Ktoś zmienia się z trudem, ale ktoś żyje tylko przez nie. Wpływa na to taka cecha znaków zodiaku, jak zmienność. Który ze znaków nazwano „kameleonami”, dowiedzieliśmy się od astrologa.

Istnieją znaki zodiaku, które mogą prowadzić długie i szczęśliwe życie

Podczas gdy inni dostosowują się, znajdują wyjście z sytuacji i jak najlepiej wykorzystują nowe okoliczności, te znaki zodiaku wydają wszystkie swoje zasoby, aby nie zniszczyć zwykłego stylu życia.

Bliźnięta

Zmienność Bliźnięt zależy od posiadanych przez nich informacji. To bardzo dociekliwy i ciekawy znak zodiaku, a wszystko, czego się uczy, nie tylko odkłada się na podkorę, ale natychmiast zaczyna dla niego działać.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk pokazała wyprawki dla maluszka: aktorka przygotowuje się do porodu

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

4 znaki zodiaku, które potrafią uczynić każdy związek toksycznym

Czy to jest dobre? Oczywiście do działalności zawodowej. Kameleony-Bliźnięta znakomicie rozwiązują wszelkie sytuacje konfliktowe w pracy. Ale ich życie osobiste często cierpi. Partnerom wydaje się, że Bliźnięta są nieszczere, że bawią się w związku jak w jakiejś grze strategicznej i nie wchodzą w prawdziwy, autentyczny kontakt ze swoją bratnią duszą.

Panna

Panna, podobnie jak jej ziemskie znaki zodiaku - Byk i Koziorożec, jest zanurzona w materialnym świecie. Panny są bardzo pedantyczne, pracowite, świetnie zarabiają i oszczędzają pieniądze, ale ze względu na swoją zmienność bardzo dobrze dostosowują się do okoliczności zewnętrznych, zwłaszcza ekonomicznych.

Wśród Panny często są tacy, którzy w ciągu swojego życia kilkakrotnie zmieniają zawód i dziedzinę działalności. Zawsze dokładnie wiedzą, na co jest obecnie zapotrzebowanie, gdzie płacą najwięcej, a co jest beznadziejnie przestarzałe.

Lwy zaczną w siebie wątpić, a Koziorożce popadną w depresję

Strzelec

Ognisty Strzelec tryska energią. Oni, podobnie jak Bliźnięta czy Panna, są otwarci na wszystko, co nowe: często zmieniają miejsce zamieszkania, pracę i krąg społeczny, odrzucają swoje stare przekonania jako przestarzałe i starają się być zawsze na czasie i w centrum wydarzeń. Pomińmy fakt, że z powodu takiej spontaniczności Strzelec doświadcza trudności w porozumiewaniu się i nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, nie mówiąc już o budowaniu rodziny. Kto chce budować życie razem z osobą, która nie wie, co się z nim jutro stanie i gdzie będzie?

Ryba

W swoim zachowaniu Ryby opierają się na dwóch rzeczach: intuicji, która, nawiasem mówiąc, jest w nich bardzo rozwinięta, oraz emocjach: własnych i innych. Jeśli wczoraj Ryby szczerze wierzyły w jedną rzecz i podjęły decyzję w tej sprawie, to jutro pod wpływem emocji lub wglądu zmieniają swoje odczyty i działają zupełnie inaczej. W przeciwieństwie do tych samych Bliźniąt, Ryby nie kierują się rzeczywistym stanem rzeczy, ale podążają za wewnętrznym głosem, więc ich działania pozostają niezrozumiałe dla innych ludzi. Same ryby ich nie rozumieją, choć często okazują się mieć rację.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia