się rozpraszać.

Rak

Zwykle nie jest to nikomu zalecane, ale Raki muszą rozwinąć taką cechę, jak egoizm. Jest to bardzo wrażliwy i emocjonalny znak zodiaku, który szybko przywiązuje się do ludzi i bardzo łatwo go zranić. Ale w 90% przypadków Raki same pozwalają sobie usiąść na szyi, skorzystać z ich filantropii, a następnie rozczarować się ludźmi. Rakom zdecydowanie brakuje twardości i dumy, aby w końcu postawić siebie na pierwszym miejscu.

Bliźnięta, Panna, Strzelec i Ryby to najbardziej zmienne znaki zodiaku

Lwy

Brakuje im szczerości. Ten znak zodiaku ma trudności w budowaniu prawdziwych głębokich relacji z ludźmi, dlatego uwielbia pokazywać tylko to, co najlepsze. Mówienie o ich porażce jest dla nich równoznaczne z tą porażką, a wyglądanie na porażkę w czyichś oczach, nawet jeśli u najlepszego przyjaciela, jest nie do zniesienia. Gdyby Lew mógł przynajmniej naprawdę się przed kimś otworzyć, stałby się o wiele spokojniejszy i bardziej pewny siebie.

Panna

Panny są dobre dla każdego, poza jednym - snobizmem. Ten znak zodiaku ma tendencję do samodzielnego oceniania wszystkich, krytykowania, a nawet traktowania innych z pogardą. Panny często myślą, że tylko oni są na dobrej drodze, a wszyscy inni się mylą. Tolerancja jest tym, czego brakuje temu znakowi zodiaku. Jeśli przestaniesz oceniać wszystkich wokół, uwolni się dużo energii, którą można skierować we właściwym kierunku.

Wagi

Waga musi rozwinąć determinację i nauczyć się poddawać uczuciom. Zbyt często analizują sytuację, we wszystkim szukają haczyka i oceniają każdy czyn innych. Ostrożność oczywiście nie jest najgorszą cechą, ale czasami ten znak zodiaku szczerze przesadza i wkurza bliskich, zagłębiając się we własne motywy.

Skorpion

Podobnie jak Baran, dobrze byłoby, gdyby Skorpiony nauczyły się powstrzymywać siebie, a także wybaczać. Ten znak zodiaku jest całkowicie niezdolny do zapomnienia o skargach i rozpoczęcia wszystkiego od zera. Za nim zawsze ciągnie się długi ciąg minionych krzywd, złości i chęci zemsty. Scorpio doświadcza tego wszystkiego, jak po raz pierwszy, i wydaje wiele zasobów na negatywne emocje, a także odwraca innych ludzi od siebie.

Strzelec

Energiczny i charyzmatyczny Strzelec dobrze by zrobił, aby rozwinąć poczucie taktu. Często obrażają innych ludzi, nawet tego nie zauważając. Najczęściej - w przypływie przechwałek lub żarliwej opowieści o swoich ambitnych planach. Strzelec bardzo rzadko ma na myśli, że ich rozmówca używa go jako wolnego słuchacza. Jeśli zmienią swoje podejście, przynajmniej na zewnątrz, osoby wokół nich natychmiast się z nimi osiedlą.

Koziorożec

Koziorożce, podobnie jak powietrze, nie mają elastyczności. Ci, którzy mieli do czynienia z tym znakiem zodiaku, często narzekają, że z Koziorożcami jest to bardzo trudne. Skrzypiąc zmieniają plany, często rozłączają się z drobiazgami, obrażają się, gdy ktoś odrzuca ich pomysły, niechętnie zgadzają się na coś nowego i bardzo rzadko zmieniają swój punkt widzenia, nawet jeśli to rani ich życie. W rozmowie z innymi Koziorożce ignorują wszystkie argumenty i cicho naginają swoją linię, aż ręce przeciwnika opadną.

Wodnik

Chaotycznemu Wodnikowi brakuje celowości. Z radością podejmują nowy biznes i zawsze wspierają każde przedsięwzięcie, ale rezygnują w połowie, ponieważ wypalają się, nigdy nie osiągając celu. Ale jeśli doprowadzą przynajmniej jedną rzecz do końca, jak zmieni się ich stosunek do życia, a ludzie wokół nich będą ich szanować i wreszcie zaczną traktować to poważnie.

Ryba

Rybom brakuje sztywności i kategoryczności, a także trzeźwości. To ostatnie, oczywiście, w sensie przenośnym. Ryby mają tendencję do oddawania się słabościom własnym i innym, unikają odpowiedzialności, unikają sytuacji, w których muszą podjąć trudną decyzję, a także zaprzeczają swoim słabościom i wpadają w odrzucenie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem