Dzisiaj moja koleżanka z pracy przyszła do biura w pięknej czerwonej sukience, szpilkach, z przedłużonymi rzęsami i doskonałym manicure. Ona wyglądała jak prawdziwa królowa. Elegancko ubrane kobiety czują się dużo pewniej, co przejawia się w sposobie ich mówienia, zachowaniu, a nawet sposobie chodzenia. Zrobiłam jej komplement i powiedziałam, że w tym śnieżnobiałym płaszczu wygląda niczym panna młoda. W odpowiedzi ona tylko się uśmiechnęła i powiedziała, że w wieku 42 lat ona nikomu nie jest potrzebna, a ubrała się w ten sposób, aby po prostu się rozweselić. Nawiasem mówiąc, to jej 18-letni syn poradził jej tak się ubrać. 

Natalia zerwała z mężem, gdy miała zaledwie 30 lat. Nikt wciąż nie wie, co się stało powodem ich rozwodu. A sama Natalia powiedziała, że powodem była różnica charakterów. Najczęściej taka wymówka wiąże się z urazą, rozczarowaniem i tym podobnymi uczuciami. Od tego czasu Natalia jest samotna. Jest bardzo piękną kobietą, ale mężczyźni nie chcą budować z nią poważnego związku. Dlaczego wiec kobiety w wieku 30-40 lat mają problem ze znalezieniem partnera, a mężczyźni wcale nie?

Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Lecz najczęściej mężczyźni wolą poślubiać kobiety, które nie mają żadnego doświadczenia w związkach. Wszystko przez to, że z takimi kobietami łatwiej się dogadać. Natomiast z samotnymi, lecz doświadczonymi kobietami o wiele trudniej jest zbudować silny związek.

Jeszcze gorzej jest z kobietami, które musiały pokonać w swoim życiu wiele trudności. Takie kobiety mają pewne stereotypowe myślenie, którego nikt nie potrafi zmienić. Żaden mężczyzna nie jest w stanie wpłynąć na nie. Im silniejsza będzie presja mężczyzny, tym bardziej taka kobieta będzie przekonana w tym, ze ona ma racje.

Popularne wiadomości teraz

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Testy wytrzymałościowe. Kobiece znaki zodiaku, które niezłomnie znoszą wszystkie ciosy losu

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

4 znaki zodiaku, które potrafią uczynić każdy związek toksycznym

W takich przypadkach mężczyzna nie ma szans na dobry związek. Takie kobiety nie są w stanie pozbyć się negatywnego nastawienia i przełączyć się na romantyczny nastrój.

A jeśli mężczyzna chce podbić taką kobietę, musi się do niej dostosować. W przeciwnym razie będzie ją tylko denerwował i przeszkadzał jej. Oznacza to, że taka kobieta może zbudować związek tylko z bardzo cierpliwym i ustępliwym mężczyzną.

Natomiast mężczyźni są istotami absolutnie racjonalnymi. Jeżeli chodzi o związek, to on musi zapewniać im ciepło, komfort oraz luz. Im się nie podoba, gdy kobieta wymaga za dużo uwagi do siebie – to utrudnia im skupienie się na innych, nie mniej ważnych sprawach. Mężczyźni doświadczają samotności w zupełnie inny sposób. Ten stan pomaga im przemyśleć swoje życie, zrozumieć, czego naprawdę potrzebują. Stają się nawet spokojniejsze, mniej drażliwe. Natomiast jeśli mężczyzna znudzi się samotnością, to zacznie szukać dla siebie odpowiedniej partnerki życiowej.

Osho kiedyś powiedział, że szczęście jest dawane nam tylko wtedy, gdy jesteśmy w harmonii z własnym życiem. Wtedy każde Wasze działanie przynosi przyjemność, a związek się buduje bez większego wysiłku.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia