Potencjalny partner kobiety spod znaku Wagi musi mieć szereg niezbędnych cech: wysoki poziom inteligencji, idealną sylwetkę, dobrze rozwinięte poczucie piękna i oczywiście charyzmę.

Każda kobieta potrzebuje uwagi od swojego partnera. Jednak niektóre kobiety są bardziej wymagające niż inne i dogodzić im wydaje się prawie nieosiągalnym zadaniem.

Ryby

Ryby to bardzo kapryśne osobowości i najbardziej „niezdyscyplinowane” ze wszystkich kobiet. Są zimnymi jak lód, narcystycznymi i bardzo wymagającymi. Ryby uwielbiają bawić się ze swoimi wielbicielami, jak kot bawi się z myszą. To ich ulubiona rozrywka.

Waga

Potencjalny partner kobiety spod znaku Wagi musi mieć szereg niezbędnych cech: wysoki poziom inteligencji, idealną sylwetkę, dobrze rozwinięte poczucie piękna i oczywiście charyzmę. Mężczyzna, który chce oczarować Wagę, musi być jak rodzynek i wyróżniać się na tle innych kandydatów.

Bliźnięta

Ta kobieta zdecyduje się na poważny związek tylko wtedy, gdy naprawdę zakocha się w mężczyźnie. A oczarować ja można rozmowami na ciekawe tematy. Potrzebuje elokwentnego zalotnika, który w swoich opowiadaniach nie gardzi sarkazmem, cynizmem i czarnym humorem. Tylko w ten sposób on potrafi udowodnić tej kobiecie, że on jest dla niej wystarczająco dobry.

Popularne wiadomości teraz

10 letni chłopiec uciekł z domu prosto na komisariat

Makijaż spłynął z twarzy: Anna Mucha pokazała się w złym świetle

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Wodnik

Te panie uwielbiają umawiać się na randki, chodzić do teatrów, spacerować i śmiać się z żartów. One robią to absolutnie szczerze, bez cienia kłamstwa. Jednak taka kobieta nigdy nie położy się do łóżka z mężczyzną, dopóki on nie zdobędzie jej zaufania.

Koziorożec

Koziorożce potrzebują poważnego związku na kształt „żyli oni długo i szczęśliwie i umarli tego samego dnia”. Dlatego kandydat na serce tej dziewczyny będzie musiał dołożyć dużo starań, aby udowodnić swoja oddaność.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia